Коледно промо: Абонаментен пакет от 10 статии в новинарски сайт

rossipel

Active Member
Рейтинг - 100%
18   0   0
Предлагаме една неустоима коледна промоция:
Абонаментен пакет от 10 статии, прес съобщения, ПР статии в български новинарски сайт с отлични показатели само за 50 евро.
Ето малко информация за сайта и промоцията:
1. Месечните посещения според гугъл аналитикс за ноември са 404 000
2. Средно дневните посещения са 13, 500
3. Срок на абонамента : 1 месец
4. Цена на пакета: 50 евро / по 5 евро на статия/
5. Добри показатели на домейна Виж тук и тук
6. Добро поведение на посетителите: задържат се средно по 1,5 -2 мин и времето постоянно се увеличава
7. По желание се предоставя 1 изходяща връзка (линк)
8. Не се допуска повече от 1 линк в статията.
9. Всяка статия се споделя пред 150 000 фена във Фейсбук
10. Линковете остават вечно
11. Page Rank 2
112. Система за разплащане: Пейпал.

През указания срок на абонамента – 1 месец, можете да пускате по 1 статия на ден. Статиите трябва да са уникални, задължително е да са придружени със снимка, препоръчителна дължина на статиите – 400-500 думи.
Моля всички желаещи да се записват в темата

За първите 5-ма записали се предлагаме и 50% отстъпка от посочените цени!
 
От: Коледно промо: Абонаментен пакет от 10 статии в новинарски сайт

Вдигам темата и чакам първите пет желаещи за отстъпка :)
 
От: Коледно промо: Абонаментен пакет от 10 статии в новинарски сайт

Откъде е трафика на сайта?
 
От: Коледно промо: Абонаментен пакет от 10 статии в новинарски сайт

Откъде е трафика на сайта?

Колега, в обявата ясно е посочено, че става въпрос за ПР статии, а не за банери, носещи трафик към ваши проекти. Знаеш ли какво е това ПР статия?
 
От: Коледно промо: Абонаментен пакет от 10 статии в новинарски сайт

Здравей, колега

Не търся ПР статии в новинарски сайтове с 98% трафик от Facebook страници. Затова питам културно.
 
От: Коледно промо: Абонаментен пакет от 10 статии в новинарски сайт

Здравей, колега

Не търся ПР статии в новинарски сайтове с 98% трафик от Facebook страници. Затова питам културно.

Ти питаш културно и аз културно ти отговарям, че сайта си има позиции, и не предлага трафик, а нещо друго. Но виждам, че продължаваш да бъркаш ПР статии с банери. :)
 
От: Коледно промо: Абонаментен пакет от 10 статии в новинарски сайт

Ок, благодаря за непоискания съвет/мнение. Дано си бил полезен на някой друг четящ.

Аз все още очаквам отговор, тъй като имам интерес към предложението на авторката.
 
От: Коледно промо: Абонаментен пакет от 10 статии в новинарски сайт

Ок, благодаря за непоискания съвет/мнение. Дано си бил полезен на някой друг четящ.

Аз все още очаквам отговор, тъй като имам интерес към предложението на авторката.

Мнението ми е било полезно за всички, които като теб не знаят какво е PR статии и ги бъркат със статии или банери, които са за трафик.
И да, това ти е отговора, друг няма да получиш, лек ден.
 
От: Коледно промо: Абонаментен пакет от 10 статии в новинарски сайт

Мнението ми е било полезно за всички, които като теб не знаят какво е PR статии и ги бъркат със статии или банери, които са за трафик.
И да, това ти е отговора, друг няма да получиш, лек ден.

Стискам зъби цял ден за да не оспамим излишно темата, но макар да имаш право, то не си и прав и ще ти кажа защо:
Като аргументация за цената и предимства са изтъкнати:
1. Месечните посещения според гугъл аналитикс за ноември са 404 000
2. Средно дневните посещения са 13, 500

както и това:
6. Добро поведение на посетителите: задържат се средно по 1,5 -2 мин и времето постоянно се увеличава
7. По желание се предоставя 1 изходяща връзка (линк)
8. Не се допуска повече от 1 линк в статията.
9. Всяка статия се споделя пред 150 000 фена във Фейсбук

и според мен е повече от логично да пита човека, който ще плаща.

Да не говорим, че цената е вдигната, обърната в евро за да не бие на очи и за кукичка е пуснато 50% OFF за лимитиран брой мераклии, но в крайна сметка повишението на цената за същата услуга, в същият сайт, от същият потребител спрямо обява от преди може би месец е 2,5 пъти нагоре... Та ако той, също като мен внимава когато го проверяват ще знае същото, което и аз съм забелязал следейки обявите за конкретният домейн, а и ползвал услугите 1-2 пъти. И не можеш да да се опираш само на това, че не са за трафик. Това е ясно, не е обещано подобно нещо в обявата, но и купувача има правото да получи достатъчно информация за услугата...И тЕ така тЕ! :)

Към автора: Моля да приемеш искреното ми извинение, че си позволих мнение, с което може би разводних допълнително темата. Дано съм бил разбран правилно - уважавам цената, правото на всеки да я определя както намери за добре и не бих искал написаното от мен да бъде разтълкувано като критика, упрек или нещо подобно.
 
От: Коледно промо: Абонаментен пакет от 10 статии в новинарски сайт

Стискам зъби цял ден за да не оспамим излишно темата, но макар да имаш право, то не си и прав и ще ти кажа защо:
Като аргументация за цената и предимства са изтъкнати:


както и това:


и според мен е повече от логично да пита човека, който ще плаща.

Да не говорим, че цената е вдигната, обърната в евро за да не бие на очи и за кукичка е пуснато 50% OFF за лимитиран брой мераклии, но в крайна сметка повишението на цената за същата услуга, в същият сайт, от същият потребител спрямо обява от преди може би месец е 2,5 пъти нагоре... Та ако той, също като мен внимава когато го проверяват ще знае същото, което и аз съм забелязал следейки обявите за конкретният домейн, а и ползвал услугите 1-2 пъти. И не можеш да да се опираш само на това, че не са за трафик. Това е ясно, не е обещано подобно нещо в обявата, но и купувача има правото да получи достатъчно информация за услугата...И тЕ така тЕ! :)

Към автора: Моля да приемеш искреното ми извинение, че си позволих мнение, с което може би разводних допълнително темата. Дано съм бил разбран правилно - уважавам цената, правото на всеки да я определя както намери за добре и не бих искал написаното от мен да бъде разтълкувано като критика, упрек или нещо подобно.

Абсолютно! Всеки има право на мнение :)
Цената не само, че не е надута, но и смятам че е доста ниска. 5 евро са 10 лв, а с намалението е 5 лв. Само анонса във ФБ пред толкова фенове струва 5 лв, т.е. статията реално излиза без пари........
Това че преди време цената е била друга - има редица фактори: имали сме друг трафик, други идеи за статиите и т.н.
Сега смятам,че спрямо други конкуренти сайтове с подобни услуги цените са доста добри.
И да трафикът на сайта е предимно от Фейсбук, в което не виждам нищо лошо и не смятам, че е факт който трябва да се крие :)
 
От: Коледно промо: Абонаментен пакет от 10 статии в новинарски сайт

Абсолютно! Всеки има право на мнение :)
Цената не само, че не е надута, но и смятам че е доста ниска. 5 евро са 10 лв, а с намалението е 5 лв. Само анонса във ФБ пред толкова фенове струва 5 лв, т.е. статията реално излиза без пари........
Това че преди време цената е била друга - има редица фактори: имали сме друг трафик, други идеи за статиите и т.н.
Сега смятам,че спрямо други конкуренти сайтове с подобни услуги цените са доста добри.
И да трафикът на сайта е предимно от Фейсбук, в което не виждам нищо лошо и не смятам, че е факт който трябва да се крие :)


Добре си го казала, и според мен пак много си мека в изказа. Явно все още хората бъркат и не правят разлика какво е статия за трафик и PR-статия, а виждам, че неочаквано за мен и lqllqlq бърка това.
 
От: Коледно промо: Абонаментен пакет от 10 статии в новинарски сайт

Възможно ли някакво намеление на количество?

Искам 3 статии за 20 лева. По една на 4-5 дни. Ако е възможно - моля детайли и условия в ЛС.
 
От: Коледно промо: Абонаментен пакет от 10 статии в новинарски сайт

За PR статия в сайт с ПР2 и без тежест в серп-а е много пресилено да се говори. Просто статия в сайт с ФБ трафик. Относно цената... всеки си я определя както я разбира. PR статия в сайт с ПР6 в момента е 200лв. С разни утежнения като стикната в топ-а за седмица + допълнителни линкове + интервю може да стигне до 5-600.
 
От: Коледно промо: Абонаментен пакет от 10 статии в новинарски сайт

Всеки има право да си цени труда както прецени, а дали клиента ще реши да се рекламира при него е друг въпрос.
 
От: Коледно промо: Абонаментен пакет от 10 статии в новинарски сайт

Tео - който е умен и знае какво да прави, може да спечели много от това, а който не знае какво да прави и разсъждава глупаво, ще си каже както теб: "Просто статия в сайт с ФБ трафик ".
 
От: Коледно промо: Абонаментен пакет от 10 статии в новинарски сайт

@Странникът, колега видимо за теб всеки с различно от твоето мнение е неук или глупав. Е, все пак ще драсна 2 реда, квото ми е на сърце ;)

Тео го каза доста добре, PR се прави в авторитетна медия, не в новинарски сайт с FB трафик, поради същата причина исках да знам дали сайта има и друг трафик. Т.е. PR за пред евентуални клиенти/партньори няма как да се извлече от фейсбук трафик сайт. Такъв сайт може да генерира сериозни приходи, въпреки че съвсем скоро новите промени из фейсбук промениха и това. И именно това, според мен, е изначалната причина тази тема да бъде пусната, в което лошо няма. Но за жалост такъв сайт е няколко стъпала под нивото "престижен", за да се парафира за PR статии в него.

Другата гледна точка, която Тео е засегнал - търсачките и SERP-a:
PR2 взеха доста домейни купени преди <50 дни при последния ъпдейт. Съответно и в тази насока няма някаква тежест.

Нямам никакво желание да влизам в конфликти, просто не е редно да се обръщате с такъв хейт към потенциалните си клиенти. Питането ми беше от жив интерес по вашето предложение. Всеки с мнението си :)

Само едно питане към Странникът, имаш ли нещо общо със сайта на авторката на темата или просто се включваш? Защото в един момент започнах да оставам с впечатлението, че сайта е (и) твой.

Поздрави,
Мануел
 
От: Коледно промо: Абонаментен пакет от 10 статии в новинарски сайт

manuel - Всеки има мнение, но и не всеки е прав. А това което говоря го знам от опит и не може никой да ме убеди, че греша. По-скоро ме убеждавате в друго, но да не казвам сега, че ще се направите на засегнати.
Постигал съм позиции в серпа, държал съм и държа по търсени думи първи позиции, и то със сайтове pr-0,1,2, а PR статии от такива сайтове струват не 10, а минимум 100 лв. Така, че изглежда вие се включвате неподготвени.
А в момента коментирам по темата и на V. Andreev за реклама, но нея удобно си пропуснал, където пък там друг образ се прави на знаещ. Мога да се включвам където си искам, бъди сигурен, че ако нарушавам правилата админите ще ме накажат, но в момента нищо не нарушавам.
 
От: Коледно промо: Абонаментен пакет от 10 статии в новинарски сайт

По никакъв начин не говоря за нарушаване на правилата. Просто всеки споделя мнение, базирано на своя опит и знания, но е редно да се зачита и чуждото мнение, било то и грешно. Не съм опитал да убеждавам никой в нищо, най-малко пък теб конкретно. Ако с авторката не правите общ бизнес, доста тъпо, тъй като аз все пак щях да поръчам може би няколко статии, разбира се щях да се договарям за по-ниска цена и тя можеше да и не иска да работи с мен, но пък всеки има право да търси и предлага. Твоето мнение и хаплив тон ме отказаха изцяло, но както и да е... Здраве желаем :)

Колкото до другата - тема, не съм чел новите теми, оставих ги за утре, късно е и прегледах само тези, които съм коментирал и съответно абониран, а тук целия разговор тръгна от моя въпрос. А го зададох чисто и просто, защото имах интерес към предложението :) Не съм очаквал, ще тръгне такава дискусия.
 

Горе