Кой е от Бургас

Pesho1978

Well-Known Member
Я всички, които са от Бургас да се признаят за виновни в тази тема.
Мисля да организираме някое събиране за обмяна на линкове... а исках да кажа опит ;)


Мен Духът на Тигъра ми допада, ако и другите са съгласни там и маса мога да запазя лесно. Какво мислите за другата Събота (14 Ноември 2009)? Нещо от сорта на 19:30 ми се струва добре като час. Очаквам до следващия Петък (13 Ноември 2009) да сме решили ще ходим ли или не, за да мога да запазя маса и да знам за колко хора.
 
Последно редактирано:
Около
 
Последно редактирано:
От: Кой е от Бургас

Хайде адидас дружинката много слабо за момента... още маймуни чакаме
 
От: Кой е от Бургас

И аз нямам Адидас, ама ще си залепя емблемата му щом се налага.

Я дайте последно да се преброим и да видим колко маймуни се събрахме?
 
От: Кой е от Бургас

Като се зачетох в темата се сетих за това:


Ако случайно(съвсем случайно)някой облечен с шапка АДИДАС,горница АДИДАС,долница АДИДАС,маратонки АДИДАС и хаус чантичка АДИДАС,ви каже "Ей,ти шано маняк ли си ве?" и ви засипе с бичове в зъбите,не се чудете....вие сте в Бургас.


Из наръчника КАК ДА ОСТАНА ЖИВ ПОВЕЧЕ ОТ 24ч. в Бургас
 
От: Кой е от Бургас

И аз обичам Адидас, но въобще не съм от Бургас.
woo30x30ti3.png
 
От: Кой е от Бургас

присъединиявам се - от Бургас съм - центъра ..сега е момента ако някой ми има зъб:)
 
От: Кой е от Бургас

Брей, още 2-3 човека да се изкажат и май ще се съберем 1 маса хора :)
 
От: Кой е от Бургас

Ами трябва да решим всички заедно. За да може все пак да се съберем някакви хора. Я пишете на вас къде ви се ходи и кога ви е удобно.

Единственото ми изискване за мястото е да не е дискотека или някоя шумна кръчма. Предпочитам някое тихо кръчме. По възможност да е в цивилизованата част на града, а не примерно Сарафово, Лозово или нещо от сорта (дано не съм убидил някой).
 
От: Кой е от Бургас

значи...така или иначе е добре тази среща да е сабота вечер мисля е наи добре тъй като поне аз работя и в събота но може и през седмицата. Кажете заведение където да е тихо и можем да се чуваме като си говорим а не да се надвикваме с музиката..т.е да си пииваме и хапваме на спокойствие..Аз се сещам за 1-2 заведения..(кръчмета със всякакви видеове пииввания)
1.Духът на Тигъра - в центъра.
2. дайте предложения.
 
От: Кой е от Бургас

Мен Духът на Тигъра ми допада, ако и другите са съгласни там и маса мога да запазя лесно. Какво мислите за другата Събота (14 Ноември 2009)? Нещо от сорта на 19:30 ми се струва добре като час. Очаквам до следващия Петък (13 Ноември 2009) да сме решили ще ходим ли или не, за да мога да запазя маса и да знам за колко хора.

Ама мисля, че е добре да сме поне едно 4-5 човека, макар че в София сме правили и по-малки срещи на webmasterbg.org... Добре че coolice и blinky са добри хорица, та идваха за пълнеж :)
 
От: Кой е от Бургас

да може...тогава съм свободен.но ако нещо излезе (дано не се разболея и сме живи и здрави) ще пиша предварително.
 

Горе