Кой вариант е по-добър за СЕО?

EASYSURVIVOR

Well-Known Member
Имам въпрос .. ще направя малък експеримент..

Има един домейн който е бил форум от 2006 до 2016 година.. има към 200 000 хиляди пост-а и 20 000 теми.. Въпроса ми е Кой вариант ще е по-добър да създам ЕДИН уордпресс и да копирам старото съдържание като нови публикации ? Или Да създам един форум да си направя регистирация и да пресъздам 20 000 теми и 200 000 хиляди пост-а ? Кой вариант ще ме класира по-добре в гугъл и ще ми носи трафик? + ако направя форум дали е възможно след толкова пост-а да се включат хора? Мисля че за около 6 месеца ще съм копирал целия форум :D :D :D

P.S. Нито една страница не е индексирана от сайта вече....
 
А сега какво има като отвориш този домейн? Изтекъл ли е ?

Според мен старото съдържание има шанс да се индексира, само ако е копие на старото - като структура и тн. ДОлу-горе казваш, че на месец ще качваш 30 000 поста или по 1000 на ден. Смело решение.

Ако е уникално съдържанието е супер, но ако е ниско качествено - с малко текст и контент.. не си струва.

Иначе, зависи от нишата. Трудно се печелят хора да пишат във форум. Освен ако нямат личен мотив.
 
Аз бих го направил с WordPress, понеже от това разбирам. Темите публикации, а постовете коментари. За Гугъл едва ли има голямо значение CMS-а. Но недей ръчно, трябва да се автоматизират нещата.
 

Горе