Кой плаща за подклаждане на гражданските протести?

От: Кой плаща за подклаждане на гражданските протести?

Имаше една реклама - БЕЗ ТОР КРАСТАВИЦИ НЯМА

Обаче питайте Вискяра той ще ви обясни и че само с тор не става трябва и благодатна "почва"

Та в този ред на мисли ако процеса не беше назрял всеки може да си плаща колкото си поиска, ама файда нямаше да има - що нямаше такива протести преди 3г - или тогава не е имало кой да плаща за тях?
 
От: Кой плаща за подклаждане на гражданските протести?

А ако се информираш само от медиите, жалко за теб!

Е, вече минахме на лични определения. :beer:

На тези протести, за да няма спекулации, ще кажа, че не съм ходил. И най-вероятно няма и да ида.
Аз режимите на тази държава съм ги и пазил, и събарял. Сега се занимавам с нещо друго - след месец-два народа ще е гладен и ще иска да яде. Който разбира и има желание да се грижи за себе си и своето семейство, ще иска нещо качествено. Отделно, че ако всички идат на протести, няма да има кой хляб да омеси. Тривиално, но факт - трябва да се яде.
Една любима моя песен. Която тъй и никой не качи до днес в тубата. Направих клип и я преведох - за неразбиращите руски език.

[video=youtube;HDHOvME4dok]http://www.youtube.com/watch?v=HDHOvME4dok[/video]
 
Re: От: Кой плаща за подклаждане на гражданските протести?

oще малко :lol:
след като е естествен какво искат
и защо намаляха ..онзи ден 10 000 - днес 500 :D

нещо за сметките за ток - почнаха проверки и т.н
после "протестиращите" смениха темата (ако трябва да сме точни - един смени темата и всички го последваха) - искат да свалят правителството - е свалиха го

за тока вече май не се говори вече - оказа се, че няма да го намаляват, нито ще отнемат лиценза на чез :lol: (явно "протестиращите" зарязаха Главната си цел, защото намериха една друга - много по-ЯКА :D, интересна, безотговорна и опасна)

а тази новина разсмя



2528072_F.gif


Днес в кафето се бъзикахме че бойко подаде оставка преди да са ни дошли сметките за парното... а не всички могат да ходят всеки ден на протести ... обаче в неделя си мисля че ще грандиозно +30 души който не са ходили ...
 
От: Кой плаща за подклаждане на гражданските протести?

Искат гражданско управление по ирландски модел, искат да се гласува по образование - хора неграмотни да не могат да решават съдбата на България срещу кебапчета, искат да няма депутатски имунитет, искат да няма задължително осигуряване и повече от два депутатски мандата да няма, за да не е доживотна професия това. Само не знам как ще се излъчат лидери, като във Варна не можаха да изберат представители. Не знам дали наистина чисти хора ще застанат начело, силно се съмнявам.
 
От: Кой плаща за подклаждане на гражданските протести?

Искат гражданско управление по ирландски модел, искат да се гласува по образование - хора неграмотни да не могат да решават съдбата на България срещу кебапчета, искат да няма депутатски имунитет, искат да няма задължително осигуряване и повече от два депутатски мандата да няма, за да не е доживотна професия това. Само не знам как ще се излъчат лидери, като във Варна не можаха да изберат представители. Не знам дали наистина чисти хора ще застанат начело, силно се съмнявам.

Аз предлагам 50/50 германския модел. Така не могат да се купуват депутати и да се правят съмнителни коалиции. Също имунитета трябва да падне и всеки да си носи кръста.
 
От: Кой плаща за подклаждане на гражданските протести?

В момента, в който се определят водачи на протеста, ще свърши честното и спонтанното. Тези хора имат семейства, веднага ще започнат да ги изнудват и да ги заплашват и край. Всеки жив човек може да бъде манипулиран по различни способи. Не храня илюзии, пак мафията ще ни управлява, ако ще и китайски модел да вземем.
 
От: Кой плаща за подклаждане на гражданските протести?

Емил Кошлуков: Руското лоби финансира протестите, то загуби милиарди от "Белене"

Монополите в енергетиката и руското лоби, което загуби бизнес за 10 милиарда, финансират протестите, които принудиха Бойко Борисов да подаде оставка. Това твърди в интервю пред вестник "24 часа" телевизионният водещ и продуцент Емил Кошлуков.

Руснаците работят с БСП, а вероятно и с други партии - вижте исканията на „Атака" примерно. Абсолютно нормално е тези хора да похарчат дребни стотинки, защото на фона на 10 милиарда няколко десетки хиляди са нищо, за да предизвикат нестабилност и да спечелят изборите. Утре те искат да управлява партия, която ще им прикрие договорите, ще им подпише „Белене" и ще остави същите сметки за ток. Говорим за бизнес, който върти милиарди. Аз, ако печеля от електромерите по един милиард на година, нямам никакъв проблем да дам 100 хиляди лева на хулигани, за да обръщат кофи по улиците и да създават усещането, че тази власт не се справя, заяви бившият депутат от НДСВ и лидер на "Новото време".
 

Горе