Колко време ви бяха нужни за стабилни успехи ?

Колко време ви отне да постигнете стабилни успехи?

  • в рамките на 6 месеца

    Votes: 3 7.1%
  • от 6 до 12 месеца

    Votes: 5 11.9%
  • след 1 година

    Votes: 8 19.0%
  • след 2 години

    Votes: 12 28.6%
  • след 3 години

    Votes: 4 9.5%
  • след 4 години

    Votes: 3 7.1%
  • след 5 години

    Votes: 7 16.7%

  • Общо гласове
    42
От: Колко време ви бяха нужни за стабилни успехи ?

За последния си проект съм си писал бизнес план - оринтировъчно по теориятя е около 12 месеца да започнат добрите резултати, но съм дал още около 6 месеца толеранс (фактора времето и несигурността за бъдещето)
 
От: Колко време ви бяха нужни за стабилни успехи ?

За последния си проект съм си писал бизнес план - оринтировъчно по теориятя е около 12 месеца да започнат добрите резултати, но съм дал още около 6 месеца толеранс (фактора времето и несигурността за бъдещето)
Какво разбираш под ''добри резултати'' за 12 месеца? Избиване на инвестицията, ххх печалба отгоре на инвестицията..Така представени нещата нищо не ми говорят.
 
От: Колко време ви бяха нужни за стабилни успехи ?

Какво разбираш под ''добри резултати'' за 12 месеца? Избиване на инвестицията, ххх печалба отгоре на инвестицията..Така представени нещата нищо не ми говорят.

Ако проекта избие инвестицията и излезе на печалба в рамките на 12 месеца то резултатите са добри. А колегата подчертава, че и за 18 месеца да постигне тези резултати пак ще смята проекта за успешен.

Аз така разбрах нещата.
 
От: Колко време ви бяха нужни за стабилни успехи ?

Инвестицията до 1 година е върната, от тази стъпка натък около 6 месеца да се увеличат приходите и от там натък вече стабилни приходи(до тогава просто са колебливи, иска се време за запознаване, запомянне и търсене на това което се предлага и от там варират приходите, без значени колко ползи има продукта) - графично експоненциално ориенитрани към север-североизток

А и не намирам много за уместно ме питаш това, то и заглавието е едно такова, неопределено - стабилни успехи като Х% от инвестирания капитал е правилно се пита.

Като много добри успехи се считат 10-15% увеличение на година, а моя идол Бъфет, ги прави средно по 22%

10-15% увеличение на печалбата на година в корпоративния свят е доста :), само дето тука се говри 22% на стойността - леко по различно :)
 

Горе