Колко домейна имате?

Колко домейна имате?

  • 1

    Votes: 56 17.3%
  • до 5

    Votes: 103 31.9%
  • 5 - 20

    Votes: 88 27.2%
  • 21 - 100

    Votes: 46 14.2%
  • 101 - 500

    Votes: 20 6.2%
  • 501 - 2000

    Votes: 2 0.6%
  • над 2000

    Votes: 8 2.5%

  • Общо гласове
    323
От: Колко домейна имате?

от скоро и аз станах с 3 надявам се да станат и повечко за напред
 
От: Колко домейна имате?

Аз имам странна мания понякога да купувам домейни, които са на отстъпка - просто рядко мога да се въздържа ...
 
От: Колко домейна имате?

Не обичам да пазарувам , да се разхождам в мола е изтезание, но домейните .... охааа като пристрастен съм ... за съжаление купувам повече от колкото ми трябват и от колкото мога да обгрижа, добре че спряха промоцията с .info за 1 $ и .eu за 2 лв ... че там нямаше спиране просто

Да не говорим какво се случва като откриеш justdropped.com и почнеш да купуваш изтрити домейни с линкове към тях ... мога да стоя сигурно 12 часа в листите и да не спра да купувам стига да има бюджет.
 
От: Колко домейна имате?

Преди секунди си регистрирах 5 домейна .com с добри английски ключови думи и направо се насирам от кеф :D
Беше ми само 1 подобен и сега си купих други 5, като са 3 двойки на 3 тематики, но с обща идея. Реших да ги накупя,
защото идеята ми се струва доста добра, имената се помнят лесно, звучат добре, .com са и т.н. Че и звучат еднакво :D
Е бе отивам забирам жената от курсове и сядам да се напивам от кеф :D

:D

Order Date:11/28/2012 1:03:53 PM
Order#751xxxx
Initial Amount:$68.10
Transaction#977xxxx

Сега броих - след една хубава чистка вече имам само 34 домейна, като 32 от тях са TLD .com :D и няма нито един безсмислен :D

Общо взето 70% просто си стоят, като някой от тях са на 5+ години, ама нека си стоят.
Аз ги приемам като инвестиция, щото никак не са лоши :D


P.S. Мамка му. Попадам в най-пидираския цвят на анкетата :D :D :D
 
Последно редактирано:

Горе