Колко пъти сте летели със самолет ?

Колко пъти сте летели със самолет?

  • Никога

    Votes: 23 26.4%
  • Веднъж

    Votes: 10 11.5%
  • До 5 пъти

    Votes: 10 11.5%
  • До 10 пъти

    Votes: 11 12.6%
  • Над 10 пъти

    Votes: 14 16.1%
  • Над 20 пъти

    Votes: 9 10.3%
  • Не мога да кажа точна бройка (много полети)

    Votes: 9 10.3%
  • Не бих летял

    Votes: 1 1.1%

  • Общо гласове
    87
От: Колко пъти сте летели със самолет ?

Все по често се говори по темата "Колко пъти си летял със самолет"

Къде се говори често по тази невероятна тема? Не съм забелязал предприемачите да се запитват по цял ден колко пъти са летяли видиш лИ тИ на самолет :lol:
 
От: Колко пъти сте летели със самолет ?

До 10, ама скоро ще трябва да се коригирам нагоре :)Всеки път примирам от шубе додето са кача, после почва да ми дреме на д*довия изведнъж
 
От: Колко пъти сте летели със самолет ?

Къде се говори често по тази невероятна тема? Не съм забелязал предприемачите да се запитват по цял ден колко пъти са летяли видиш лИ тИ на самолет :lol:

Предприемачите не се изчерпват само с твоята особа... :idea:
 
От: Колко пъти сте летели със самолет ?

Къде се говори често по тази невероятна тема? Не съм забелязал предприемачите да се запитват по цял ден колко пъти са летяли видиш лИ тИ на самолет :lol:

Чичка, ние сме млади момчета които НЕ гледат бай ти брадъра.

Говорим си за по интересни неща, и НЕ харесваме такива помиярчета които се навъртат да лаят наоколо, или да отмъкват огризките.


Темата е невероятна да, мисля го. След като онзи ден стоях с хора от 4-5 националности на една маса всички бяха ентусиазирани да разкажат колко пъти са летели със самолет и докъде.
Сър Ричард Брансън-овци които летят по 2 пъти на ден не мисля че има тук.

(Стига ака по темите)
 
От: Колко пъти сте летели със самолет ?

Не знам точно кой се навърта да събере некоя огризка :) Личи си ти от километър, че си малък пикьо нагаждач, бъдещ патколапач и гъзоподавач.

Иначе темата наистина е невероятна, възхищавам се на всички ЧЕСТО летящни на самолет, особено на стюардесите :rolleyes:
 
От: От: Колко пъти сте летели със самолет ?

2 пъти :)
само с Bulgaria Air
 
От: Колко пъти сте летели със самолет ?

Не знам точно кой се навърта да събере некоя огризка :) Личи си ти от километър, че си малък пикьо нагаждач, бъдещ патколапач и гъзоподавач.

Иначе темата наистина е невероятна, възхищавам се на всички ЧЕСТО летящни на самолет, особено на стюардесите :rolleyes:

Хубава работа ама Циганска работа.

Тая грешка няма ли най-накрая да я разакра някой от тук, че лъха яко на "Ганевизъм"


С цялото ми уважение мъжки,
спри да спамиш темите, никой не го интересува мнението ти, нито съществуването.
Това че си ибил изнасилен като дете, че са те биели като Тийн, че не си виждал женски полови органи на живо, че нямаш парички с които да се почувстваш гот, че ти е кофти работата и явно никой никъде не ти отдава уважение НЕ мисля че трябва да се превръща в Мой, или проблем на някой друг, изявил желание да изкаже мнението си по определена тема.
Ще ти предложа "Бг Мама", НТВ и кака ти злата, Калайджийският пазар в четвъртък, кварталният магазин с най-евтиният алкохол...
И здраво кестерме за задника, че май нещо смучеш доста въздух, виждам че ти се говори - надъхваш се нещо.

НЕ се опитвай да привлечеш внимание по какъвто и да е начин, никой НЕ те гледа на сериозно тук.
Поздрави на м... ти.
 
От: Колко пъти сте летели със самолет ?

Доста пъти съм летял, но със баш самолет само веднъж 99-та с Конкорд и това беше наистина самолет. Иначе и 737 и джъмбо джет , но в България най - яката летяща кошница бяха старите 54-ки (Ту 154) то това да пляскаш при всяко кацане беше ненормална работа :D
 
От: Колко пъти сте летели със самолет ?

Не знам кой на какво и колко пъти се е возил, но не правете грешката да използвате Ryanair. :D Големи са кавали и вътре в самолета положението силно наподобява индийски влак....

overcrowded_indian_train.jpg
 

Прикачени файлове

  • overcrowded_indian_train.jpg
    overcrowded_indian_train.jpg
    28.9 KB · Преглеждания: 0
От: Колко пъти сте летели със самолет ?

В съзнателния си живот съм летял 2 пъти. Като бебе/малък съм летял над 10 пъти.
 
От: Колко пъти сте летели със самолет ?

Аз пък все още не вярвам,че желязото може да лети още повече когато става въпрос за купчина ламарина тежаща над 400 тона и поради тази причина не се и качвам,бъзикам се:).
Факт е че въздушния транспорт е най-сигурния и бърз засега,като измислят телепорта и него няма да го бъде:)
 
От: От: Колко пъти сте летели със самолет ?

До тук 4 пъти, като съвсем скоро ще вдигна бройката на 6 :)
 
От: Колко пъти сте летели със самолет ?

Не знам кой на какво и колко пъти се е возил, но не правете грешката да използвате Ryanair. :D Големи са кавали и вътре в самолета положението силно наподобява индийски влак....

overcrowded_indian_train.jpg

Абе може да не са най-добрите ама летяхме до Германия за 14евро в посока т.е без пари направо.
 
От: Колко пъти сте летели със самолет ?

12 пъти до сега, главно с EasyJet. Харесва ми да летя, не мога да се оплача от някакви неприятни преживявания. Обикновено гледам да се настаня до прозореца и да зяпам надолу, има доста красиви гледки, особено зимата докато минава самолета над Алпите (София - Лондон). За по-страхливите, аз вярвам на една поговорка - "Ако ти е писано да се удавиш, няма да се обесиш.", а и ако погледнем някоя статистика - автомобилният транспорт за разлика от въздушния е доста по-рискован :)

Разлика в налягането има, но аз я усещтам главно като заглъхване в ушите, което се оправя след едно преглъщане. При излитане се усеща ускорението, но далеч не мога да кажа че е силно и толкова неприятно, още повече, че не трае повече от 10 секунди, така де - всеки го усеща различно :)
 
От: Колко пъти сте летели със самолет ?

Никога сигурно ще ми е за първи път. Щото скоро заминавам към италия.
 
От: Колко пъти сте летели със самолет ?

Никога, но и няма да се кача.
 
От: Колко пъти сте летели със самолет ?

Никога, но и няма да се кача.

В самолетите няма нищо страшно, то ако нещо става, ще стане и извън самолета.
 
От: Колко пъти сте летели със самолет ?

1 път, когато летях за Испания честно казано ме беше страх преди да се кача, но след това разбрах, че няма нищо страшно. Спях през целия полет :D
 

Горе