Кой е правилният модел за справяне с COVID-19

Искаш ли да говорим за бройката на хората, които са си отишли от рак за последния месец, при това истински, доказуеми случаи, за които медиите мълчат?
Въпреки всичко не е хубаво когато се появява нова болест и заради нея умират хора, които иначе не биха умряли... но не биха ли? Ето една от последните новини:
Що ли ми се струва най-логично covid-19 да е добрия стар грип с чисто ново име :rolleyes:
 
Стига сте спинвали пролетен контент.
 
Искаш ли да говорим за бройката на хората, които са си отишли от рак за последния месец, при това истински, доказуеми случаи, за които медиите мълчат? Тези животи по-малко ценни ли са от медийните смърти?

Смъртта е единственото сигурно нещо - никой няма да се измъкне жив от тая игра, която наричаме живот. Идваме с уговорката, че сме временно тук, но да се погазва грубо живота, заради някаква преекспонирана смърт на 0.3% от световната популация е жестоко.

И не знам за какъв гражданин се мислиш, но и на село можем да използваме информация, да я анализираме, осмисляме и формираме собствено мнение. А ти, гражданино се придържай към лапането на масмедийна помия. Успех! ;)
Като дойдат твоите хора на власт, вече няма да има вируси, помии, необявяване на смърт. Ще станеш богата, защото държавата ще се оправи. Да, трето поколение софиянец съм и се гордея с това.
 


Айдеее, Корнелия и тя на линия. Нали отричаха, какво стана?!? И веднага в болница приета. Нали е грипче бе?!? Бате Бойко поне от Банкя се лекува.
 
Като дойдат твоите хора на власт, вече няма да има вируси, помии, необявяване на смърт. Ще станеш богата, защото държавата ще се оправи. Да, трето поколение софиянец съм и се гордея с това.
Който и да дойте, след твоите хора, пиши го провален. И господ да стане министър председател, не може да изкара държавата от барака, в който вкара твоята свиня.
 
Който и да дойте, след твоите хора, пиши го провален. И господ да стане министър председател, не може да изкара държавата от барака, в който вкара твоята свиня.
Леле, колко удобно! Ти си като майстора на кола или програмиста. Всеки казва: "Леле, тоя преди мен си е оставил ръцете". Смени плочата малко, изтърка се.
 
Леле, колко удобно! Ти си като майстора на кола или програмиста. Всеки казва: "Леле, тоя преди мен си е оставил ръцете". Смени плочата малко, изтърка се.
Няма икономист, включително бившите герберасти, който да казва, че това хвърляне на пари от джипката не е огромна грешка. Че и с пари на заем...

Който и да дойте, голям кОр го чака на тая опоскана нива... Гоооолям....

Ако си забелязал, тая власт вече май никой не я иска, включително герб.... Ще се карат накрая за нея - вземи я ти :)
 
Като дойдат твоите хора на власт, вече няма да има вируси, помии, необявяване на смърт. Ще станеш богата, защото държавата ще се оправи. Да, трето поколение софиянец съм и се гордея с това.
Винаги съм се чудила защо софианци нямат друг повод за гордост, освен постоянния си адрес? Характерно за столичната човеко-маса е, че консумират родните масмедии с голямата лъжица. Няма бълвоч по родното тв, който да не следят и който да не приемат за чиста монета. Жив и здрав бъди, но имай предвид, че светът в момента е спрял да живее в стремежа си да опази... живота. Това е като да се гръмнеш, понеже може да вдигнеш кръвно. Наистина ли не виждаш целия абсурд?

Аз съм оптимист. Ако бройките, които ни изнасят са лъжа, значи няма нищо страшно. Ако са реални, значи скоро ще го изкара 70% от народо-добитъка и вирусът ще изчезне, тоест - пак няма нищо страшно. Междувременно хора ще умират по много причини и по различни начини. Кой реши изведнъж да се бори за безсмъртието на човечеството? И как така реши, че това може да стане като превърне хората в добитък?
 

Горе