Кой ще направи един банер

sasho0o

Member
Рейтинг - 100%
1   0   0
Банера е за сайта http://www.help-ivan.net/epikriza.htm банера е с дарителска цел и затова няма да плащам на никой нищо ако има някой да го направи от добра воля ще е добре защото вече са малко тези хора ... Помолиха ме да им сложа в сайта си нещо като реклама но като няма банер няма как да сложа а аз с PS съм леко скаран и немога да си направя
 
От: Кой ще направи един банер

Нещо размери?
 
От: Кой ще направи един банер

Кажи размери и с удоволствие ще направя каквото трябва.
:)
 
От: Кой ще направи един банер

Много нагло отношение.

пп. Дано Иван се опави.
 
От: Кой ще направи един банер

Нз дали е нагло или не просто питах някой да ми направи, вече едно момче от форума irrealizable ми направи за което му благодаря както и на "z3al0t" и "Entrepreneur" който и те изявиха желание. Исключително ме издразниха няколко човека който ми писаха че ще разпространявали сайта или искали да го направят банера но срещо заплащане и си предлагат услуги за който даже несъм и питал...

та за сведения Незимам нито една стотинка от рекламата която съм пуснал или от изработката на банера или от каквото и да е друго. Даже него и познавам този човек за който се опитвам да помогна макар и с едно поставяне на банер да е, за да ми искате пари или пък точно от такива хора да гледаме да искараме някой лев невърви некъкси ...
 
От: Кой ще направи един банер

Е бати аз ти пусах първи пък ти мене никъде не ме сложи :(
 

Горе