Коледна отстъпка от Суперхостинг

rak

Active Member
Преди малко получих писмо за изтичащи услуги от Суперхостинг и взех да попълвам формата за заплащане. На финала се оказа, че има промокод KOLEDA с който получавам 30% отстъпка. Много ми хареса, защото ми спести доста парички. Затова го казвам тук, защото може да е полезно и на други.
 
От: Коледна отстъпка от Суперхостинг

Някъде по темите имаше код за 50% които мисля че е още валиден
 
От: Коледна отстъпка от Суперхостинг

http://www.predpriemach.com/showthread.php?t=17581&page=1

Кода е за нови услуги, не работи за подновяване доколкото знам. Но не е проблем да се поръча нов хостинг и да се преместят сайтовете на него
 
От: Коледна отстъпка от Суперхостинг

Не може да не е валиден - провери дали не бъркаш някъде и както каза и Тинкфаст кода е само за нови потребители
 
От: Коледна отстъпка от Суперхостинг

Не става този код P2P2010Q3650 Невалиден или изтекъл промо код.
 
От: Коледна отстъпка от Суперхостинг

Свържи се със съпорта на СХ и ги попитай защо не е активен след като е казано че ще важи до април 2011г.
Гаранция че дори и да не е валиден вече ще ти измислят нещо подобно.
 
От: Коледна отстъпка от Суперхостинг

Не е невалиден, нито е изтекъл, явно от суперхостинг са го резнали преждевременно.
Последно се сещам че на един приятел му вземах хост с този код преди няколко месеца.
 
От: Коледна отстъпка от Суперхостинг

И аз миналата седмица го пробвах тоя с 50те % и също не ми го прие.
 
От: Коледна отстъпка от Суперхостинг

Здравейте,

Причината да не можете да реализирате поръчка с този промо код е, че той е уникален и може да бъде използван еднократно. Това важи и за всички наши промо кодове, раздадени на събитията, на които сме партньори. В момента можете да направите поръчка с универсален код "KOLEDA", който ще генерира отстъпка съответно 20%, 30% и 40% в зависимост от избрания хостинг план. Промо кодът "KOLEDA" може да бъде използван многократно и важи както за нови поръчки, така и за подновяване на вече активен хостинг акаунт.
 
От: Коледна отстъпка от Суперхостинг

Аз съм го ползвал, както и едно аверче, освен ако уникален означава уникален за потребител. Или един потребител да го ползва само веднъж.
Абе все тая, и тоя коледния дава хубава отстъпка
 
От: Коледна отстъпка от Суперхостинг

Благодарим за коментара :) Уникален код означава, че кодът дава отстъпка само веднъж. При повторно въвеждане на същия код, от който и да е потребител, не се генерира отстъпка.
 
От: Коледна отстъпка от Суперхостинг

Е добре де аз нямам нито рег нито съм ползвал този код за 50% отстъпка
 

Горе