Колко би струвал следният сайт

xgamer

New Member
Рейтинг - 100%
2   0   0
Колко би струвал следният сайт:
1500 - уникални страници с медицинска информация на БГ - не се превод !
Google PR 4
домейн на 6 години
Трафик 20 000 - 25 000 месечно - БГ аудитория
Над 7000 активни потребители - 80% от тях са медицински лица с реални email-ли

Поздрави !
 
Последно редактирано:
От: Колко би струвал следният сайт

Каква е темата на сайта и дай да видим какъв е сайта
 
От: Колко би струвал следният сайт

Какъв да е сайта - за запознанства и безплатни снимки естествено, не си ли личи от написаното?
 
От: Колко би струвал следният сайт

Абе ква е тая "хитра" андрешковско-селяндурско-педалска мания за предварителен маркетинг, дето ви е налазила ??

Умирате от душевни терзания да не се минете, и да не би случайно сайта ви да струва 5 милиона, а вие да го продадете за 500 лева, и после цел живот да ви е вътрешно.... Некой по-умен и по-светнат не ви ли е казвал, че колкото повече една стока се разхожда безмислено по пазара, то толкова повече тя се "компрометира" ?? Същото важи и за сайтовете....

Нещо не съм забелязал тука купувачите да се прескачат и да се изтрепват за купуване на сайтове (и въобще за купуване на квот` си искате друго).... Що не кажеш като нормален човек, като мъж, като пич или квот` си избереш : Това е сайта, това са приходите (разбити), това са посещенията, това е цената, моля без коментари....и край, това е !

Как цел живот не разбрахте, че една стока струва не толкова, колкото иска продавача, а толкова, колкото е склонен да плати купувача !

И защо в тоя форум обикновено се искат цени с 500 до 1000% над действителните, а после същите хора се присмиват и предлагат смешни цени за същите неща, за които преди това са искали мама и тате ...

Да са живи и здрави баламите, аз 25 години си изкарвам и хляба, и луканката, и сребърните прибори от балами, неграмотници, недоучили селски пишман-тарикати и просто от необразовани хорица, ама вече почнаха да свършват...

Научете се да работите като майстори-риболовци на шаран - първо обилна захранка, после мноого тънко влакно, фина пръчка, изключително нежна (но здрава) кука, и на куката - вкусно и ароматно протеиново топче...
 
Re: От: Колко би струвал следният сайт

Абе ква е тая "хитра" андрешковско-селяндурско-педалска мания за предварителен маркетинг, дето ви е налазила ?? .......

Как съм живял до сега без тези мъдри мисли ... не знам
 

Горе