Коледно намаление от Incansoft -75%

snux

Well-Known Member
Отново са пуснали намелиние на всички ботове по 7.77$. Не са нещо невероятно, но стават като за начинаещи или поне някакво начало.

http://www.incansoft.com/Catalog.php - CELEBRATE


ПС Весели празници
 
Последно редактирано:
От: Коледно намаление от Incansoft -75%

какво не им харесвате на ботчетата... само да ги бяха направили на едно място а не да пускам 100 програми да вървят
 
От: Коледно намаление от Incansoft -75%

какво не им харесвате на ботчетата... само да ги бяха направили на едно място а не да пускам 100 програми да вървят

Не са автоматизирани
 
От: Коледно намаление от Incansoft -75%

то ясно че не са авто ама имат и авто неща през рсс
 
От: Коледно намаление от Incansoft -75%

Като цяло са създадени за ЕН пазара и няма да свършат нужната цел.
 
От: Коледно намаление от Incansoft -75%

Някой ползвал ли е SocialBot за английски социалки. Нека да сподели впечатленията си.
 
От: Коледно намаление от Incansoft -75%

Да и на мен ще ми интересно да чуя, също и за DirectoryBot, не видях в колко социалки и директории добавя, ама ще се поразтърся из форумите и постовете на BullBlogger, ако не се лъжа той имаше някои от ботовете.
П.п Тъй де видях в колко, за възможността за добавяне на нови не мернах май нищо
 
Последно редактирано:
От: Коледно намаление от Incansoft -75%

П.п Тъй де видях в колко, за възможността за добавяне на нови не мернах май нищо

Конкретно за DirectoryBot няма или поне не присъства като опция.
 
От: Коледно намаление от Incansoft -75%

Ам както BullBlogger беше казал, като за 7 долара си струват парите, SocialBot, DirectoryBot, ForumBot, CommentBot и ArticleBot ме влечат доста, като цяло всички видове линкове, ама ще се огранича само до 2 от тях, че не ми се дават толкова пари, ако ми харесат по нататъка като ги пуснат пак по 7 доларчета.

Тъй де, взех си SocialBot-а, ще видя ей сега за какво става дума, ако го бива ще видя кое от другите да взема.
 
Последно редактирано:
От: Коледно намаление от Incansoft -75%

Ам както BullBlogger беше казал, като за 7 долара си струват парите, SocialBot, DirectoryBot, ForumBot, CommentBot и ArticleBot ме влечат доста, като цяло всички видове линкове, ама ще се огранича само до 2 от тях, че не ми се дават толкова пари, ако ми харесат по нататъка като ги пуснат пак по 7 доларчета.

Тъй де, взех си SocialBot-а, ще видя ей сега за какво става дума, ако го бива ще видя кое от другите да взема.

Те си пускат редовно намаления за 7,77$ :)
 
От: Коледно намаление от Incansoft -75%

Да напиша 2-3 думи за Socialbot-а може пък да свършат работа на някой:beer: Като за парите си е супер ! Какво имам предвид, както споменаха не е напълно автоматизиран, тегавата част е в началото докато си направите акаунти, автоматичните дето само капчите пишем, а има и опция да се ползва декапчер де, може би успяват в 50% от сайтовете, зависи, полу-автоматичното пак става бързо всичко е попълнено само капчата и айде. Лошото е, че както си заминават тея социалки лесно, ако през 3 месеца ще трябва да се регвам в 400 социалки.. След това вече е супер, слагаш линка, описанието може и да е спин, може да се пускат и 2nd tier линкове към някоя от по-големите социалки и в един списък беше постнал AlanFort с 800 социалки, над 90% дава completed и проверявам и всичко е ОК.

Докато са още по 12 лева, сигурно ще си взема още едно, Directorybot го намерим благодарение на човек от форума, всичко е ок, ама ме съмнява в тея 500 повече от 20 да удобрят, може и да бъркам ще видим. За това съм се насочил към commentbot или forumbot, първото по възможността да търси ревелантни сайтове, а знаем че гугъл обича това.

Хах, гледам в BHW ги редят много:D Чак пък да е толкова зле колкото го описват не вярвам, ама ще видим де.
 
Последно редактирано:

Горе