Кой е виновника се пита в задачата!

dalasweb

Well-Known Member
[video=youtube;dAbsoYaLKKg]http://www.youtube.com/watch?v=dAbsoYaLKKg&feature=player_embedded[/video]
 
От: Кой е виновника се пита в задачата!

Баси лудия. Дано има по-малко такива по пътищата.
 
От: Кой е виновника се пита в задачата!

Само на мен ли не ми изглежда много реалистично? :)
 
От: Кой е виновника се пита в задачата!

Шменти-капели. При тая скорост как го напрай туй..
 
От: Кой е виновника се пита в задачата!

Много хай енд софтове говорите, това е на пейнта
 
От: Кой е виновника се пита в задачата!

Този автомобил не съм убеден, че има право да спира там:

zmxm4o.png

ru9lwi.png


Каскадьорът е имал два варианта - или да набие спирачки (и да се блъсне в паркирания неправилно автомобил) или да изпревари ТИР-а, който е завивал надясно и не е оставял възможност на каскадьора да продължи напред.

Каскадьорът е решил да рискува живота си за да спаси колата. Ако беше набил спирачки щеше да се блъсне в спрялата кола с 30-40 километра в час и вероятно щеше да оцелее, но да потроши двете коли. При варианта с изпреварването рискува да се блъсне в автомобил (или множество автомобили), които нямат време да задействат спирачката (т.е. при по-висока скорост и по-голям риск някой да умре).

На ТИР-а също не му е чиста работата, защото не е редно (не знам дали е нарушение на закона) да завива надясно, докато има автомобил (на няколко сантиметра в дясно от него), който няма възможност да се придвижи по-надясно (за да избегне сблъсъка), защото в дясното платно има спрял неправилно автомобил.
 
От: От: Кой е виновника се пита в задачата!

Happyslacker голям анализ, не се загледах толкова :)
 

Горе