Е освен слабата опозиция и него го крепят до голяма степен циганските гласове, на последните избори герб беше основния търговец, а и доста добре развитата им мафиотска мрежа на местно ниво, която сплашва хората да гласуват "правилно".
 
За ГЕРБ нямат значение гласовете, понеже те вече използват нова тактика - направо подправят протоколите. Може в торбата с бюлетитините да на нито една бюлетина за ГЕРБ, но в протокола да пише, че всичките гласове са за тях... Няма да дадат лесно властта, ако това си мислите!
 
Как ги решавате тези неща не ми е ясно. Хубаво е за всичко да се обвиняват циганите, но Бойко не зависи от тях. Аз на всички избори питам хората от моя блок за кого ще гласуват(като ги видя на опашката пред секцията) и масово се отговаря ГЕРБ. Колко успешна била Фандъчка, как се построило метро, магистрали. Българите си избираме ГЕРБ, циганите само помагат и това е видно от резултатите на сайта на ЦИК.

Това с протоколите ми струва доста трудно да е масово, може би по селата и по малките населени места. В София съм бил наблюдател и бюлетините се броят пред всички нас и после си снимам протокола. Може и да има някакви дребни изборни измами, но те са организирани на местно ниво.
 
на този въпрос няма кой да даде точен отговор :) тази информация не е за простосмъртните. Какви игри си въртят, само те си знаят, и винаги има някой отгоре...но един ден всеки си получава заслуженото. Не завиждам на никой. Да крадат колкото искат, няма щастие в това.
 
Кой управлява Бойко Борисов? Погледнете му миналото и ще разберете, то е очевидно. Човек който се кле че БКП е убила дядо му няма абсолютно никакъв проблем да стане персонален охранител на този който е убил дядо му. България от 44-та година се управлява от червени олигарси комуняги, за който моралът е просто дума без съдържание. Тези червени толупи 90-та година се разделиха на две, тези с високите постове в БКП останаха в отрочето наречено БСП а другите без ръководни функций отидоха в СДС че да има кво да командват.Естествено в СДС неможаха да разделят баницата и се пръснаха в други партии. И така до днес си живуркат спокойно на гърба на 5 милиона заблудени хорица, разбира се с подкрепата на Вашингтон и Москва, щото тех изобщо не ги боли за слабо развитите индивиди който живуркат тука незнайно как. Тях ги интересува територията а не народа.

Та конкретно кой управлява Бойко Борисов - бившите хора от БКП със силни позиций във Вашингтон и Москва и на Бойко работата му е да балансира между тях и да угажда ту на едните ту на другите и да гледа да не се получават катаклизми между двете фракции.

Междо другото това не важи само за Бойко а за всеки които иска да става премиер. Бойко поне балансира добре, щото имаме и примера Жан Виденов който зае страна и другите му спретнаха купона.
 
Последно редактирано:
Не съм много съгласен с горното мнение. Нещата са по-надълбоко.

Обикновен човек > Селска мутра > Силна мутра > Топ мутра бос > ББ > ТИМ > Руски Олигарх > Illuminati (UK) > The Royal Family (UK) > Extraterrestrial life (aggressive form) > Satanic forces > Satan

Русия винаги са били мъпета на Англия, заедно с почти целия свят. Отпор дават САЩ, но и тяхното време е преброено.
 
Как ги решавате тези неща не ми е ясно. Хубаво е за всичко да се обвиняват циганите, но Бойко не зависи от тях. Аз на всички избори питам хората от моя блок за кого ще гласуват(като ги видя на опашката пред секцията) и масово се отговаря ГЕРБ. Колко успешна била Фандъчка, как се построило метро, магистрали. Българите си избираме ГЕРБ, циганите само помагат и това е видно от резултатите на сайта на ЦИК.

Това с протоколите ми струва доста трудно да е масово, може би по селата и по малките населени места. В София съм бил наблюдател и бюлетините се броят пред всички нас и после си снимам протокола. Може и да има някакви дребни изборни измами, но те са организирани на местно ниво.
Циганите получават помощи от Бойко , за да позасили малцинствата ,да има повечко хаос ,да раждат повечко деца ,да стимулира кражбите ,убийствата и планът успешно си работи. Полицията тях не ги закача.
 
Много силен журналистически труд, евала отново на стожерите от Брадва.бг :D
Тия брадви и секири, ако вземат да направят истински сайт за истински новини ще вземат да спечелят някой лев, колко труд хвърлят в тези измислици направо им се учудвам. :D
 

Горе