Продава се: Коледни статии на добри цени

cross

Well-Known Member
Рейтинг - 100%
41   0   0
Здравейте,
Тепърва започвам да пиша коледните статии! В момента имам запас само 1, но всеки ден ще се множат. За всички ще се качва информация за това колко са дълги, каква уникалност имат и т.н. Всички статии ще съдържат снимки.

За да е по-лесна продажбата, ще качвам самата статия и инфото за нея на моя нов сайт. Той все още е в БЕТА, не е стартирал официално и по него още се работи. Ще има тема, когато той стартира. В момента ще качвам статиите там, защото продажбата ще става автоматично, без никой да се страхува, че ще бъде измамен. Ако някой все пак иска да я купи по стандартната процедура, може да ми пише лс. При проблеми със сайта, моля, драснете ми едно лс - всеки ще си получи това, за което е платил!

Всеки, който купи от сайта, получава 10% отстъпка от поръчката си с този купон: predpriemach882
Неограничен е във времето и използването, но ще бъде спрян, когато сайта стартира официално. Не важи , ако продуктът е намален!

Ето линк към сайта: http://shopcontent.net/

Плащане се приема по PayPal!
 
От: Коледни статии на добри цени

Добави няколко изречения от статията като картинка да се види каква е насоката.
 
От: Коледни статии на добри цени

Безплатно ревю за най-бързия!

С купона freepredpriemach, можете да вземете безплатно ТАЗИ коледна статия!
Побързайте, защото купона е валиден до утре!
Ако имате въпроси ми пишете.
Моля този, който я вземе да пише ревю в темата :)


Поздрави!
 
От: Коледни статии на добри цени

Статияте беше грабната току-що :)

Моля колегата, който е взел да напише ревю, за да има отново такива промоции :)
 
Последно редактирано:
От: Коледни статии на добри цени

И така, останаха следните статии:
10 неща, които да направим на Коледа: 494 думи, 97% уникалност, 3.60 евро
Как да украсим дома си за Коледа - 7 безценни съвета, 653 думи, 92% уникалност, 8 снимки в статията, 3.30 евро
Какво да купим за Коледа - избор на подарък за най-любимите ни хора,355 думи, уникалност 100%, 3 снимки в статията, 2.20 евро

Ето линк към магазина - http://shopcontent.net/
 
Последно редактирано:
От: Коледни статии на добри цени

Нова статия е добавена!
Заглавие - Какво да купим за Коледа - избор на подарък за най-любимите ни хора,355 думи, уникалност 100%, 3 снимки в статията, 2.20 евро
 
От: Коледни статии на добри цени

И тъй като онзи, който взе статията реши, че няма да пише ревю най-нагло, повече просто се приключва с тези промоции. От сега нататакъ на безплатни статии ще имат право само стари потребители, за които аз преценя, че са коректни. Пускам линк към статията, за да всеки да си направи сметката.http://dox.bg/files/dw?a=8597d6bfd3
 
От: Коледни статии на добри цени

И тъй като онзи, който взе статията реши, че няма да пише ревю най-нагло, повече просто се приключва с тези промоции. От сега нататакъ на безплатни статии ще имат право само стари потребители, за които аз преценя, че са коректни. Пускам линк към статията, за да всеки да си направи сметката.http://dox.bg/files/dw?a=8597d6bfd3

:drama:

Ако правописът ти и начинът на изказване е на същото ниво и в статиите не се учудвам, че човекът ти е спестил ревюто. Сигурно му е станало жал да те нахрани
 
Последно редактирано:
От: Коледни статии на добри цени

:drama:

Ако правописът ти и начинът на изказване е на същото ниво и в статиите не се учудвам, че човекът ти е спестил ревюто. Сигурно му е станало жал да те нахрани

сега за едното ъ ли ще ме храниш? ти гледа ли статията да видиш, че и една грешка няма? И това е погрешно написана буква, ако искаш да знаеш. И вече и аз ще цапам твоите теми ако не спреш, не е колегиално.
 
От: Коледни статии на добри цени

ЪП!
Вече всеки ще може да види статията преди да я плати ( не съвсем всеки, ако някой ми се стоир съмнителен няма как да стане ).
Просто си казвате мейла, пускам Ви статията и ако искате я плащате, ако не - аз продължавам да си търся купувач.
 
От: Коледни статии на добри цени

сега за едното ъ ли ще ме храниш? ти гледа ли статията да видиш, че и една грешка няма? И това е погрешно написана буква, ако искаш да знаеш. И вече и аз ще цапам твоите теми ако не спреш, не е колегиално.

Колега, не че нещо, но само на "прима виста" преброих 5 грешки в първите два абзаца. Отделно, заглавието е безлично и не дава добра представа за точното съдържание на статията. Повече би паснало това: Топ 4 на вкусотиите, които трябва да опитаме на Коледа. Сменяш една думичка и вече имаш информативно заглавие, от което човек разбира, че статията се отнася за кулинарни "неща", а не за бой със снежни топки например.

Поздрави. ;)
 
От: Коледни статии на добри цени

Обща информация:

Заглавие: Как да украсим дома си за Коледа – 7 безценни съвета

Дължина: 653 думи

Уникалност на статията: 92%, проверено с Адвего

Брой на снимките в статията: 8
Част от статията като снимка: http://prntscr.com/906kt8


Цена: 3,30 евро 1,50 евро


Възползвайте се от СУПЕР промоцията, валидна само до полунощ, наше време.
 
От: Коледни статии на добри цени

Здравейте, а ако ви поръчам възможно ли е да ви поръчам статия/и за Коледа, които да не се предлагат на други клиенти. Каква е цената?
 

Горе