Кой вариант е по-добър за СЕО?

Дискусията в 'Оптимизация за Търсачки' стартирана от devilx, Дек 23, 2018.

1. devilx

devilx Well-Known Member

Рег.:
    Окт 14, 2008
    Съобщения:
    1,851
    Харесвания:
    145
    Точки:
    63
    Имам въпрос .. ще направя малък експеримент..

Има един домейн който е бил форум от 2006 до 2016 година.. има към 200 000 хиляди пост-а и 20 000 теми.. Въпроса ми е Кой вариант ще е по-добър да създам ЕДИН уордпресс и да копирам старото съдържание като нови публикации ? Или Да създам един форум да си направя регистирация и да пресъздам 20 000 теми и 200 000 хиляди пост-а ? Кой вариант ще ме класира по-добре в гугъл и ще ми носи трафик? + ако направя форум дали е възможно след толкова пост-а да се включат хора? Мисля че за около 6 месеца ще съм копирал целия форум :D :D :D

P.S. Нито една страница не е индексирана от сайта вече....

2. momcheto

momcheto Well-Known Member

Рег.:
    Апр 28, 2009
    Съобщения:
    1,183
    Харесвания:
    57
    Точки:
    48
    Място:
    Sofia
    А сега какво има като отвориш този домейн? Изтекъл ли е ?

Според мен старото съдържание има шанс да се индексира, само ако е копие на старото - като структура и тн. ДОлу-горе казваш, че на месец ще качваш 30 000 поста или по 1000 на ден. Смело решение.

Ако е уникално съдържанието е супер, но ако е ниско качествено - с малко текст и контент.. не си струва.

Иначе, зависи от нишата. Трудно се печелят хора да пишат във форум. Освен ако нямат личен мотив.

3. KISS

KISS Active Member

Рег.:
    Ноем 8, 2009
    Съобщения:
    865
    Харесвания:
    123
    Точки:
    43
    Аз бих го направил с WordPress, понеже от това разбирам. Темите публикации, а постовете коментари. За Гугъл едва ли има голямо значение CMS-а. Но недей ръчно, трябва да се автоматизират нещата.

4. Nikolay82

Nikolay82 New Member

Рег.:
    Септ 27, 2018
    Съобщения:
    19
    Харесвания:
    2
    Точки:
    3
    Още 1 глас за Уърдпрес! Най-добрата и пригодна за СЕО платформа!

Сподели страницата

1. This site uses cookies. By continuing to use this site, you are agreeing to our use of cookies.
    Dismiss Notice