Кой е най-добрия СЕО Модул за Opencart 2.0.1.1

aav

New Member
Моля знаещите и тези които са изпробвали някои от всичките модули на пазара да си кажат мнението.Предстои ми да си купувам да знам на кой да си дам парите :).А ако има някои за продаване пише.
 
От: Кой е най-добрия СЕО Модул за Opencart 2.0.1.1

Този въпрос да не би да е тема ТАБУ ? :)
 
От: Кой е най-добрия СЕО Модул за Opencart 2.0.1.1

Сео пак про и паладин мисля, че са най-добрите.

SEO PRO PACK, не знам как ще го подкараш, че 2.0 OC е доста крив от към модификации на модули..

Поздрави,
НИк
 
От: Кой е най-добрия СЕО Модул за Opencart 2.0.1.1

Paladin-a не е лош, SEO PRO PACK не съм го ползвал.
 
Re: От: Кой е най-добрия СЕО Модул за Opencart 2.0.1.1

SEO PRO PACK, не знам как ще го подкараш, че 2.0 OC е доста крив от към модификации на модули..

Поздрави,
НИк

@2fast4you го подкара, но честно казано не се държи адекватно. Аз го изключих. Има един за около $60, който много го хвалеха - не се сещам за името му в момента.
 
От: Re: От: Кой е най-добрия СЕО Модул за Opencart 2.0.1.1

@2fast4you го подкара, но честно казано не се държи адекватно. Аз го изключих. Има един за около $60, който много го хвалеха - не се сещам за името му в момента.

Точно това исках да кажа.. бях се сетил когато си говорихме с теб на конференцията, точно за OC 2.0 и СЕО ПРО ПАКА :)

Поздрави,
НИК
 
От: Кой е най-добрия СЕО Модул за Opencart 2.0.1.1

Благодаря много на всички.Бях се спрял на SEO PRO PACK но като има вариант да не успея да го подкарам няма да е той. @Blinky ще чакам да се сетиш за този от 60$ и ще си взема него.Доверявам се изцяло.
 
От: Кой е най-добрия СЕО Модул за Opencart 2.0.1.1

Здравей, aav
Мисля, че се говори за този модул: ЦЪК
Поздрави!
 

Горе