Колеги, дайте цени за поставяне на банери и данни за посещаемост на ваши сайтове!

jessy424

New Member
Рейтинг - 0%
0   0   0
Колеги, молбата ми е да дадете цени за поставянето на банери за размерите, които ни интересуват. Също така и данни за уникални посетители на ден на съответния сайт. Размерите са:
728х90
300х250
160х600
Благодаря ви предварително за отговорите!
 
От: Колеги, дайте цени за поставяне на банери и данни за посещаемост на ваши сайтове!

за месец, за година, нишата има ли значение
 
От: Колеги, дайте цени за поставяне на банери и данни за посещаемост на ваши сайтове!

Аз също пуснах данните на ЛС. :)
 
Последно редактирано:
От: Колеги, дайте цени за поставяне на банери и данни за посещаемост на ваши сайтове!

Пиши едно ЛС и ще ти пратя оферта.
Благодаря.
 
От: Колеги, дайте цени за поставяне на банери и данни за посещаемост на ваши сайтове!

за месец, за година, нишата има ли значение

За месец, като можеш да ми посочиш и пакети с отстъпка за по-дълги периоди. За нишата за сега няма изискване. Ако нещо не се удобри ще си кажем.
 
Последно редактирано:
От: Колеги, дайте цени за поставяне на банери и данни за посещаемост на ваши сайтове!

Пишете ми и на мен:)
 
От: Колеги, дайте цени за поставяне на банери и данни за посещаемост на ваши сайтове!

писах ти на личен :) Отговори ако си зантересуван
 
От: Колеги, дайте цени за поставяне на банери и данни за посещаемост на ваши сайтове!

Повече от нас имаме по няколко сайта - сподели точно каква тематика търсиш.

Примерно мен ме интересуват следните неща:

Сайта да е на Български - Английски - Немски - Френски - Руски - Няма значение
Сайта да има над 100 уникални - 1000 - 5000 - Няма значение
Сайта да е посещаван главно от Мъже - Жени - Деца - Няма значение
Сайта да е посещаван главно от +18 - Няма значение

Така изложен въпроса, мога да ти дам сайт за Азербайджан - и Вие най вероятно да откажете макар и примамливото ми предложение :)
 
От: Колеги, дайте цени за поставяне на банери и данни за посещаемост на ваши сайтове!

Повече от нас имаме по няколко сайта - сподели точно каква тематика търсиш.

Примерно мен ме интересуват следните неща:

Сайта да е на Български - Английски - Немски - Френски - Руски - Няма значение
Сайта да има над 100 уникални - 1000 - 5000 - Няма значение
Сайта да е посещаван главно от Мъже - Жени - Деца - Няма значение
Сайта да е посещаван главно от +18 - Няма значение

Така изложен въпроса, мога да ти дам сайт за Азербайджан - и Вие най вероятно да откажете макар и примамливото ми предложение :)

Ето отговорите:
Сайта да е на Български
Сайта да има над 100 уникални - 1000 - 5000 - От значение е цената да бъде съобразена с посещаемостта
Сайта да е посещаван главно от Жени - за предпочитане
Сайта да е посещаван главно от +18 - за предпочитане. Долна граница 16!

Ако имаш и други въпроси пиши и ще ти отговоря.
Поздрави!
 
Последно редактирано:
От: Колеги, дайте цени за поставяне на банери и данни за посещаемост на ваши сайтове!

Ако е възможно пишете и на мен. Моите изисквания са същите, като на колегата, само, че ми трябват и мъже и жени. Благодаря Ви.
 

Горе