Кой е тоя Google inc ? xD

Twis7

Active Member
Предлагам тук всеки да опише някоя комична ситуация, когато си е взимал парите от adsensa. Ето я моят :lol::lol:
PS : Обърках раздела, ако може да я прехфърлите в офтопика
 
От: Кой е тоя Google inc ? xD

Никога не ми се е случвало това. Но и аз 99% си взимам парите от едно място и служителките си знаят.
Единственото неприятно свързано с Гугъл, е че сега ме принуждават да се прехвърля на евро :(
 
От: Кой е тоя Google inc ? xD

Каква е комисионната, която ти взимат за получаване на пари с Western Union, респ. другия вариант с чек? Благодаря предварително...
 
От: Кой е тоя Google inc ? xD

Гоогле плаща парите за трансфера, от тебе трябва само да си домъкнеш задника до най-близкия клон на western union
 
От: Кой е тоя Google inc ? xD

Да, аз си спомням част от първия разговор с една руса пичка:
"откъдееее?"
" от Гугъл"
"търсачката? ама как?"
аз: "е така лесно, с мерак"
 
От: Кой е тоя Google inc ? xD

Банката... Ама тва търсачката ли? Как така?
Моя милост... мда, като търсиш много и те почват да ти дават пари...
Банката... Олеееее
 
От: Кой е тоя Google inc ? xD

Блондинки в банка?
Безценно!
За всичко останало има Mastercard...
 
От: Кой е тоя Google inc ? xD

Преди 2-3 години когато дойде първият ми чек от гугъл тръгнах да търся банка да го осребря. И аз не бях много наясно и разчитах на банките да помогнат.
Тръгнах от близките до офиса банки. Първо в райфайзен - още като ги попитах мога ли при тях да осребря чек, една красива девойка ме попипта какво е това чек, замисли се, след което каза - Аааа, не, ние такива неща не можем да правим. След което събра целия офис да разгледат чека - явно беше първия, който виждаха. Не, че за мен не беше първия чек, който виждам, но аз все пак не съм банка. До тази банка имаше друга. Общинска банка. Там две възрастни лелки. Питам - Може ли при вас да осребря чека си от гугъл. Лелката се замисли малко и - А какво е това гугъл? - тръгнах си без да отговоря. Трета банка - ОББ - там дирекно ми казват - чекове осребряват само в центалния офис в София. Е да де ама аз съм във Варна. Обаче момичето ми се видя не съвсем кухо и си викам - дай да инвестирам малко време в образованието й. Казвам й - дай да врътнем един телефон до София и да питаме как да го оправим този чек. Обади се тя. Разговорът видимо не беше много приятен за нея, но след 10 мин от София пратиха 3-4 листа за попълване и след още 10-тина минути ми прибра чека за осребряване. В мен остана известно съмнение, че изхвърлих чека в коша, обаче след 20 дена парите все пак пристигнаха. Та от тогава си осребрявам чековете при тази девойка.
 

Горе