Колко време да чакам преди да се оплача?

topweb

Member
Рейтинг - 100%
12   0   0
Преди 2 седмици и половина платих 20 лева на колега от форума за услуга.
Преди да му платя каза, че ще извърши услугата веднага.
До момента не е направил нищо.
Крие се и от време на време ми отговаря с оправдания.
Дадох му възможност да върне парите, след като не може да свърши услугата. Досега не е върнал парите.
Колко време да чакам преди да го публикувам в списъка с некоректни колеги?
 
От: Колко време да чакам преди да се оплача?

мисля, че 10 работни дни са огромно забавяне.
 
От: Колко време да чакам преди да се оплача?

преди 2 месеца платих 15$. Трябваше да получа "нещото" след 2 дни - получих го след 2 седмици.
Така и не свърши работа (поне аз не можах да се оправя с инсталирането му) и още си чакам ... юзерката не е влизала във форума от месец. Затова не алармирах, но видях темата и реших да се включа.
 
От: Колко време да чакам преди да се оплача?

За мен е забавяне дори 1 ден повече от уговореното. Може да се случи на всеки, но да предупреди, а не да се крие.
 
От: Колко време да чакам преди да се оплача?

липсата на комуникация или недостатъчната такава е в основата на всички проблеми - било то служебни или лични.
ако не знаеш как да направиш нещо - питай. ако не си сигурен точно как го вижда клиента - също.
не трябва да има колебание или срам (виждал съм дори страх) да зададеш въпрос. най-глупавият въпрос е незададеният.
беглият отговор пък от друга страна е лошо напътствие.
в случая говорим за работа за 20 лева. това би трябвало да се свърши за не повече от шест хиляди секунди :)
 
От: Колко време да чакам преди да се оплача?

В моят случай става дума за реклама, т.е не са необходими никакви въпроси и отговори, а само да се пусне линка (банера) .
 
От: Колко време да чакам преди да се оплача?

E то добре, ама посочете имената на тези некоректните.......:evil::mad:
 
От: Колко време да чакам преди да се оплача?

Основно правило при купуване на линкове и други такива е да се плаща след като се качи линка или банера. Иначе всеки измамник може да продава линкове в чужди сайтове, така се уверяваш, че човека има контрол над сайта.
Твърде дълго си чакал! Казвай му ника, поне да предпазиш друг да не се набута.

В моят случай става дума за реклама, т.е не са необходими никакви въпроси и отговори, а само да се пусне линка (банера) .
 
От: Колко време да чакам преди да се оплача?

Забавянето може да има поради хиляди причини, но бягането от комуникация е предпоставка за измама.
 

Горе