Колеги експертно мнение моля:)

a.conev

New Member
Здравейте колеги,

Имам едно питане. Искам да си инсталирам Able2Know mod за phpBB2 - мод за оптимизация. Обаче не знам как точно и дали помага. Доколкото разбирам е най-доброто което може да се направи безплатно. Разбирам от php почти толкова колкото говоря Китайски. А в инсталацията се използва и работа с DB.

Моля ако някой му се занимава да драсне едно лично, за да видим как става. Мисля че подробен туториал ще е полезен за админите на форуми.

Също така в момента под IE7 ми дава "Done with some errors ... " Като зарежда форума. Има ли някой идея защо. Едитнах overall header и overall footer.

Последен въпрос. При оптимизацията за phpBB2 на български контент има ли особенности при мод rewrite-a защото очевидно бравсера не подържа кирилица в урл-то?

Много ще съм ви благодарен за отговорите!

Говорим за www.businessmind.eu/forum
Respect!
 
Погледни това. Google върши чудеса ;) само да има кой да търси.
Софтпрес издадоха преди време една книжка ~200страници - php5 се казва, доста е полезна, нещо като речник по китайски. ;)
 
Знам, чел съм го! Не мог ада си го инсталирам. Има ли някой който го ползва и да ми каже дали си струва въобше. Ако има смисъл ще платя на някой да ми го инсталира

www.businessmind.eu
 

Горе