Колко пари се харчат за храна на седмица в разлини държави

Re: Колко пари се харчат за храна на месец в разлини държави

coolice извинявам се много но това е било на седмица не на месец, оправих го и след малко ще кача Part ІІ :)
 
Re: Колко пари се харчат за храна на месец в разлини държави

coolice извинявам се много но това е било на седмица не на месец, оправих го и след малко ще кача Part ІІ :)
А за Бг имаш ли? Интересувам се живо от факта колко пари литват на седмица или месец съгласувано със скромните стандарти на нашата родна страна. 4+ пъти вот на недоверие за това правителство - май ще им кажеме "чао" на есен.:)
 
Re: Колко пари се харчат за храна на месец в разлини държави

Ето и част 2 :) http://blog.yjdesign.net/?p=162

Като гледам България все още я няма.. Някакво семейство в някакво забутано село в на майната си в някоя държава дето я чувам за първи път но България я няма :( Ще чакаме за ъпдейт пък току виж сме се появили :)
 
Re: Колко пари се харчат за храна на месец в разлини държави

Кофти е поне американците ще се научат да си готвят, че всичко им е поскупнало и нямат кеш за ресторанти като преди :)
 
Ми така като гледам храната на семействата от белите страни тука ще тойде към 500лв в София. Това означава че ти трябват 2000лв за 4-5 членно семейство на месец.

Според мен храната ни изглежда като на тези от Чад самоче сготвено и в по големи количества + няколко гнусни наденици и кремвирши и малко шпеков салам. И това ни излиза около $250 на седмица за 4-5 членно сем.
 
Моето четири членно семейство харчи не повече от 200лв седмично за храна. Другото отива за сметки, интернет, кафета и глезотийки. Общо взето наще вадят средни пари за България, а в сравнение с тия пичове от "белите" страни явно ядем двойно по - малко.
 
ми не това е толкова относително поради факта че всяко семейство има изграден различен стереотип за хранене - някои ядат фастфууд , други готвят едно и също , трети пък не готвят а лапат саднвичи само , има и такива като мойто , в които се готви разнообразна и хубава храна , но на определена цена - по мойте изчисления отиват не по малко от 400 лева на седмица за член от семейството
 

Горе