Кой е по-разумен - Canis lupus familiaris или Homo sapiens???

Кой е по-разумен?
Кучето? Или човека?


Нещо супорта на видеото не сработва. :(
Или аз бъркам?
 
Последно редактирано от модератор:
От: Кой е по-разумен - Canis lupus familiaris или Homo sapiens???

Вискяре какви ги пускаш по малките часове, бива ли така :evil:?

Това второто така и не можах да го догледам, дано е нещо фалшиво. Преди 10 години видях как една кола блъсна куче, някъв купон беше в едно заведение, хората помогнаха и го прибраха, но такова чудо не се забравя, камо ли пък ако видиш човек да блъскат.
А мъжа преди 3-4 месеца беше свидетел на гадна катастрофа на голямо кръстовище. Кофти е да се говори така, но добре че той не е бил пръв на светофара. Светофара пуска зеленото за единия булевард и съответно червено за втория. Първата кола със зеленото тръгва и в този момент върху нея от втория булевард връхлита някакъв безумец не видял, че за него вече свети червено. Блъснатата кола отива на няколко метра, вратата от удара се отваря и жената вътре изхвръква извън колата. Страшен удар е било, беше потресен. И да никой не е спрял да види какво става и да изчака полиция и линейка.

Та за каква разумност въобще става дума? Има ли такова животно или не :evil:?
 
Последно редактирано:
От: Кой е по-разумен - Canis lupus familiaris или Homo sapiens???

Кучетата като цяло не спират да ме удивяват, моето може да се каже че го спасих от вероятно смърт и го отгледах от както ми се хващаше в шепите на ръцете и 7 години вече е при мен, такава безрезервна любов няма, не веднъж е доказвало че е готово да ме спаси във всякакви ситуации.

А за видеото дано да е фейк наистина, то не стига че никой не спря ами даже една кола пак мина отгоре..
 
От: От: Кой е по-разумен - Canis lupus familiaris или Homo sapiens???

Кучетата като цяло не спират да ме удивяват, моето може да се каже че го спасих от вероятно смърт и го отгледах от както ми се хващаше в шепите на ръцете и 7 години вече е при мен, такава безрезервна любов няма, не веднъж е доказвало че е готово да ме спаси във всякакви ситуации.

А за видеото дано да е фейк наистина, то не стига че никой не спря ами даже една кола пак мина отгоре..

Кучетата и хората много се привързват, болестно състояние става чак :).
 
От: Кой е по-разумен - Canis lupus familiaris или Homo sapiens???

Ето две клипчета по темата на Вискяра. Първият не е за хора със слаби нерви.

[video=youtube;YqXEv24Sb7M]http://www.youtube.com/watch?v=YqXEv24Sb7M[/video]

[video=youtube;Dc0CYMTH-aI]http://www.youtube.com/watch?v=Dc0CYMTH-aI&feature=related[/video]
 
От: От: Кой е по-разумен - Canis lupus familiaris или Homo sapiens???

Кучетата и хората много се привързват, болестно състояние става чак :).

Няма спор тука, най-добър приятел и част от семейството си е всякак.

За катастрофите преди 2 години ми се случи бяхме излезнали към 10 мотора и един от нашите се удари с друг мотор и просто видях човека как буквално се търкаляше по тротоара над 15 метра и помислихме че си е заминал, защото и каската му хвръкна, като цяло доста травмиращо събитие, после 1 седмица не можеш да се съвзема напълно, брутална гледка си е и си казваш ами ако бях аз и се замисляш просто за всички простотии които си правил като си карал и ти се променя гледката точка малко или много.
 
От: Кой е по-разумен - Canis lupus familiaris или Homo sapiens???

Вискяре какви ги пускаш по малките часове, бивали така :evil:?

Аз съм привърженик на истинския живот - всичко трябва да се гледа! От всичко може да се вади поука.

брутална гледка си е и си казваш ами ако бях аз и се замисляш просто за всички простотии които си правил като си карал и ти се променя гледката точка малко или много.
За съжаление, повечето хора се замислят, чак като ги тресне нещо по главата.
pisara, първия клип не съм го гледал.
 
От: Кой е по-разумен - Canis lupus familiaris или Homo sapiens???

Аз съм привърженик на истинския живот - всичко трябва да се гледа! От всичко може да се вади поука.

А друг живот има ли освен истинския? Нали знаеш истини много, всичко е въпрос на възприятие пречупено през собствения поглед.

За съжаление, повечето хора се замислят, чак като ги тресне нещо по главата.

Вярно е, но според мен основно проблема се крие в човешката неудовлетвореност.

pisara, първия клип не съм го гледал.

Е, ти пък това е по темата, виж как хора помагат на човек. За мен неприятното в клипа е резултата от катастрофата и как пострадалия изглежда като парцалена кукла.


Аре по леглата щото много задълбахме :twisted:.
 
От: Кой е по-разумен - Canis lupus familiaris или Homo sapiens???

Я до стената в строй. Какви са тези теми и клипове посред нощите /ракиено време/ :evil:

:beer:
 
От: Кой е по-разумен - Canis lupus familiaris или Homo sapiens???

Тоя раздел се превърна в поредната social bookmarking кофа - всеки си шерва каквато тъпотия изнамерил докато браузва безцелно, с очакването да се породи някаква суперсмислена и поучителна дискусия...

Репортнах темата. Едно е да искаш да повокираш определени чувства у хората, друго е да им го сервираш по тоя начин.
 
От: Кой е по-разумен - Canis lupus familiaris или Homo sapiens???

Вискяр, разплаках се братле... като момиченце. Виждал съм двете видеота по отделно, но така събрани... не можах да сдържа сълзите си... Може би просто ми е дошло в повече тия дни.

За всички, които се чувстват хейтъри и изпитват желание да ми отвърнат нещо... аре нема нужда. ;)
 
От: Кой е по-разумен - Canis lupus familiaris или Homo sapiens???

Защо трябва да пускаш такива изродщини тука!? Мислиш ли, че някой от нас ще остави блъснат човек на улицата. Аз съм виждал как блъскат момиче на 1 м от мен на пешеходна и се притекох на помощ. Клипът ти е доста гнусен и не ми трябва да знам какво се е случило в Китай, камо ли от това да се прави извод за цялото човечество. Това си е проблем на китайската народопсихология, разбирания и най-вече на това което е направил китайския комунизъм с тях.

От мен репорт на темата и отрицателна репутация.
 
От: От: Кой е по-разумен - Canis lupus familiaris или Homo sapiens???

Защо трябва да пускаш такива изродщини тука!? Мислиш ли, че някой от нас ще остави блъснат човек на улицата. Аз съм виждал как блъскат момиче на 1 м от мен на пешеходна и се притекох на помощ. Клипът ти е доста гнусен и не ми трябва да знам какво се е случило в Китай, камо ли от това да се прави извод за цялото човечество. Това си е проблем на китайската народопсихология, разбирания и най-вече на това което е направил китайския комунизъм с тях.

От мен репорт на темата и отрицателна репутация.
Отново история с Canis lupus familiaris и Homo sapiens:
Добричлийка се отказа от здраво 2-годишно момиченце, тъй като не можела да отглежда едновременно него и кучето си. Пред социалните работници псевдомайката обяснила, че детето непрекъснато иска внимание и грижи и това я дразни.
http://www.24chasa.bg/Article.asp?ArticleId=2020959

Таааа... викаш, скапаните китайци...

Хайде репортни ме пак!

А, да те подсетя - можеш да ми дадеш и червено.
Нали ти е по-голям... червения...
 
От: Кой е по-разумен - Canis lupus familiaris или Homo sapiens???

И какъв е смисъла на темата?
 
От: Кой е по-разумен - Canis lupus familiaris или Homo sapiens???

Да не четат и гледат хора със слаби нерви!


Още една история с Canis lupus familiaris и Homo sapiens - без скапани китайци:

https://www.facebook.com/photo.php?...42290886.56448.174262095959354&type=1&theater

971697_570936416291918_1433006144_n.jpg
 
От: Кой е по-разумен - Canis lupus familiaris или Homo sapiens???

Махни тая картинка...
 
От: Кой е по-разумен - Canis lupus familiaris или Homo sapiens???

Егати ужасията е тва, баси извергите са тия. Директно се отписвам от тая тема.
 
От: Кой е по-разумен - Canis lupus familiaris или Homo sapiens???

Махни тая картинка...
Бих я махнал.
Но картинката ли е същественото? Или постъпката?
Като махна картинката, постъпката по-невинна ли ще бъде?

Можем да дискутираме тези неща.

Егати ужасията е тва, баси извергите са тия. Директно се отписвам от тая тема.

Не ти се сърдя.
 
Последно редактирано:

Горе