Коледна отстъпка от Compidev.COM - 40 % намаление

bobsona

Active Member
Коледна отстъпка от Compidev.COM
Промокод koleda - 40 % намаление при всички планове и всички срокове на поръчка.
Промокода важи до 05.01.2011.
 
От: Коледна отстъпка от Compidev.COM - 40 % намаление

Също така въведохме следните промоции :
Получавате 3 месеца бонус при закупуване на един от всичките планове за период от 3 месеца = общо 6 месеца
Получавате 6 месеца бонус при закупуване на един от всичките планове за период от 6 месеца = общо 12 месеца
Получавате 12 месеца бонус при закупуване на един от всичките планове за период от 12 месеца = общо 24 месеца
За целта след като направите поръчка се свържете с нас със системата за поддръжка и допълнителните месеци ще бъдат добавени към вашия акаунт.
 
От: Коледна отстъпка от Compidev.COM - 40 % намаление

много малко трафик давате това ви е недостатъка
 
От: Коледна отстъпка от Compidev.COM - 40 % намаление

Ами сега! Google Chrome не можа да намери compidev.com :)
 
От: Коледна отстъпка от Compidev.COM - 40 % намаление

Всичко е наред.
За кой план по-точно смятате, че трафика е малко ?
Всички планове са съобразени с нуждите на потребителите.
 
От: Коледна отстъпка от Compidev.COM - 40 % намаление

ауу ... ти направо ги срази :)
... да и ти ся конкуренцията е на колене и дай да и смачкаме главата а? Не че ги оправдавам, но доста грубо им влизаш. Всеки е почнал от някъде, или сега всички ще скочите, "НЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕ аз, блекхет или нещо краднато, никога" айде няма смисъл, знаем си номерата.

A Вие като сте толкоз смели къде Ви са данните за фирмата след като продавате онлайн?
На сайта Ви има само името на някакво ЕООД което даже го няма в търговския регистър?
Домейнът е Ви е регистриран преди месец ама иначе сте компания компания от 2004 а?
 
От: Коледна отстъпка от Compidev.COM - 40 % намаление

... да и ти ся конкуренцията е на колене и дай да и смачкаме главата а? Не че ги оправдавам, но доста грубо им влизаш. Всеки е почнал от някъде, или сега всички ще скочите, "НЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕ аз, блекхет или нещо краднато, никога" айде няма смисъл, знаем си номерата.

A Вие като сте толкоз смели къде Ви са данните за фирмата след като продавате онлайн?
На сайта Ви има само името на някакво ЕООД което даже го няма в търговския регистър?
Домейнът е Ви е регистриран преди месец ама иначе сте компания компания от 2004 а?


Виж домейи : qhoster.com & qhoster.net - 2004

Относно фирмата провери в http://www.brra.bg с ЕИК 201329335

Кюхостер ЕООД
ЕИК: 201329335
М.О.Л.: Николай Колев
ул. Никола Д. Петков 27
5400 Севлиево

Преди оперирахме с ЕТ създадено 1992г...
 
От: Коледна отстъпка от Compidev.COM - 40 % намаление

По принцип всякакъв вид негативизъм е вреден за бизнеса.

Ако те напъва и ти се хейти, та чак не се търпи, създай си нов юзър и си влизай с него, па тогаз разнемай конкуренцията и другите подходящи таргети....
 
От: Коледна отстъпка от Compidev.COM - 40 % намаление

Криенето под нови потребители и друг вид криеници не са ми в стила. Истинския негативизъм е използването на нелизензирана система за управление на клиентите и поръчките.
 
От: Коледна отстъпка от Compidev.COM - 40 % намаление

Криенето под нови потребители и друг вид криеници не са ми в стила. Истинския негативизъм е използването на нелизензирана система за управление на клиентите и поръчките.

e да ама ги посочи с пръст нали? кво ти пречеше да си премълчиш? Данните за фирмата трябва да са на видно място в сайта, не потребителя да трябва да ги издирва!

Тук нещо да се оправдаеш а? Кво казваше за истинския негативизъм?

http://clubs.dir.bg/showthreaded.php?Board=html&Number=1941693332&page=3&view=collapsed&sb=9&part=
 
От: Коледна отстъпка от Compidev.COM - 40 % намаление

Моля посочи сайт с видно място с фирмена информация (Фирма, Адрес, ЕИК, МОЛ...) за да може да се коригираме? Много съжелявам, ако сме оставили впечатление, че се крием. Според мен лично страницата ни за контакти е доста богата. Мерси за градивната критика.
 
От: Коледна отстъпка от Compidev.COM - 40 % намаление

Например обичаните от всички нас тъпхост бг :)
 
От: Коледна отстъпка от Compidev.COM - 40 % намаление

http://www.tophost.bg/index.php и там къде точно ? не намирам нито на СХостинг нито на ИКН на сайтовете на видно място данни за фирмата ...
 
От: Коледна отстъпка от Compidev.COM - 40 % намаление

Изпадате в излишни според мен полемики. Доценте, грешно е да гледаш в канчето на другите при положение, че въпроса е зададен към теб. Не сравнявай твоя бизнес с този на другите. Адски грешна тактика и както се вижда си вредиш. Споменатия от мен check за валиден лиценз не е с цел заяждане или друго, а да се напомни, че в този форум не сме балами и не обичаме да ни правят на такива.

Поздрави и бира! :)
 

Горе