Колеги, препоръчайте туул за keyword анализ на сайт! Нещо от което сте доволни

jessy424

New Member
Колеги, можете ли да препоръчате туул за анализ на сайт по наличие на ключови думи! Преди време бях попаднал на такъв, който по домейна парсваше и правеше анализ на съдържанието (като брой) на всички думи в дадения сайт. Предполагам, че повечето от вас ще се сетят веднага за какво говоря. Благодаря предварително за всеки отговор!
 
От: Колеги, препоръчайте туул за keyword анализ на сайт! Нещо от което сте доволни

Благодаря и на двама ви за отговорите!
Аз междувременно успях да изровя подобен туул на този, който преди време бях ползвал. Давам инфо и за него: webmaster-toolkit.com/keyword-analysis-tool.shtml. Просто се пише адреса на страницата и туулчето вади всички думи и бройката.
 
От: Колеги, препоръчайте туул за keyword анализ на сайт! Нещо от което сте доволни

Благодаря и на двама ви за отговорите!
Аз междувременно успях да изровя подобен туул на този, който преди време бях ползвал. Давам инфо и за него: webmaster-toolkit.com/keyword-analysis-tool.shtml. Просто се пише адреса на страницата и туулчето вади всички думи и бройката.
А поддържа ли кирилица?
 
От: Колеги, препоръчайте туул за keyword анализ на сайт! Нещо от което сте доволни

Website Auditor част от безплатния SEO tool- SEOPowerSuite
SEOMoz имат също подобен инструмент- Съществува линк с който се взема 4месеца абонамент за 1 долар.
Ahref предлагат интересен анализ с доста коректна информация:
https://ahrefs.com/keywords/organic-keywords/subdomains
 
Последно редактирано:

Горе