Колко струва Адсенс клика във всички 134 държави

tedkata_m

Well-Known Member
Полезна статистика за всички, които се занимават със сайтове и Адсенс. Ето в коя държава колко струва клика от Адсенс. Ще се радвам да съм ви помогнал с тази интересна статистика!

http://www.ginfostop.net/2014/12/google-adsense-highest-paying-country-2015.html
 
Последно редактирано:
От: Колко струва Адсенс клика във всички 134 държави

Колега заглавието ти е подвеждащо :). В статията не пише нищо за това колко плащат от адсенс а просто има статиска в коя държава плащат най много, но не и конкретни цифри ... а от заглавието ти останах с впечатление, че пише колко е за всяка държава.
 
От: Колко струва Адсенс клика във всички 134 държави

Абе ти остави подробностите виж само ние на кое място сме :D
88 - Bulgaria
Хахахаха
Относно статистиката няма как да има уточнен КЛИК - ЦЕНА Всичко е относително и винаги се променя по много критерии!
Просто е показано, къде плащат най-скъпо! Което пак си е полезно. Поздрави
 
От: Колко струва Адсенс клика във всички 134 държави

В Испания съм в момента и си сложих addsense в сайта , от чисто любопитство - нищо повече.
Като си цъкнах сам рекламата ми даде 0,25 цента.
Като си влязох от телефона през мобилният интернет ми даде 0,40 евро цента.
Казах на един приятел , който е в БГ да ми цъкне в сайта и на рекламата.. и познайте.. даде ми 0,03 цента :D
 
От: Колко струва Адсенс клика във всички 134 държави

Когато цените за реклама са ниски няма как да очакваме от addsense да дават много. Но пък ако се увеличат цените за реклама ще намалеят рекламодателите
 
От: Колко струва Адсенс клика във всички 134 държави

Цената на клик винаги си е била висока за някои ниши и така ще си бъде за напред. Хубави пари от кликове ще взимат тези, които имат сайтове в finance, loans, mortgage, insurance нишите. Така си е вече колко години.
 
От: Колко струва Адсенс клика във всички 134 държави

This domain name expired on Dec 18 2015 08:27AM :cry:
 
От: Колко струва Адсенс клика във всички 134 държави

Този линк не се зарежда вече
 
От: Колко струва Адсенс клика във всички 134 държави

Постоянно се вдига цената на клик и то с много. Все повече клиенти пренасочвам към други мрежи, а в google оставят по-малки бюджети. Иначе е ясно - сайтове на английски и немски печелят най-добре :)
 
От: Колко струва Адсенс клика във всички 134 държави

Цената на клик се опрделя от много фактори ,но 2-та най важни са , 1. тематиката на сайта и 2. от коя страна е трафика/посетителя
За определини тематики има кликове на $32 че и по високи.АЗ лично съм виждал клик на $11
 
От: Колко струва Адсенс клика във всички 134 държави

мен ме инт на български клик в моя сайт колко може да спечели г/д на клик ?
 
От: Колко струва Адсенс клика във всички 134 държави

Сайта е дал фира нещо.
 
От: Колко струва Адсенс клика във всички 134 държави

Не съм съгласен с тази класация. Нигерия е на 12 място мисля, че видях... Имам доста кликове от там повечето са на 0.01. Не знам кой нигерийски рекламодател ще плаща толкова, че да надмине много други бели държави, които са извън Топ 20 дори...
 
От: Колко струва Адсенс клика във всички 134 държави

Не се отваря сайта.. Линк към актуална статистика ?
 

Горе