Кой, ще е най-удачният начин да ми преведат пари от Русия?

kpetrov

Well-Known Member
Интересува ме, кой е най-добрият начин за получаване на паричен превод от Русия, изразен в рубли? Примерно, Western Union приема само долар и евро. По междубанков път може ли да стане трансфера от Русия до Българи? Клиента прави превода в рубли, а аз си ги получавам в левове..?
....
 
От: Кой, ще е най-удачният начин да ми преведат пари от Русия?

Значи Paypal, Skrill и руснаците ползват webmoney и robokasa
 
От: Кой, ще е най-удачният начин да ми преведат пари от Русия?

Интересува ме, кой е най-добрият начин за получаване на паричен превод от Русия, изразен в рубли? Примерно, Western Union приема само долар и евро. По междубанков път може ли да стане трансфера от Русия до Българи? Клиента прави превода в рубли, а аз си ги получавам в левове..?
....

За кво шити плашат руснацитеы??
 
От: От: Кой, ще е най-удачният начин да ми преведат пари от Русия?

Кой е Волен:D

Де одиш, бе, пич?
Ягодите цъфтят.
 
От: От: Кой, ще е най-удачният начин да ми преведат пари от Русия?

Де одиш, бе, пич?
Ягодите цъфтят.

Пък на мени ми цъфнаха галошите и за другата зима трява бецалин за нови па нема далавера у руспийско тоже, от там е женътъ
Насдраве Пурко
 
От: Кой, ще е най-удачният начин да ми преведат пари от Русия?

WebMoney (WMR), Яндекс.Кинти, от там чрез Exchanger ги „преобразуваш“ в български левове, платени пък по BG платежна система (от тоя, дето желае това, минус комисионната му, разбира се). След като се навършат 100 поста ще се има достъп до подфорумът за това. WU RU си имат техен регионален сайт, могат да превеждат и в RUB, и в USD – тарифа. Не знам какъв е проблемът да се получи в BG валутен превод в USD книжни и да се отиде до банката, откъдето да се обменят.

Доста offtopics пишете по незнайни причини.
 
От: От: От: Кой, ще е най-удачният начин да ми преведат пари от Русия?

Пък на мени ми цъфнаха галошите и за другата зима трява бецалин за нови па нема далавера у руспийско тоже, от там е женътъ
Насдраве Пурко

Бластере ти ли си?
 
От: От: Кой, ще е най-удачният начин да ми преведат пари от Русия?

WebMoney (WMR), Яндекс.Кинти, от там чрез Exchanger ги „преобразуваш“ в български левове, платени пък по BG платежна система (от тоя, дето желае това, минус комисионната му, разбира се). След като се навършат 100 поста ще се има достъп до подфорумът за това. WU RU си имат техен регионален сайт, могат да превеждат и в RUB, и в USD – тарифа. Не знам какъв е проблемът да се получи в BG валутен превод в USD книжни и да се отиде до банката, откъдето да се обменят.

Доста offtopics пишете по незнайни причини.
По конкретно ме не интересува онлайн превод, чрез разни платформи, а от клон на банката в Русия до клон на Банката в България, или в най-лошият случай между различни банки. Отива в офиса на банката този който ще ми праща пари и ги прехвърля от неговата сметка в Русия до моята сметка в България. Някой ако е получавал пари по този начин, ако знае, ако може да ми даде малко информация.
 
От: Кой, ще е най-удачният начин да ми преведат пари от Русия?

Ами значи даваш си IBAN-а и след 3 дни си ги теглиш.
 
От: Кой, ще е най-удачният начин да ми преведат пари от Русия?

Ами значи даваш си IBAN-а и след 3 дни си ги теглиш.

Мерси, а имаш ли информация долу горе колко струва такъв превод?
 
От: Кой, ще е най-удачният начин да ми преведат пари от Русия?

Това са банкови такси която всяка банка си определя, и според зависимост от валутата която преобразува. Гледа се и курс продава оттам идва вече всичко.
 
От: Кой, ще е най-удачният начин да ми преведат пари от Русия?

Прочети си тарифите на банката.
Разходите при извършване на такъв превод обикновено са за сметка на наредителя
 
От: Кой, ще е най-удачният начин да ми преведат пари от Русия?

То той иска май на него да преведат
Прочети си тарифите на банката.
Разходите при извършване на такъв превод обикновено са за сметка на наредителя
 
От: Кой, ще е най-удачният начин да ми преведат пари от Русия?

То той иска май на него да преведат

Ясно, значи ще трябва все пак да ходя до офиса за подробности:)
Просто понеже пейпала много се бавят и не ми се чака.
 
От: Кой, ще е най-удачният начин да ми преведат пари от Русия?

2-3 дена е Paypal не повече
 
От: От: От: Кой, ще е най-удачният начин да ми преведат пари от Русия?

Бластере ти ли си?

Малко прероден, ама на мени си мязам,,, дани те беше мъчно за мени
 

Горе