Колко АдСенсе реклами може да се сложат на 1 страница?

111

New Member
Колко реклами на АдСенсе могат да се сложат на 1 страница? Аз съм чувал за 3 и винаги съм следвал това правило, но знам страници които имат повече.

Има ли такова нещо за 3 реклами на страница?
 
От: Колко АдСенсе реклами може да се сложат на 1 страница?

3 реклами и 3 линк юнита!


Виждал съм сайтове и с 4-5 банера. Но как го постигат това незная...и друг е въпроса че тези сайтове са в нарушение на правилата на Адесенс и е въпрос на време когато Гугъл ще ги банне тези сайтове.
При добре разположени реклами в сайта, ефекта на три банера е по голям от 10 други банера.
 
От: Колко АдСенсе реклами може да се сложат на 1 страница?

Въйй, ей сега видях че на About Us, Privacy Policy, такива страници не може да има адсенс, при мене доста време си седят, махам ги че не ми се ядат банани:) Не че има много връзка с темата, ама може някой също да е пропуснал тоя момент, ако имате адсенс в widget-тите си ги показва на всички, ама има плъгини дето ги скриватн на определени де.
 
От: Колко АдСенсе реклами може да се сложат на 1 страница?

Здрасти, ще ми дадеш ли линк къде го прочете това, че не мога да го намеря :)
 
От: Колко АдСенсе реклами може да се сложат на 1 страница?

Всъщност си изтеглих - http://clickbumpengine.com/ и в user tutorial-a пишеше че е против правилата на адсенс да се поставят реклами на тези страници и се учудих, защото никъде не бях прочел такова нещо и във форума май не съм чел, а имах на няколко сайта и е нямало проблеми де.Не го го намерих в програмните правила записано точно, ама се засяга частично в някои, намерих това - http://www.google.com/support/forum/p/AdSense/thread?tid=658902c8da1db01c&hl=en и това http://www.google.com/support/forum/p/AdSense/thread?tid=2a7a4a78ea267f6d&hl=en и още няколко такива. Така или иначе кликовете на тея страница са супер минимални и ги махнах, че да не се хванат на най-малкото.
 
От: Колко АдСенсе реклами може да се сложат на 1 страница?

3 реклами с различен код за реклама ли ? Ако сложа на 4 пъти с един код за реклама ?
 
От: Колко АдСенсе реклами може да се сложат на 1 страница?

3 реклами с различен код за реклама ли ? Ако сложа на 4 пъти с един код за реклама ?
Сори за късния отговор, но ... Можеш да сложиш три еднакви кода, но няма да можеш да го засичаш по канали. Ако сложиш 4-ти код, той най-вероятно няма да показва реклами и карето ще стои бяло/празно. А иначе пове1е кодове се длагат с фреймване, но си е за бан.
 
От: Колко АдСенсе реклами може да се сложат на 1 страница?

Можеш да сложиш и повече от три реклами и да се показват правилно, използвайки различни акаунти от акаунт - по 3 мах, само че е против правилата на Гошо.
 
От: Колко АдСенсе реклами може да се сложат на 1 страница?

Някой съм ги гледал, че слагат 3 рекламни карета и 1 път текст линкове?
 
От: Колко АдСенсе реклами може да се сложат на 1 страница?

Да, това си е по правилата, 3 рекламни карета + 2 или 3 (не съм сигурен, а и не ми се препрочитат правилата :) ) карета връзки.
 
От: Колко АдСенсе реклами може да се сложат на 1 страница?

На мой сайт имам три рекламни карета и две връзки.
 
От: Колко АдСенсе реклами може да се сложат на 1 страница?

Може да слагаш 3 линк унита, 3 рекламни карета и 2 Adsense for search.

И тия неща е хубаво да си ги четеш точно в сайта на adsense, че много хора приказват без да знаят, а както при шофирането цялата отговорност е върху теб.

Ето тук съм чел: https://support.google.com/adsense/bin/answer.py?hl=en&answer=48182

ето и цитата: "Product-specific policies

AdSense for content: Up to three ad units and three link units may be placed on each page.

AdSense for search: A maximum of two Google AdSense for search boxes may be placed per page. Also, a single link unit or a search box, but no other Google ads, may be placed on pages with AdSense for search results. Queries must originate from users inputting data directly into the search box and cannot be modified. This includes pre-populating the search box with terms or hard-coding direct links to search results pages. AdSense for search code may not be integrated into any software application such as a toolbar."
 

Горе