Кой е тази система за онлайн магазин ?

samilive

New Member
Здравейте след като имах малко проблеми с покупката на .bg домейн, най-после този вторник ще бъде мой домейна.
Въпроса ми е някой знае ли на каква система е този сайт amalitastar.com (Не е реклама)
като отворя кода да го видя пише това Design by: easycartbg.com, Easy Cart BG и като се опитам да го отворя този домейн е затворен този сайт ми прелича на онлайн магазин ако имате тази система може да я пуснете под темата безплатно или пък ако я има в някъде в сайта ме пренасочете. Ако я няма безплатно искам да ми кажете една такава система какви пари струва?
 
От: Кой е тази система за онлайн магазин ?

Добре а български език аз ли трябва да го превеждам имам и още един въпрос става ли за онлайн магазин ?
 
От: Кой е тази система за онлайн магазин ?

Тая система е толкова изтръпнала, че дори нямам желание да ровя да видя каква е.

Този сайт не може да генерира нито едно продажба различна от такава направена от скучаеща майка, която има време да търси нещо 2 часа в този сайт и после още 30 минути да търси от къда да плати...

Тури си една престашоп и да се чустваш готино. Или опънкарт.
 
От: Кой е тази система за онлайн магазин ?

Което и да е от двете няма да сбъркаш. Никакви съмъркартове и т.н.
 
От: Кой е тази система за онлайн магазин ?

Е, поне в сравнение OpenCart и т.н. този магазин направо лети. Аз успях да вкарам в кошницата играчка и да достигна до страницата за плащане за нула време. Няма PayPal и ePay, но това са опции. Да не кажа голяма дума, ама за същото време чакам да ми се заредят доста от съвременните сайтове направени с прехвалени CMS-и и прекалено натруфени темички :)
 
От: Кой е тази система за онлайн магазин ?

Ми като ги караш на хостинг за статични файлове как няма да се влачат системите за напълно функционален магазин?!
 
От: Кой е тази система за онлайн магазин ?

Добре аз като ще се занимавам само с еконт няма да използвам paypal и Epay искам системата просто да ми оставя съобщение което да проверявам след като се върна от университета и да оправям поръчките не искам директно да се праща в еконт искам първо всичко да се сигурно да няма върнати поръчки и да не съм на загуба.
 
От: Кой е тази система за онлайн магазин ?

Както ти казах по-горе - качваш една преста или опън и си ги конфигурираш. Съвсем елементарно е. Избираш си готина тема (има и безплатни, но бих ти препоръчал да се спреш на платена, има поддръжка и т.н., а и често дизайна й е в пъти по-професионален) и си пускаш магазина.
 
От: Кой е тази система за онлайн магазин ?

Да, с 200000 видове кеш се подкарват съвременните сайтове. Цялата страница на този сайт е свалена и визуализирана за времето за което един средностатистичеки Wordpress сайт тепърва започва да получава данни от сървъра, около 400-700ms.

Системата за магазина трябва да е като системата на този: http://shop.easyelectronics.ru/ Най-отдолу пише "Powered by Shop-Script FREE", обаче демото в сайта на тази система не ми изглежда като да е същото нещо. Но сигурно админа на сайта с играчките би казал коя е системата ако някой попита :)

Темплейта явно е наставен върху системата, което вероятно изисква малко по-професионална помощ. Но кой процедира така, когато може да се ръгне една претруфена популярна система :)
 
От: Кой е тази система за онлайн магазин ?

Момчета какво ще кажете за този teamplate за prestashop става ли ? dox.bg/files/dw?a=c5b4d3117f
 
От: Кой е тази система за онлайн магазин ?

Нищо тяхне не купувайте, бълват яко простотии, но нищо качествено. Съпорта им съответно надали е на ниво.
Купи си една warehouse тема и я направи по изцяло твои вкус - може да е детски сайт, женски сайт, мъжки сайт, какъвто искаш. А не да си купиш тема и да можеш да я ползваш само за едно нещо...
 
От: Кой е тази система за онлайн магазин ?

Момчета някой ако има някой template за играчки може да ми пише на личен или на
skype: stoplebg
Номер: 0878666763
Пращайте ми снмките на дизайнита на линк или направо demo
Цената който давам е 20 лв. Ако е хубав мога дам и повече.
 
Последно редактирано:

Горе