Колко струва една ПР статия в Online вестник

dertre

Well-Known Member
Колко струва една ПР статия в Online вестник
Файла ми попадна случайно...
Правят впечатление следните графи:
Публикуване на ПР материали,подадени от клиента
Филтриране на отрицателните материали, касаещи клиента
Участие на клиента във видео предавания в дискусионното студио на
 
От: Колко струва една ПР статия в Online вестник

Такива дето не събират и 100% посещаемост сред посетителите си им нямам доверие... Пък дори партия да съм...
 
От: Колко струва една ПР статия в Online вестник

Това е нормално, всеки се хвали колко е по-добър от другия и поукрасява нещата. А по изборно време е още повече.
А мен ми прави друго впечатление: Среднодневни реални читатели - 32 000 и Средномесечни реални читатели (отворили сайта поне веднъж за
даден месец) - 220 000. Голямо разминаване на данните.
 
От: Колко струва една ПР статия в Online вестник

По време на предизборни кампании половината от парите на партиите се наливат директно в медиите. Става въпрос за десетки милиони левове. Голяма част от тези пари вече се отделят за онлайн цели, като най-много намазват регионалните сайтове, които са водещи в своята област. Ако не са парите на партиите повечето от тези медии няма как да оцелеят, което е жалко, защото така са силно зависими и на практика не изпълняват основната си функция. Не информират, а манипулират.
 
От: Колко струва една ПР статия в Online вестник

...Средномесечни реални читатели (отворили сайта поне веднъж за
даден месец) - 220 000...

Тия са сила!!!

Всеки трети пловдивчанин отваря техния сайт. Тази мечта... колко медии са я постигнали :) :) :) :)
 
Да така е.. Plovdiv24 е най-посещавания сайт в Пловдив.. Определено ще намажат много..

И като гледам ГЕРБ са им сериозни клиенти.. Постоянно ТОТЕВ открива и прави нещо.. ей тоя човек мамин златен го изкараха бе..
Нищо, че в Пловдив ДАНЪЦИТЕ за колите се вдигнаха с 40% тази година.. стаиблно а ?
От 200 на 280 лева.. супер.. що да не.. що да не им плащаме парички.. пък те нека си правят асфалти, които не отговарят и 1/10 от Европейските стандарти..

Смятайте.. щом на ЧИСТО НОВ асфалт зейнаха 3 ДУПКИ :lol: за по-малко от 6-7 месеца.. :lol:
 

Горе