Колеги, приятели, неприятели, понзати и непознати, клиенти и партньори, моля съвет

От: Колеги, приятели, неприятели, понзати и непознати, клиенти и партньори, моля съве

ПИЧ! НЕ СИ ДОБРЕ! Пишеш че имаш обит в бизнеса и си много навътре. Ами защо тогава търсиш съвет от нас. Като си голяма риба отиваш при специалинст и си плащаш за одит. Като чакаш на съвета НИ значи се мъчиш сам, с ограничен бюджет и прочие. И това, че предлагаш кол център за 100 000 на месец. Абе слешно е. За 100 000 знаеш ли колко персонал ще си наема и ще го обуча. 50 души ипак ще ми останат пари + офиса който ще им наема. И разходите за телефонни линии интернет връзка и пр. И кой подяволите ще тръгне да търси толкова едра услуга от теб, неизвестния човечец. Има си доказани фирми и пр. И не се заяждам а ти показвам грешките.

Бас ловя че има специалисти по СЕО във форума, които ако решат за 1 ден ще ти минат сайта само с линкове от блог мрежата си. Айде малко по-сериозно. Готов си да чуеш всичко а се сърдиш на истините написаниот нас. Еми не става. И стила ти на писане ми прилича на стила на лапетата от 1 форум в който си пишех преди 3 год и мислех че съм станал най-великия дивелъпър щото знаех малко javascript а там познанията стигаха до css. Хайде успокой се.

И да ти кажа това, че си правил чудеса за 50 лв или значи че си в сивия сектор или значи че нямаш идея за цените. И да те питам какво значи интернет програма. Ще ми инсталираш друг браузър ли? И аджеба как за една смяна на тайтъл зимаш 200 лв. Смисъл ако е CMS(интернет програма) се прави за секунди дори и от маймуна. А ако е статичен сайт става за макс 5 минути на всички страници.


Както и да е. Успех с бизнеса.


Едит: А да те питам имаш ли услуга за писане на съдържание, щото не видях. Пък нали всичко предлагаш.
 
От: Колеги, приятели, неприятели, понзати и непознати, клиенти и партньори, моля съве

НЕГАТИВЕН ОТГОВОР, ОТДОЛУ В СЛЕДВАЩОТО МНЕНИЕ ВИЖ ПОЗИТИВНИЯ ОТГОВОР. Нямам време да проверявам за правописни и пунктоационни грешки, сорррка

Момченца, знам, че ще хейтвате, за това и пускам тема. Да видя как изглежда от четящи форуми и опитващи се да работят в тая област. Вие ако имахте работа много, нямаше да си губите времето във форума.

Колкото до моята тема - да, тя е издухана, да сайта ми е неактивен, не бачкам в момента с повече от един човек и ако ми звънят досадно по телефона стари клиенти вечер или събота и неделя съм им казал да ми звънят и там им дам някой съвет, помогна им за нещо и толкос. Щото не дават пари. Само на дългогодишните ми клиенти бих помагал по телефона или скайп при нужда.

2. Никога не съм зимал 200 лв. за тайтъл, за заглавие на сайт, макар че би трябвало - защото не дера и ограбвам хората, СТАТИЯТА МИ Е ХУМОРИСТИЧНА, ПИШЕ ГО В САМОТО НАЧАЛО, ВИЕ СТЕ ОПЕРИРАНИ ОТ ЧУВСТВО ЗА ХУМОР, вие сте некви мега яки пичове без чувство за хумор, програмисти, комплексирани и озлобени, обичам ви хора, много ме забавлявате зверски!

Най-яко ми е като някой ми сложи червена точка, 15 годишен, мисли се за велик програмист, слага червени точки, евала, евала :)
 
От: От: Колеги, приятели, неприятели, понзати и непознати, клиенти и партньори, моля

Дай пример за трудна ниша де, като си толкова добър. Хайде, изкарай ми сайт за игри, и igri в топа, после може да се тестваш и за обяви, филми, имоти. Много ми е интересно как го казваш това и с каква гордост, но няма пример. Ако наистина го беше направил щеше да се появи все-някой колега който да те защити и да кажа: Да това момче наистина е добро и си знае работата, изкара ми сайта в топа в много зорна ниша. Аз обаче не виждам някой да го е направил.

И с тез големи букви прекаляваш, не съм сляп мога да чета все-още.....

Драги, теб те добавих в скайп, чатихме, опитах се да е сприятеля с теб, да си помагаме като имаме нужда.

Ти обаче държиш да ме нападаш във всяка нова тема.

Аз ти показвах не един и два сайта, които съм класирал, няма да се повтарям. Помни малко, не си ли спомняш кой съм аз?

Аз се опитах да ти помогна, показах ти, че си написал с правописни грешки езиците на програмиране в представянето на сайта ти. Спомняш ли си? Оправда се, че колежката ти се грижила за това! Приятел, ако колежката ти пише какви езици за програмиране знаеш, не знам :):):) Ти беше написал погрешно НАЗВАНИЕТО на езиците за програмиране, бе човееек. Как някой ще ти повярва, че ги знаеш? Поправи ли тея грешки?

все едно да не мога да напиша правилно html , php, asp ти е там имаше грешка, мисля че имам скрийн шот с това нещо :) Ако искаш ще изтрия сега това мнение, ако те излагам, не съм като теб :)

Пак казвам, исках да сме приятели и да си помагаме, но ти явно не искаш. Приятен ден!
 
От: От: Колеги, приятели, неприятели, понзати и непознати, клиенти и партньори, моля

И аз познавам една кака дето за 50 лв прави чудеса.

Наистина, махни адсенс-а. Интересно ми стана портфолиото. Хубаво си го заключил само за потенциални клиенти(или защото няма нищо вътре), но с тея рекламни карета прилича на долнопробен сайт за шернати файлове. Просто не върви с тематиката на сайта и услугите които предлагаш. Все едно да сложиш адсенс на електронен магазин. Идва потенциален клиент, щрака на рекламата и някой друг му извършва услугата. Ти печелиш десет стотинки, някой друг десет хиляди лева. И после плачеш, че няма клиенти. Всъщност, тея неща като специалист трябва да са ти ясни и не разбирам защо го правиш. Така ли ще ме съветваш за 10 бона, както подхождаш към собствените си сайтове?


пп: ако си мислиш, че ти правим безплатно сео... е всяко забавление си има цена. ще следя темата с интерес :rolleyes:

Дай да видим твоя сайт, с който се предлагаш!

Аз питам само как е ценоразписа, комичен ли е, отгоре пише, че ценоразписа е хумористичен, не знам какъв ви е проблема :):):)
 
От: Колеги, приятели, неприятели, понзати и непознати, клиенти и партньори, моля съве

ПИЧ! НЕ СИ ДОБРЕ! Пишеш че имаш обит в бизнеса и си много навътре. Ами защо тогава търсиш съвет от нас. Като си голяма риба отиваш при специалинст и си плащаш за одит. Като чакаш на съвета НИ значи се мъчиш сам, с ограничен бюджет и прочие. И това, че предлагаш кол център за 100 000 на месец. Абе слешно е. За 100 000 знаеш ли колко персонал ще си наема и ще го обуча. 50 души ипак ще ми останат пари + офиса който ще им наема. И разходите за телефонни линии интернет връзка и пр. И кой подяволите ще тръгне да търси толкова едра услуга от теб, неизвестния човечец. Има си доказани фирми и пр. И не се заяждам а ти показвам грешките.

Бас ловя че има специалисти по СЕО във форума, които ако решат за 1 ден ще ти минат сайта само с линкове от блог мрежата си. Айде малко по-сериозно. Готов си да чуеш всичко а се сърдиш на истините написаниот нас. Еми не става. И стила ти на писане ми прилича на стила на лапетата от 1 форум в който си пишех преди 3 год и мислех че съм станал най-великия дивелъпър щото знаех малко javascript а там познанията стигаха до css. Хайде успокой се.

И да ти кажа това, че си правил чудеса за 50 лв или значи че си в сивия сектор или значи че нямаш идея за цените. И да те питам какво значи интернет програма. Ще ми инсталираш друг браузър ли? И аджеба как за една смяна на тайтъл зимаш 200 лв. Смисъл ако е CMS(интернет програма) се прави за секунди дори и от маймуна. А ако е статичен сайт става за макс 5 минути на всички страници.


Както и да е. Успех с бизнеса.


Едит: А да те питам имаш ли услуга за писане на съдържание, щото не видях. Пък нали всичко предлагаш.

Бравооо, братле... 50 човека ше наемеш за 100 000 лв. , ше им даваш по 450 лв. заплата и ше правите сайтове за американци и норвежци, ще печелиш по 10 000 лв. максимум на месец след като научиш норвежки евентуално, а твоите програмисти със заплати от 450 лв. ще работят вероятно в някое село, за да спестяваш от наема и разходите... счетоводителката ти ше е пенсионерка и т.н.

1. Човеееко, статията е хумористична!

2. Адсенс и реклами от гугъл имам в сайта, за да е напред в класирането ми, тъй като е елементарна логиката, че гугъл ще дига своите сайтове, със своя код, така че да има кликове там и приходи! Не заслужавате тука да ви напиша тая точка втора, ама ....

3. Нисшата, в която съм на първа страница е реклама в интернет и интернет реклама. Сбърках с тая ниша, ама какво да се прави. Беше ми цяла година на първо място сайта за нищо, щото хората не търсят това, а изработка на сайт и тем подобни тъпотиии... Единственатами полза (освен няколкото клиента, които нямаха пари да плащат добре, но въпреки това им класирах сайтовете на първа втора страница, осигурих им трафик, спестих им хиляди от реклама в гугъл) можеше да ходя да ме интервюират по телевизията, ама проявих скромност, пратих директора на телевизията при най-известния и обичан сео оптимизатор - ОГИ,... защото ме беше страх именно от такива идиоти като вас, щото ако това правите тука във форума, представям си ако по телевизията отида говоря по тези теми какво ше пишете за мене! Хейтъри такива :)

4. Обаждали са ми се милионери, не един и два пъти, карали са ме да ходя да им бачкам в офисите, забутани в складови зони на майната си, обаждали са ми се вече казах телевизионни водещи, правил съм лично реклама и опити за продажби на webit спестих пари даже на човека от тая реклама! Правил съм реклама на няколко големи фирми, искаха без пари, защото не съм голяма фирма, нямам 5 човека персонал, нямам усмихната пичка с къса пола да хваща клиентите, нямам телефониски да звънят и да мамят фирмите като тези от каталог.бг, нямам счетоводителка, нямам 10 000 лв. да си направя реклама на себе си, намирал съм милионери клиенти не веднъж безплатно, без да дам и лев освен за хостинг и домейн... Лошото е , че милионерите искат да те пратят в складовата им база на майната си извън София, там пред тях на компютър да им бачкаш до тях, да им помагаш да си влязат във пощата, защото не могат да си влязат сами във пощата...

Нека цитирам Ботев, защото ми писна да губя време тука, на вън е слънчево!!!! "А вии, братя, вий сте идиоти"

"В нашата държава читавите смятат за луди"

Айде, бъдете здрави, много пари на всички в джоба, много работа, много бизнес, много гаджета, секси пички да спят до вас всяка нощ, секси моми да не ви дават да пишете в тоя форум повече, влюбени взаимно да сте, за да не мразите и хейтвате във форуми, кола да карате и от телефона на светофара да ми отговорите тука следващия път, Господ здраве да ви дава да обиколите света с яхта с честно изкарани пари като експерти в дадена нисша, млади мулатки да ви правят сянка, душата си даже накрая да спасите на оня свят, щото не хейтвате, не мразите, а помагате, говорите нежно и приятелски, помагате на хората, когато ви поискат помощ!
Бъдете здрави и четете моля ви сайта ми http://duhovno-razvitie.com


:beer:
 
От: От: Колеги, приятели, неприятели, понзати и непознати, клиенти и партньори, моля

Не си спомням, в скайпа имам поне 80 колеги от форума, с 10% от тях комуникираме всеки ден. Няма как да помня всичко, а и точно с теб не си спомням да сме говорили, освен , ако не се представяш за друг.
Драги, теб те добавих в скайп, чатихме, опитах се да е сприятеля с теб, да си помагаме като имаме нужда.

Ти обаче държиш да ме нападаш във всяка нова тема.

Аз ти показвах не един и два сайта, които съм класирал, няма да се повтарям. Помни малко, не си ли спомняш кой съм аз?

Аз се опитах да ти помогна, показах ти, че си написал с правописни грешки езиците на програмиране в представянето на сайта ти. Спомняш ли си? Оправда се, че колежката ти се грижила за това! Приятел, ако колежката ти пише какви езици за програмиране знаеш, не знам :):):) Ти беше написал погрешно НАЗВАНИЕТО на езиците за програмиране, бе човееек. Как някой ще ти повярва, че ги знаеш? Поправи ли тея грешки?

все едно да не мога да напиша правилно html , php, asp ти е там имаше грешка, мисля че имам скрийн шот с това нещо :) Ако искаш ще изтрия сега това мнение, ако те излагам, не съм като теб :)

Пак казвам, исках да сме приятели и да си помагаме, но ти явно не искаш. Приятен ден!
 
От: Колеги, приятели, неприятели, понзати и непознати, клиенти и партньори, моля съве

Tи хубаво казваш какво си правил на какви милионери и телевизионни водещи и големи кампании, ама нали първата ти тема тук беше за това как търсиш своите първи клиенти :D
 
От: Колеги, приятели, неприятели, понзати и непознати, клиенти и партньори, моля съве

ебати ташака :D:D:D
 
От: Колеги, приятели, неприятели, понзати и непознати, клиенти и партньори, моля съве

Не се заяждам, обаче да се имаш за някакъв си гуру, а да не можеш да пишеш грамотно , не знам кой те наема. Пример : Нисшата, Единственатами...Подозирам, че ти си направил рекламата на OLX.bg
 
От: Колеги, приятели, неприятели, понзати и непознати, клиенти и партньори, моля съве

Абе къде изчезна Апостол Апостолов?
Не е свързано с темата, ама се сетих тия дни, щото баща ми също го редя в бизнеса, сега се учи да прави html и скоро го пускам в нета да бачка малко и той :D
 
От: Колеги, приятели, неприятели, понзати и непознати, клиенти и партньори, моля съве

То има доста такива в форума, аз за това и не го святкам.
Не се заяждам, обаче да се имаш за някакъв си гуру, а да не можеш да пишеш грамотно , не знам кой те наема. Пример : Нисшата, Единственатами...Подозирам, че ти си направил рекламата на OLX.bg
 
От: Колеги, приятели, неприятели, понзати и непознати, клиенти и партньори, моля съве

Петъчната тема да не се е изместила в Неделя?
 
От: Колеги, приятели, неприятели, понзати и непознати, клиенти и партньори, моля съве

Петъчната тема да не се е изместила в Неделя?

Абе, как така петъчна, трябва да е съботна или неделна, нали в петък се пие, е...е и после на другия ден в махмурлук се пише, същото важи и за неделя... не знам, вие тука нищо не разбирате и от пиене явно... Как и да е, то иаз не пия... Ама два репутация коментара за некви бъзици, баси... Най-якото е като се стигне до правописа... ако редакторите и коректорите пишат в някой форум и си разказват кой автор най-много грешки допуска правописни... ама как и да е...

Аз и без друго не съм издал още бестселър... Апостол Апостолов беше класика, вие тука не сте могли да оцените неговия гений...

А иначе първите ми клиенти от тук имах предвид. Са като се замисли, от тука май клиенти първи още нямам, поне пари не са ми пратили, изкарах 50 лв. от един пич чрез адсенс код , тва е :) Няколко други ми писаха, ама реших да не им искам пари, щото ме домързя да им бачкам и не знаех колко ше им искам... От продавалника повече мое хване човек май, отколкото от тук... Ама знам ли... Са и не търся клиенти в момента!!!
 
От: Колеги, приятели, неприятели, понзати и непознати, клиенти и партньори, моля съве

Абе, как така петъчна, трябва да е съботна или неделна, нали в петък се пие, е...е и после на другия ден в махмурлук се пише, същото важи и за неделя... не знам, вие тука нищо не разбирате и от пиене явно... Как и да е, то иаз не пия... Ама два репутация коментара за некви бъзици, баси... Най-якото е като се стигне до правописа... ако редакторите и коректорите пишат в някой форум и си разказват кой автор най-много грешки допуска правописни... ама как и да е...

Аз и без друго не съм издал още бестселър... Апостол Апостолов беше класика, вие тука не сте могли да оцените неговия гений...

А иначе първите ми клиенти от тук имах предвид в оная моя култова тема оттатък подфорума. Са като се замисля, от тука май клиенти първи още нямам, поне пари не са ми пратили, изкарах 50 лв. от един пич чрез адсенс код , тва е :) Няколко други ми писаха, ама реших да не им искам пари, щото ме домързя да им бачкам и не знаех колко да им искам... От продавалника повече мое хване човек май, отколкото от тук... Ама знам ли... Са и не търся клиенти в момента!!!

Хмммм 10 символа ми иска ейййй... Много неясно го написах горе, ама зверси ми се спи вече, лека нощ на всички мадами от форума :)
 
От: Колеги, приятели, неприятели, понзати и непознати, клиенти и партньори, моля съве

О боже :) (пиша това в скобите, защото иначе поста е много къс и няма да го приеме)
 
От: Колеги, приятели, неприятели, понзати и непознати, клиенти и партньори, моля съве

:lol:
До автора: Сорри човече, не исках да започвам със смях, но доста се посмях докато чета статията, темата и сайта ти и донякъде съжалявам, си загубих времето да го правя.

Ще си кажа мнението на кратко, без да се обиждаш ако нещо не ти хареса.
1. Както сам си написал - статията е хумористична, но и темата стана такава. Уж търсиш мнения и съвети, пък се сцепи да се хвалиш колко си голям, какви клиенти имаш, колко милионери са те викали да им работиш и т.н.
2. Не мога да разбера тая тема за какво си я създал - чиста спам тема, без смисъл и полза. Раздела й 100% не е тва - някой fun раздел или офтопик ще са по-подходящи. Полза от тва някой да ти каже как са ти цените и добре ли е написана статията - ами мисля, че колегите вече ти отговориха.
3. Оправдаваш се за правописните грешки с бързането и в същото време търсиш клиенти и се надяваш някой да работи с теб... ми само си гониш клиентите. Не е сериозно просто - работи над това.
4. Ако наистина имаш клиенти - не ги изпускай, че нови не се знае кога ще си намериш. Не знам дали сам ги работиш тези услуги дето предлагаш или имаш партньори, но някои неща са непосилни за цели фирми (втората част от услугите ти), пък както остава за сам човек. Наистина търси стари 50-60 годишни бизнес "балъци" с парички. Клиенти от този форум надали ще си намериш.
5. Технологиите се развиват със страшна сила и ако си решил тепърва да навлизаш в СЕО, програмиране и други подобни - мисля, че само ще си загубиш времето. Тези ниши са постоянно обучение за да вървиш в крак с модата. Затова и доста от колегите ти плюват по услугите - или са остарели или не ги умееш на нивото което трябва да са в момента.
6. От всяко дърво свирка не става. Изглежда малко са 10-15 човека от този форум, които са на мнение, че това не е за теб. Ако искаш пусни една тема с анкета, че да се включат повече колеги - може пък да си извадиш някакъв извод. Това, че само 15на човека ти се връзват на акъла и си губят времето да ти отговарят, не означава че и други опитни мастъри не четат, та може поне там да се включат да ти разбият илюзиите. Не знам що си мислиш, че тук ти пишат само 16 години лапета. Не си в някой гейм форум.

Сорри пак, ако нещо не ти е харесало от отговора ми. Така ги виждам аз нещата. Ако си вадиш наистина хляба с това - продължавай да го правиш щом можеш, развивайки се и подобрявайки качеството на работа.
 
От: Колеги, приятели, неприятели, понзати и непознати, клиенти и партньори, моля съве

Тая картинка е по-смислена от всичко изписано до сега в темата:

s2010038.jpg
 
От: Колеги, приятели, неприятели, понзати и непознати, клиенти и партньори, моля съве

:lol:
До автора: Сорри човече, не исках да започвам със смях, но доста се посмях докато чета статията, темата и сайта ти и донякъде съжалявам, си загубих времето да го правя.

Ще си кажа мнението на кратко, без да се обиждаш ако нещо не ти хареса.
1. Както сам си написал - статията е хумористична, но и темата стана такава. Уж търсиш мнения и съвети, пък се сцепи да се хвалиш колко си голям, какви клиенти имаш, колко милионери са те викали да им работиш и т.н.
2. Не мога да разбера тая тема за какво си я създал - чиста спам тема, без смисъл и полза. Раздела й 100% не е тва - някой fun раздел или офтопик ще са по-подходящи. Полза от тва някой да ти каже как са ти цените и добре ли е написана статията - ами мисля, че колегите вече ти отговориха.
3. Оправдаваш се за правописните грешки с бързането и в същото време търсиш клиенти и се надяваш някой да работи с теб... ми само си гониш клиентите. Не е сериозно просто - работи над това.
4. Ако наистина имаш клиенти - не ги изпускай, че нови не се знае кога ще си намериш. Не знам дали сам ги работиш тези услуги дето предлагаш или имаш партньори, но някои неща са непосилни за цели фирми (втората част от услугите ти), пък както остава за сам човек. Наистина търси стари 50-60 годишни бизнес "балъци" с парички. Клиенти от този форум надали ще си намериш.
5. Технологиите се развиват със страшна сила и ако си решил тепърва да навлизаш в СЕО, програмиране и други подобни - мисля, че само ще си загубиш времето. Тези ниши са постоянно обучение за да вървиш в крак с модата. Затова и доста от колегите ти плюват по услугите - или са остарели или не ги умееш на нивото което трябва да са в момента.
6. От всяко дърво свирка не става. Изглежда малко са 10-15 човека от този форум, които са на мнение, че това не е за теб. Ако искаш пусни една тема с анкета, че да се включат повече колеги - може пък да си извадиш някакъв извод. Това, че само 15на човека ти се връзват на акъла и си губят времето да ти отговарят, не означава че и други опитни мастъри не четат, та може поне там да се включат да ти разбият илюзиите. Не знам що си мислиш, че тук ти пишат само 16 години лапета. Не си в някой гейм форум.

Сорри пак, ако нещо не ти е харесало от отговора ми. Така ги виждам аз нещата. Ако си вадиш наистина хляба с това - продължавай да го правиш щом можеш, развивайки се и подобрявайки качеството на работа.

Братле, ти времето си губиш с твоите сайтове в подписа ти, намери си работа. Иначе може така да научиш нещо, докато ги правиш тези сайтове, ама по-добре прави повече, а не си губи времето в тези трите само, разучавай нови неща, не зацикляй само на това.

Харесва ми че отделяш толкова много време на своя каталог за онлайн магазини и че се опитваш да го изпипваш. Хубаво е да гледаш за варианти как да ги осъвременяваш бързо и т.н.
Трябва ти жена освен това - да ти казва кое как да правиш и да изглежда добре и 20 000 лв. инвестиция ти трябва, за това по-добре разучавай нови неща и си търси работа, ако нямаш 20 бона в джоба да си оправиш проектите и да ги рекламираш.

Има вариант и без плащане за реклама, да си класираш магазините, да им оправиш дизайна, да ги направиш яки, пак ти трябва жена да ти дава акъл...

Успех в бизнеса с онлайн магазините ти желая, но пак те съветвам по-добре си тръси работа. Успех наистина!
 
От: Колеги, приятели, неприятели, понзати и непознати, клиенти и партньори, моля съве

Хаха, мале къф идиот си. Правилно колегите спраха да ти пишат - то тва нито приема нито предава, едно си знае и едно си бае.

Май се издразни от мнението ми, че да тръгнеш да ми анализираш сайтовете, без никой да не те е питал :D

Първо: ти правиш тема и търсиш съвети и мнения, значи аз и колегите можем да те анализираме теб, сайта ти, услугите ти и т.н. Да съм ти искал мнението за сайтове ми???
Второ: трябва да си много ограничен мисловно, че да си вадиш изводи за човек (къв е, щое е, работи ли, има ли си жена и т.н.), само от 2 сайта с по 5 страници на тях.
Трето: Няма да навлизам в подробности кое защо съм правил, защо тези сайтове в подписа ми са ми такива и какви са им целите... не е твоя работа :)
Четвърто: от тая шитня дето изписа в последното ти мнение, поне за едно нещо си прав - трябват ми 20 бона, даже много повече за инвестиция. Ако имаш пари за инвестиция пиши - идеи и проектни много, време и пари за реализацията им малко.

Във форуми като този гледай да помагаш на хората с каквото можеш, вместо да пишеш простотии и да се караш с тях. Доста работа и потенциални клиенти може да си придърпаш, ако си точен... но докато светиш в червено нямаш никакви шансове. Или пък ако не друго, поне да научиш нещо - стига да можеш.

Спирам да пиша в идиотската тема - стига сме я вдигали нагоре... дано няква полза поне за автора е имала, че за никой друг надали.
 
От: Колеги, приятели, неприятели, понзати и непознати, клиенти и партньори, моля съве

Хаха, мале къф идиот си. Правилно колегите спраха да ти пишат - то тва нито приема нито предава, едно си знае и едно си бае.

Май се издразни от мнението ми, че да тръгнеш да ми анализираш сайтовете, без никой да не те е питал :D

Първо: ти правиш тема и търсиш съвети и мнения, значи аз и колегите можем да те анализираме теб, сайта ти, услугите ти и т.н. Да съм ти искал мнението за сайтове ми???
Второ: трябва да си много ограничен мисловно, че да си вадиш изводи за човек (къв е, щое е, работи ли, има ли си жена и т.н.), само от 2 сайта с по 5 страници на тях.
Трето: Няма да навлизам в подробности кое защо съм правил, защо тези сайтове в подписа ми са ми такива и какви са им целите... не е твоя работа :)
Четвърто: от тая шитня дето изписа в последното ти мнение, поне за едно нещо си прав - трябват ми 20 бона, даже много повече за инвестиция. Ако имаш пари за инвестиция пиши - идеи и проектни много, време и пари за реализацията им малко.

Във форуми като този гледай да помагаш на хората с каквото можеш, вместо да пишеш простотии и да се караш с тях. Доста работа и потенциални клиенти може да си придърпаш, ако си точен... но докато светиш в червено нямаш никакви шансове. Или пък ако не друго, поне да научиш нещо - стига да можеш.

Спирам да пиша в идиотската тема - стига сме я вдигали нагоре... дано няква полза поне за автора е имала, че за никой друг надали.

Здравей, братле.
Извинявай ако съм те засегнал, ти може би не си завършил учението си в гимназията и университета, че да си търсиш работа и жена... или бъркам?

В тоя сайт имам червена репутация заради злобните и обидчиви колеги, които от майтап не разбират.

Първо, тук не четат само и единствено разни плъхове програмистки, а и хора с пари... когато почнеш да обясняваш колко е зле някой и оспорваш темата му, подриваш му авторитета, ти му гониш клиентите.

АЗ НАИСТИНА ТАКА СИ ОЗАГЛАВИХ ТЕМАТА, макар че е ОЧЕВАДНО, че тук никой не се опитва да ти помогне (АКО СИ МУ КОНКУРЕНТ), а само да хейтне и да ти обясни че си зле, а той бил голям разбирач. мАКАР ЧЕ ИМА ХОРА ДЕТО ПОМАГАТ КАТО ПИТАШ НЕЩО КОНКРЕТНО, КОЕТО Е МЕГА ЦЕННО... но като цяло морала тука и нивото на общуване е доста зле.

Как реши примерно ти, че аз от скоро се занимавам, аз се занимавам от 13 години вече... Принципно аз съм луд, че си губя времето да отговарям и да споря с хората, но ми е навик от преди 13-14 години още, от време на време ме хваща форумната мания и почвам да се лигавя и бъзикам по форуми. Във САЩ пристрастяването към форуми и лигавенето във форуми е диагноза, лекуват ги от тая зависимост, както лекуват от алкохолизъм, даже намират много сходни неща в зависимостта към форуми и алкохолизма.

И понеже аз съм зависим сериозно, много ми е тежко положението, зависим съм крайно от форуми, скайп, фейсбук, както и от правене на сайтове и реклами.... И това е много тежко състояние, така съм от 15 години, аз игри не играя, филми не гледам, само правя реклами и сайтове, пиша книги, статии и общувам с хората в нета вече 15 години... много е тежко положението...


Но мразя злото у хората и откровената агресия , обиди и караници, аз искам да съм приятел с всеки в интернет, ако някой съм обидил, ВИНАГИ Е БИЛО НЕВОЛНО!!!
 

Горе