Кой иска да ми направи един банер?

slavchev

Well-Known Member
Рейтинг - 100%
113   0   0
Здравейте, колеги. Наскоро си направих един сайт, който го почнах малко като на шега, но сега ми се иска да го развия. Лошото е, че за момента не разполагам с пари за инвестиция и затова търся услуга. Сигурно всички ще подминете тази тема, но все пак ако има някой добър човечец да ми направи един безплатен банер, ще съм му много благодарен и може да се разберем аз да му свърша някаква услуга. Та ако има мераклии да не се притесняват :)
 
  • Like
Реакции: Sky
От: Кой иска да ми направи един банер?

И какъв да е този банер - статичен, анимиран или флаш?
Какво да пише на него?
Изобщо може ли малко повече подробности?
Давай, ще опитам да помогна.:)
 
От: Кой иска да ми направи един банер?

Става въпрос за сайта от подписа ми. Нямам много опит, това ми е първи сайт и затова не знам кой е най-удачнич вариант. Все пак тука сте по-опитни и съм готов да чуя всички вървежни предложения. Общо-взето ми трябва нещо не много голямо, но примамливо, което да е със спортна насока. Доста хора изявиха желание, чак съм учуден :) благодаря на всички :beer:
 
От: Кой иска да ми направи един банер?

статичен, динамичен, размери?
 
От: Кой иска да ми направи един банер?

Ами сякаш е по-добре да е динамичен, но сигурно е по-трудно. Нямам кой знае какви претенции, а за размера май трябва да е 300 х 250 :)
 
От: Кой иска да ми направи един банер?

От мен един бърз флаш банер с горните размери - с вграден линк към сайта ти.
Може и да ти свърши работа на първо време:wink:

Линк за сваляне от DOX:

http://dox.bg/files/dw?a=124053aa92

Линк за разглеждане:

http://prikachi.com/flash.php?flash/files/13307E.swf
 
От: Кой иска да ми направи един банер?

Добро е, само че този черния цвят нещо не ме кефи много. Става въпрос за www.fen-news.com ако е бяло дали няма да е по-добре?
 
От: Кой иска да ми направи един банер?

Добро е, само че този черния цвят нещо не ме кефи много. Става въпрос за www.fen-news.com ако е бяло дали няма да е по-добре?
По-добре ще е, но вече го бях направил банера и не ми се занимаваше повече.
Затова и ти казах евентуално временно ако ти свърши работа.
Като не ти върши - здраве!:)
 
От: Кой иска да ми направи един банер?

6299209z.gif
 

Прикачени файлове

  • banner.gif
    banner.gif
    142 KB · Преглеждания: 10
  • bannerfootball.gif
    bannerfootball.gif
    142.1 KB · Преглеждания: 10
Последно редактирано:
От: Кой иска да ми направи един банер?

Фифи това ми харесва, може ли обаче вместо бял фон да има една вратарска мрежа :) не където е топката, а където е името на сайта, а това с топката ако може да е изцяло зелено, като футболен терен.
Ще стане перфектно, направо за конкурс :)
 
От: Кой иска да ми направи един банер?

Фифи това ми харесва, може ли обаче вместо бял фон да има една вратарска мрежа :) не където е топката, а където е името на сайта, а това с топката ако може да е изцяло зелено, като футболен терен.
Ще стане перфектно, направо за конкурс :)

Не за съжаление. :( Трябва наново да го правя. Делийтнах файловете.
 
От: Кой иска да ми направи един банер?

бе се съм чувал, че на аризан кон зъбите не се гледат?
 
От: Кой иска да ми направи един банер?

Нищо, добре е така, благодаря на всички, които ми обърнаха внимание. Остава да има и ефект от банера, пък после ще трябва да се черпи :)
 
От: Кой иска да ми направи един банер?

С домашна ракийка, онези дето не се търкалят не стават, освен ако не са внос от Ирландия или Шотландия :)
 

Горе