Кой може да ми помогне с модификация на една wp тема?

N1ck

Active Member
Ето я темата https://wordpress.org/themes/minezine/

Искам две неща:

1. Main Header Menu - в момента мобилната вресия превръща това меню в падащо. Аз искам да НЕ се превръща в падащо, а вместо това да се центрира.

2. В момента размера на шрифта на header-a и H таговете се запазва еднакво голям и при мобилната версия и заема много място на малкия екран. Аз искам в мобилната версия размера на шрифта да се намаля. Може би ще е добре да се отчита по някакъв начин размера на екрана ха който се визуализира мобилната версия.

Очаквам професионално решение срещу добро заплащане.

Благодаря!
 
От: Кой може да ми помогне с модификация на една wp тема?

Професионално решение не мога да ти предложа но понеже и аз съм на тази вълна в момента мога да те уверя , че не е чак толкова трудно да се оправиш и сам . Трябва да имаш отделен CSS файл за мобилната версия , той се включва само когато сайта се отваря, когато размерите на екрана са по малки определени размери(нещо от сорта на под 480px ширина) . Рови се там и ще намериш къде да намалиш процентите.
 
От: Кой може да ми помогне с модификация на една wp тема?

На дъното на style.css има media queries и там се записват специфичностите при различните размери на екрана. Предполагам би било достатъчно да добавиш конкретен font-size за H в съответното @media дето съответства на желания размер на екрана.
 
От: Кой може да ми помогне с модификация на една wp тема?

На дъното на style.css има media queries и там се записват специфичностите при различните размери на екрана. Предполагам би било достатъчно да добавиш конкретен font-size за H в съответното @media дето съответства на желания размер на екрана.

Мерси, ще опитам.
 

Горе