Колко от хората тука найстина правят пари от Интернет и се водят предприемачи?

Колко от хората във форума, найстина работят и вадят пари от Интернет


  • Общо гласове
    75
Здравейте,
Не ме разбрайте погрешно или не Ви хейтвам, просто за времето, за което аз се мъчех да правя пари по интернет пробвах почти всичко. Тука като гледам някои теми, особенно такива от раздела за продажби, почвам да си мисля,
че почвам да си губя времето, четейки форума. Реално има около 3-4 (даже да не кажа 2) потребителя на форума, които пускат интересни и полезни мнения, останалите по - скоро раздуват локуми.
Не казвам, че форума не го бива или нещо такова, просто ми е интересно, колко от хората реално правят пари по интернет? Съжалявам, ако вече е имало такава тема.
 
От: Колко от хората тука найстина правят пари от Интернет и се водят предприемачи?

Аз се занимавам с афилиейт програма и печеля пари по интернет. От директни продажби и от пасивен доход. Съчетавам няколко работещи стратегии и нещата ми се получават. :beer:
 
От: Колко от хората тука найстина правят пари от Интернет и се водят предприемачи?

Аз се занимавам с афилиейт програма и печеля пари по интернет. От директни продажби и от пасивен доход. Съчетавам няколко работещи стратегии и нещата ми се получават. :beer:
Брой се. За тогава говоря, и аз така правя също.

Просто в маркета видят няколко теми, дето ме накараха силно да се съмнявам, че някои продава нещо по интернет въобще, затова реших да пусна темата1
 
От: Колко от хората тука найстина правят пари от Интернет и се водят предприемачи?

Не е въпроса дали правиш пари, а колко правиш, защото предполагам, че няма човек от форума, който не е "правил пари от интернет"
 
От: Колко от хората тука найстина правят пари от Интернет и се водят предприемачи?

Здравейте,
Не ме разбрайте погрешно или не Ви хейтвам, просто за времето, за което аз се мъчех да правя пари по интернет пробвах почти всичко. Тука като гледам някои теми, особенно такива от раздела за продажби, почвам да си мисля,
че почвам да си губя времето, четейки форума. Реално има около 3-4 (даже да не кажа 2) потребителя на форума, които пускат интересни и полезни мнения, останалите по - скоро раздуват локуми.
Не казвам, че форума не го бива или нещо такова, просто ми е интересно, колко от хората реално правят пари по интернет? Съжалявам, ако вече е имало такава тема.

Ти колко полезни теми пусна?
 
От: Колко от хората тука найстина правят пари от Интернет и се водят предприемачи?

От моя опит мога да обобщя: пари в интернет, както и навън, се правят само от собствен продукт или услуга. Ако препродаваш нещо, трябва много повече зор да си даваш и огромни обеми продажби, за да изкараш сериозни пари. Това е единствената верна стратегия според мен.
 
От: Колко от хората тука найстина правят пари от Интернет и се водят предприемачи?

Да и аз като се замисля ми е интересно колко хора реално от тук изкарват парите си само от Интернет без да работят друго.
 
От: От: Колко от хората тука найстина правят пари от Интернет и се водят предприемачи

Да и аз като се замисля ми е интересно колко хора реално от тук изкарват парите си само от Интернет без да работят друго.

аз не работя нищо друго откакто съм се регистрирал във форума, по мои наблюдения има бая хора. Пуснете анкета да се преброят :D
 
От: От: Колко от хората тука найстина правят пари от Интернет и се водят предприемачи

аз не работя нищо друго откакто съм се регистрирал във форума, по мои наблюдения има бая хора. Пуснете анкета да се преброят :D
Ти главно препродаваш чужди стоки и услуги до колкото виждам, значи пари не се правят "само от собствен продукт или услуги":wink:
И едното и другото не става лесно.
 
От: От: От: Колко от хората тука найстина правят пари от Интернет и се водят предприе

Ти главно препродаваш чужди стоки и услуги до колкото виждам, значи пари не се правят "само от собствен продукт или услуги":wink:
И едното и другото не става лесно.

и къде го виждаш това хах. Ако съдиш по един сайт от подписа ми, това е под 1% от това, което правя :D
 
От: От: Колко от хората тука найстина правят пари от Интернет и се водят предприемачи

аз не работя нищо друго откакто съм се регистрирал във форума, по мои наблюдения има бая хора. Пуснете анкета да се преброят :D
Ти не беше ли собственика и на кивинюС? То остава да работиш и нещо друго :beer:

А иначе да кажа по темата какво е моето наблюдение. Преди 2-3 години тук имаше хора със знания и с опит, които имаха успешни онлайн и офлайн бизнеси и печелеха пари. След това форума като че ли стана по-популярен сред лица под 18-годишна възраст, като че ли прииждат от тийнфорум ли там какъв форум беше на келешите. С този тип потребители не може да се обмени опит и да се получат знания, което прави общуването безполезно. Започнаха да налазват във всички теми и скоро тези по-старите потребители, за които споменах по-горе се отказаха да пишат тук, тъй като е просто загуба на време. Не се прави нищо ползотворно. Не знам защо избраха тази стратегия админите - да изгонят опитните и да поощряват новобранците, може би защото са по-голяма численост. Като се сетя преди каквото пусна в раздел пазар, дори и да не струва се продава за нула време. Сега пускам нещо и стои с месеци. Просто този раздел замря съвсем. Опитните и активни потребители вече се броят на пръсти, като тесткиви например. Та това е моето мнение за хората във форума, които печелят от интернет. Предполагам, че моето мнение ще бъде изтрито, както се случва напоследък с доста мои мнения, въпреки, че имам само положителни чувства към админите, тъй като са ми помагали. Смятам, че всеки потребител регистриран преди 2013-та да речем, ще подкрепи твърденията ми.
 
От: Колко от хората тука найстина правят пари от Интернет и се водят предприемачи?

@testkiwi Е няма от къде другаде да съдя, не съм врачка:D, а и не следя много стриктно форума
Ок, браво!
Аз съм стигнал до извода, че да се правят големи пари трябва да работят хора за теб, много пари сам не може да направиш, все пак, човек не разбира от всичко.
 
От: От: Колко от хората тука найстина правят пари от Интернет и се водят предприемачи

Ти не беше ли собственика и на кивинюС? То остава да работиш и нещо друго :beer:

Нищо общо нямам, но са ме питали доста пъти :)
 
От: От: Колко от хората тука найстина правят пари от Интернет и се водят предприемачи

Ти не беше ли собственика и на кивинюС? То остава да работиш и нещо друго :beer:

А иначе да кажа по темата какво е моето наблюдение. Преди 2-3 години тук имаше хора със знания и с опит, които имаха успешни онлайн и офлайн бизнеси и печелеха пари. След това форума като че ли стана по-популярен сред лица под 18-годишна възраст, като че ли прииждат от тийнфорум ли там какъв форум беше на келешите. С този тип потребители не може да се обмени опит и да се получат знания, което прави общуването безполезно. Започнаха да налазват във всички теми и скоро тези по-старите потребители, за които споменах по-горе се отказаха да пишат тук, тъй като е просто загуба на време. Не се прави нищо ползотворно. Не знам защо избраха тази стратегия админите - да изгонят опитните и да поощряват новобранците, може би защото са по-голяма численост. Като се сетя преди каквото пусна в раздел пазар, дори и да не струва се продава за нула време. Сега пускам нещо и стои с месеци. Просто този раздел замря съвсем. Опитните и активни потребители вече се броят на пръсти, като тесткиви например. Та това е моето мнение за хората във форума, които печелят от интернет. Предполагам, че моето мнение ще бъде изтрито, както се случва напоследък с доста мои мнения, въпреки, че имам само положителни чувства към админите, тъй като са ми помагали. Смятам, че всеки потребител регистриран преди 2013-та да речем, ще подкрепи твърденията ми.
Почти я забравих таз тема.
Лапетата не са такъв проблем, проблем е че са Български лапета.
В един друг форум, лапетата от USA дето търгувам с тях правят по $ххх (трицифрени суми в $), а по изявените дори и $хххх (четири цифрени). Познанията им са толкова големи, че аз дори се плаша, защото виждма на моменти че не мога да им насмогна.
Тази тема я пуснах, именно защото в раздела за продажба виждам 2-3 пъти такива кенефни изпълнения, че ако опираше до мен, тези хора щях да ги пратя на преглед в лудницата.
Сайтове с wordpress шаблони и малко статиики, и някакъв керлив домейн, чиято реална пазарна цена е около $100 (а вложения труд най - много е $20) се продават за 2000-3000лева, че и отгоре. Аз просто не го разбирам, кои ги купува тези изпълнения.
Другото е, че от форума контактувам от време на време с около 2-3 потребителя, а чета мненията на най - много 5. Останалите, да не ме разбират погрешно, но по тва дето се пише, виждам че са много далеч от интернет бизнеса.
И не на последно място, напоследък не намирам отговорите на въпросите, които търся. Оказва се, че в някакви форума с по 5 мнения или някакви автомобилни и прочие се коментират бизнес тематики, за които тука липсва информация.
Та за тва пуснах темата.
Ако може Блинки да сложи анкета, все пак да видим.
 
От: Колко от хората тука найстина правят пари от Интернет и се водят предприемачи?

Аз, имам онлайн и ъфлайн бизнес

Препечелвам нещо от интернет, но си имам и нормална 9 до 17 часа работа

Искам ми се да правех пари по интернет

АЗ съм форумен трола - правя се на велик, продажбите са само в болния ми мозък


Тази анкета някаква шега ли е?:D
Последното ме изкефи най-много: "АЗ СЪМ ФОРУМЕН ТРОЛА"
Прав си между другото, в един трол не може да съществува само един човек, той трябва да са нагажда според ситуацията и трябва малко да е шизофреничен.
Айде бе, поне по последната точка някой да гласува.:D
 
От: Колко от хората тука найстина правят пари от Интернет и се водят предприемачи?

Бизнеса ми е базиран 99% онлайн и е така от 4 години. Нямам "странични" доходи. Занимавам се с търговия и противно на мнения по-горе не съм дърворезбар и не продавам продукти мое производство.
 
От: Колко от хората тука найстина правят пари от Интернет и се водят предприемачи?

Не се водя предприемач, но ви вадя парички от интернет :D
 

Горе