Кой да избера Acer Aspire 5739G или Acer Aspire 5738G

alesssxxx

New Member
Здравейте скоро ще си взимам лаптоп и се чудя кой от двата модела да избера.Затова решех да се посъветвам с вас.Моля помогнете ми в избора си.:):):)
 
От: Кой да избера Acer Aspire 5739G или Acer Aspire 5738G

DELETE!!!!!!!!!
 
Последно редактирано:
От: Кой да избера Acer Aspire 5739G или Acer Aspire 5738G

Не виждам защо изобщо се колебаеш. 5739G със сигурност е моят фаворит. Причините:
1. Малко по-производителен процесор. Макар и да не успееш да усетиш разликата.
2. 1гб рам си е 1гб рам :)
3. Големината на хард диска - аз съм с 2х1ТБ и 1х500 гб и не ми стигат, а тук разликата не е малка.
4. Видео картата - определено всички тестове са в ползва на GeForce (поне при тези два модела)
Не съм имал удоволствието да се докосна до двата лаптопа, поне за сега, но съм сигурен, че ще вършат перфектна работа. Преди 4 години препоръчах на една фирма да предпочитат Acer пред Asus за една от служителките им. Е след 2 години шефа им си взе Asus. Няма да ви казвам в момента колко по-добре се държи Acer-a от Асуса.
 
От: Кой да избера Acer Aspire 5739G или Acer Aspire 5738G

Незнам къде ги гледате данните, но това което аз виждам е че 5738G определено за мен е по добър най вече заради това че видеото е АТИ. Оказва се че нВидиите за лаптопите са тояги и дават дефекти в момента в къщи ми стои един паметник 6930G С проблем във видеокартата като се разтърсих из нета се оказа че това е нормално явление. Видеокартата която е на 5739G е малко по нов модел от на моя, но аз лично не бих рискувал.
 
От: Кой да избера Acer Aspire 5739G или Acer Aspire 5738G

Може да разгледате много лаптопи и аксесуари на адрес laptop.bg
 
От: Кой да избера Acer Aspire 5739G или Acer Aspire 5738G

Не си вземай ACER!!! После да не кажеш че не съм те предупредил :)
 
Re: От: Кой да избера Acer Aspire 5739G или Acer Aspire 5738G

Не си вземай ACER!!! После да не кажеш че не съм те предупредил :)

какво пък имаш против acer ?
 
От: Кой да избера Acer Aspire 5739G или Acer Aspire 5738G

Аз си взех Аcer 5738ZG преди 6 месеца и съм много доволен от него.Сина ми има същия от преди година и също няма проблеми, наложи се само една преинсталация заради вирус.Но пак всичко е до късмет.
 
От: Кой да избера Acer Aspire 5739G или Acer Aspire 5738G

KISS щом не ти харесва Acer ти какво ми препоръчваш ?
 

Горе