Кой довежда османските турци в Европа?

redrum

Well-Known Member
Много интересно клипче, на което попаднах:

[video=youtube;plVFN8JoXLc]http://www.youtube.com/watch?v=plVFN8JoXLc&feature=relmfu[/video]​
 
От: Кой довежда османските турци в Европа?

Турците са имали и селджукски турци. На мен най-интересни са ми караманлийските турци. Турците днес са наследници на различни древни турци и на много от народите живели в тяхната империя. Българи, кюрди, арменци, араби и други.
 
От: Кой довежда османските турци в Европа?

Прав си, турците са плод на етнически тюрлюгювеч.
 
От: Кой довежда османските турци в Европа?

И американците, канадците и българите донякъде. Погледни от Аспарух насам: аспаруховите българи+славяните+аварите+печениегите+куманите+узите+гърци+турци. Някъде бях мернал, че над 50 етноса ако не се лъжа бяха участвали в българската народност.
 
От: Кой довежда османските турци в Европа?

Някъде бях мернал, че над 50 етноса ако не се лъжа бяха участвали в българската народност.
То затова жените са ни толкова красиви, че е мешана скара от етноси:)
 
От: Кой довежда османските турци в Европа?

Е това вече са пълни глупости. То едно време така е било, идва мангала и всеки се надпреварва да му даде щерка си.
 
От: Кой довежда османските турци в Европа?

Кумани, печенези( баджанаци) и десетки други племена са заселвани в български области и щерките в началото никой не им ги е давал, но с времето тези племена се претопявани и са се омешвали гените.

Поне им признавам на българите, доскоро дори бабите по селата си следяха кой с кого се жени и в никакъв случай не може да се случва между 3-4 братовчеди че и по далечни. Следяло се е кръвта да е чиста.
Вижте ги на запад, особено англия какви са изроди . Те и за това сега внасят толкова много външна кръв, от една страна трупат потребители, от друга внасят свежа кръв на острова.
 
От: Кой довежда османските турци в Европа?

Вижте ги на запад, особено англия какви са изроди . Те и за това сега внасят толкова много външна кръв, от една страна трупат потребители, от друга внасят свежа кръв на острова.
Абсолютно. Наистина нагличаните са ''изродени'' (не го знма точния термин за това). Принципно, това е характерно за островните нации, поради естествената изолация от материка, но при тях това е особено силно изразено.
 
От: Кой довежда османските турци в Европа?

Кумани, печенези( баджанаци) и десетки други племена са заселвани в български области и щерките в началото никой не им ги е давал, но с времето тези племена се претопявани и са се омешвали гените.
Дай примери/доказателства. Бабите са гледали за това момичето да се ожени за българин + ако може да е от селото и да няма семейни заболявания (т.е. са правели подбор на матрЯла). Хич не виждам как би станало това омешване.
 

Горе