Продава се: Колекция с над 5000 stock снимки.

NovaPS

Well-Known Member
Рейтинг - 100%
14   0   0
megastockphotos-750.jpg

MEGA Stock Photos Collection

Продавам колекция от над 5000 ръчно подбрани stock снимки, подходящи уебсайт/блог съдържание, публикации в социалните мрежи, рекламни кампании, графични презентации и други.

MEGA Personal Account
Размерът на подобна колекция снимки е над 15GB, затова всеки закупил, ще получи собствен акаунт в MEGA, където предварително съм качил снимките. Така че не е необходимо да се изтегля нищо. Ще имате достъп до колекцията по всяко време и от различни устойства. Също така може да споделяте папки или файлове.

No copyright restrictions
Всички снимки са със Creative Commons Zero (CC0), което ви дава възможност да ги ползвате както сметнете за добре, дори и с комерсиална цел.

Формат и размери
Всички снимки са .JPG и имат размери с минимум 1920px дъжлина.

Защо MEGA Stock Photos?
  • Ръчно подбрани.
  • Без повтарящи се снимки.
  • Достъп по всяко време, от различни устройства.
  • Собствен MEGA акаунт.
  • Добре организирани в 17 категории и 28 под-категории.
stockphotos-drive.jpg



Цена: $10
Плащане: Paypal
 
Последно редактирано:
Ако питаш дали съм ги снимал аз - не. Но са с CC0 лиценз.

You can copy, modify, distribute and perform the work, even for commercial purposes, all without asking permission.
 
Целия уикенд бачках за некво индийче, дето явно намери къде да пре-продава, обра всичко налично.

Днес до края на деня, ще има поне 5 налични, така че може да поръчвате ;)
 
на каква тематика са снимките?
 
на каква тематика са снимките?

Има 17 категории и 28 подкатегории, част от тях може да видиш на скрийншота в първия пост.

нагоре.
 
ок
 
Имената на файлове, как са направени? Имали възможност за търсене по ключови думи?

Имената на файловете са ID-Категория-Под-каетегория

Пример:
031-Food-Vegetables

Няма възможност за търсене по кл. дума, но ако примерно пишеш статия за здравословно хранене и ти трябва снимка на зеленчуци - влизаш в папката Food-Vegetables и разлистваш бързо и лесно.

Както съм писал по-горе всичко е качено на "облак", така че сваляш само това, което ти трябва в момента.
 
Трябват ти зимни пейзажи и коледни снимки? Грабваййй :D
 

Горе