Коледни оферти за писане на съдържание

От: Коледни оферти за писане на съдържание

Няма на никой да се обаждам, ми ей така ш' плюя, когато имам време и настроение и т'ва е. С времето ще си проличи що за стока си. ;)
 
От: Коледни оферти за писане на съдържание

не ми пука за твоето мнение и пукната пара не давам за него, ама не спами темата...
 
От: Коледни оферти за писане на съдържание

Аз съм фараон и ш' пра'а к'вот' си искам!
 
От: Коледни оферти за писане на съдържание

Аз съм фараон и ш' пра'а к'вот' си искам!

Кирев, тоя лайнар няма да спре, дори в подписа си е сложил цената, а в първите страници друго говореше - с такива няма смисъл да се спори - аз опитах, виждаш какво ми отговори - "че ти си ми таргет групата ама май само ти спиш ве хахаха" , после се прави на интелектуалец, аз пък бих го нарекъл пълен въшкар и бълхар. А пък тука другите писателки в темата, още малко на пиадестал ще го издигнете тоя ваш БУКО-новина ( bukonews ). Алоо, осъзнайте се, не е нормално някой да продава услуга за 80 стотинки, като средната и стойност е 3-4 лева и после да говори за МОРАЛ. Само аз и Кирев ли схващаме бе деба?
 
От: Коледни оферти за писане на съдържание

Човекът предлага количество, не качество.
Дори постовете си пише първосигнално доколкото си личи от темата.
Аз поне за тях бих вложил по 1-2 минутки с чисто рекламна цел.
Понеже в момента нито богат речник, нито правопис, нито изящен стил се забелязва.
 
От: Коледни оферти за писане на съдържание

1-во смелият Алан Форт или там както се казва нещо не щеше да си поговорим в скайпа, щото е голяма клечка тука(шефа на кенефа)
2-ро хейтъра на щат (о да гледам ви и другите постове само плюете хората) Кирев продължава да спами за което е докладван вече(намери си гадже пич)
3-то що не земете двамата с кирев да се видите лайф с мене пък ако имате някви много сериозни дертове, че ви скапвам живота, че ми дотегна от вас двамата самотници в петък вечер
4-то Няма смисъл да пиша правилно - като пиша с малоумници и бастуни
5-то Не ми пука какво си мислите ...оплачете се на Арменския поп
6-то Като ще ми цитирате закони вземете първо ги прочетете
7-мо Аз бях човек до време, просто вие сте щатните хлебарки във форума
8-мо Писна ми да ми повтарят че съм нямал постове...вие като имате да нямате два чифта...
9-то Нямам рекламация от човек, който си е поръчал статии при мен, което мисля ясно говори за качеството, четете по-назад
10-то Докато си бъркате в носа и се чудите к'во да измислите що не свалите цената на 50 стотинки и да ме изгоните от пазара, а не само да блеете като някво стадо овце
11-то Ако имахте IQ 40 щяхте да загреете малко и вместо да ме плюете да работите с мен
12-то Почвате да ми късате нервите и то много сериозно
13-то Не виждам смисъл да си спестявам псувните за вас тъй като явно от друго не разбирате
и
14-то искам да ви попитам дали ви е тъпо?...не ми отговаряйте въпроса е риторичен, както и следващият...На мен ли да ми е тъпо, а?

п.с. Храня ви във всеки един пост и пак не са изморихте да спамите извън темата
п.с.2 Noke поръчай си статии(ще ти покажа примери ако искаш) и да видим дали няма да ти харесат и после моля ме съди и ме оплюй тук че съм некадърен.
п.с.3 Добавих си и снимка за да не съм анонимен мухльо от форума, като вас двамата
п.с.4 Забелязвам, че новите хора от форума нещо ви клякат, ама май тоя път сте се объркали нещо,а?
 
Последно редактирано:
От: Коледни оферти за писане на съдържание

И ти ли започна да говориш за физическа саморазправа? Не Ви отърва и давайте да се срещаме, спаринги и к'во ли не бяха още. То трябва да си малко над нещата, за да усетиш, че преди доста време нещата са се решавали по тоя начин.
Аз си правя гаргара тука, ти се защитаваш - окей.
Та дай да отговоря на точките и да спирам да се занимавам, че ми е безинтересно.
1. Няма да отговарям от името на
AlanFort, просто не съм аз човека. Само ще отбележа, че всеки има право да НЕ отразява в Скайп и подобен софтуер за комуникация.
2. Гадже не щем. Добре ми е така! Личният ми живот си е моя работа.
3. Казах вече, като не Ви изнася - лайфове и не знам си к'во. На подобни сбирщини мога да ида, ако са национални бунтове срещу правителството, иначе - не.
4. Начинът на писане тук малко или много ти изгражда някакъв авторитет пред евентуални работодатели.
5. На мен пък ми пука 3 пъти по-малко.
6. Закони не четем и не спазваме. Чат-пат цитирам, за да не е без хич. Спазваме морални и етични правила...
7. Щатните хлебарки играят много важна роля. Това, което мине през тях, остава завинаги.
8. Аз лично нямам спомен да съм съдил за теб по броя постове. Също не съм съгласен, че това е критерий, по който трябва да се съди даден човек.
9. Тази работа с рекламациите ще важи след време. Все още е твърде рано да се каже колко доволни и обратното, ще има. Също не помня да съм казвал нещо конкретно за качеството на материалите.
10. Аз дето ще пиша статия за 0.50лв., по-добре ей така да постна 2-3 мнения за пресяване. Ценя си труда високо.
11. Ако ти имаше IQ над 40, може би щеше да погледнеш положително на това, което пишем ние. Ако приемем, че средната цена за статия е 3 лв., то твоята можеше да е 2.00-2.50 лв. По този начин нямаше да се стига до тук, ти щеше да припечелваш повечко, съответно и клиенти нямаше да липсват.
12. Ако исках да ти късам нервите, повярвай ми, щях да подходя различно.
13. Ний у наше село сме прости 'ора...
14. Риторика...

П.С. Имам един 1 пост извън темата лично аз.
П.С.2 ----(към конкретен потребител е насочен текста).
П.С.3 Че аз не претендирам да съм красив, за да си добавям снимка. Анонимността е една от положителните черти на интернет.(подозирам, че снимката е сложена със скрит замисъл - женската аудитория).
П.С.4 Тук не е нито казарма, нито школо, за да клякат, поддават и какво ли още не новите потребители.

Заключение:
@
bikonews, ти разбираш ли, че в нито едно от мненията си не съм целял да навредя на бизнеса ти или на самия теб?! Нещото, което правя е, да защитя по-старите потребители, които са в твоя бранш, а и НЕ само... Опитвам се да ти кажа, че стратегията с подбиването на цените е грешна, защото води и до негативни мнения.
Спомням си, че когато за пръв път се регистрирах тук, посрещането не беше по-различно от това, което получи ти. Замислих се дали щатните хлебарки нямат работа и ме нареждат просто така или пък се опитват да ми кажат нещо, но в по-изкривен вид. Реших, че ще играя по техните правила и се получи! Ето ме днес, след дълъг поход и аз вече нося титлата щатна хлебарка.

Поздрави и пожелания за весело изкарване на предстоящите празници!

Добавка: Цялото нещо е болднато, защото се скапа формата за писане на отговор.
 
От: Коледни оферти за писане на съдържание

Доста подробно си отговорил, което ме ласкае. Не мога да отрека, че на моменти ти симпатизирах.
...но в крайна сметка това е моят начин...
...свикнал съм да правя това, което искам, а не това което ми кажат освен, когато говорим за бизнес...
...всъщност аз нямам за цел да изкарам 30 лева от 10-тина статии, мисля да се занимавам сериозно с това за в бъдеще...
...както вече уточних, така и не можах да разбера, защо в крайна сметка хората в тоя форум се оплюват денонощно, вместо да се подкрепят(предупредиха ме за което)...
...каквито са хората, такъв съм и аз (всекиму според заслугите)...
...не бях обидил никой от вас, докато вие не започнахте с обидите...
...ако това е опит за някаква форма на казармен гърч за новобранците...баретите не успяха, та форумни остроумници ли ще успеят...
...надявам се все пак да си запазим доброто отношение, а защо не и да правим бизнес, в крайна сметка всичките ми действия са продиктувани от една малка подробност...ЗАГЛАВИЕТО НА ТОЗИ ФОРУМ...останалото е просто стечение на обстоятелствата.

Весели празници и на теб.

п.с. наистина ми стана смешно за женската аудитория, 'щото точно тук ли да ги търся, пък и съм традиционалист за тези неща - предпочитам на живо :)
 
Последно редактирано:
От: Коледни оферти за писане на съдържание

Далече съм от идеята да "съдя и да оплювам". Чета мнения и коментирам.
Специално във форум няма файда да се правиш на жертва и да се поставяш в средата на разни мелодраматични сценарии тип "аз и мойта уникално одухотворена личност vs the world".

Всеки получава подобни реакции кога реши да опъне сергия тук. То си е един вид "опознавателен" тест. Или го отиграваш като бизнесмен и с колкото имаш стил, или цопваш в teh deep shit.
 
От: Коледни оферти за писане на съдържание

Пропускам голяяяяма част от постовете в тази тема и се интересувам дали офертата е все още валидна,
защото имам интерес. Ако е ДА, моля да ми изпратиш на лични линкове към 1-2 статии, които си написал и
твои координати за връзка.
Благодаря и приятен ден на всички !
 
От: Коледни оферти за писане на съдържание

Аз казвам каква да е темата на статиите и ти ги търсиш и правиш или аз ти давам статии които ти да преразкажеш?
ако е първото можем да започнем с едно 10 статии :)
 
От: Коледни оферти за писане на съдържание

Зависи дали има достъчно материали по темата в интернет. Ако има няма проблем аз да намирам материали според темата.
В случай обаче, че нишата не е много развита ще те помоля да ми пратиш URL-ите на статии, които си си харесал за превод или преразказ.
Повече инфо на ЛС.
Поздрави.
 
От: Коледни оферти за писане на съдържание

Искам да подчертая, че цената, която предлагам към настоящият момент е валидна за всички, които са направили поръчки до нова година(макар, че може да сме се договорили да получат статиите си след тази дата).
След това ще видя дали да запазя цената или да я увелича малко...
Побързайте и се възползвайте от отстъпката.
Поздрави на всички.
 
От: Коледни оферти за писане на съдържание

Бърза и качествена работа! Препоръчвам го всички, които се нуждат от подобен тип услуга!
 
От: Коледни оферти за писане на съдържание

Аз да питам какво стана с моите статии? Щяха да са готови до края на семицата (тази която мина)
 
От: Коледни оферти за писане на съдържание

Ами доста съм анагажиран, но са почти готови имам още 3 да допиша(все пак са доста дълги някои от тях). Ако искаш мога да ти изпратя готовите?
Поздрави.

p.s. Вероятно още днес ще са готови всички
 
Последно редактирано:
От: Коледни оферти за писане на съдържание

Получих си преводите с безкрайно много печатни и правописни грешки
Примери:
разбработена, Латвиийски, сетло, осветелние, всъхновен, прозразно, свтлина, мосрки,
пемахване, намаляли, психиделични, нереагирали .....
Ще те помоля да си ги редактираш и да ми ги пратиш пак.
 
От: Коледни оферти за писане на съдържание

Е стига бе Маверик, нямаш право да се оплакваш при положение, че човека е автор на книги, писател, учен, мениджър, журналист и репортер, деец в кръжоците. Не не, нямаш право да се оплакваш!
 
От: Коледни оферти за писане на съдържание

Получих си преводите с безкрайно много печатни и правописни грешки
Примери:

Ще те помоля да си ги редактираш и да ми ги пратиш пак.

Просто ми се наложи да ги пиша много бързо и нямах време да ги прочета заради празниците,но нещата са почти готови вече и ще ти ги изпратя до довечера.
Поздрави

п.с. AlanFort девствен грознико :)
 

Горе