Колко струва една опаковка на вафла?

От: Колко струва една опаковка на вафла?

Не съм, никой не ми предложи оферта.
какви хора сте незнам...

Абе хора никой ли нес е е занимавал с опаковки на вафли или с щендерни пликове?
 
От: Колко струва една опаковка на вафла?

http://bgoferta.info/

Поискай оферта, ако вече не е късно и си ги разпитай спокойно. Получават се добри оферти.
 
Последно редактирано:
От: От: Колко струва една опаковка на вафла?

http://www.tyxo.bg/d/143274/daily

Струва ли си времето за пускане на обява?

Ха, това е интересно. Не съм пускал обява от около 6 месеца, тогава всичко беше наред. Винаги съм получавал оферти, при това пак казвам добри. От самия сайт търсят обратна връзка дали съм получил оферта и дали е изпълнена. Нещо да са го за...али, не знам. Сподели, ако пуснеш и няма никакъв отговор.
 
Днес си купих една вафла, хареса ми на опаковката как изглежда и като я отворих.. какво да кажа ебахти помиярите скапани...
Почуствах се много прецакан :)
Не знам колко струваше, но вижте какво обещават на опаковката и какво има вътре.
/ Не съм пипвал нищо по вафлата, както е отворена така е снимана.

DSC_6913.jpg
DSC_6912.jpg
DSC_6914.jpg

Направо се изумих как може такава подигравка?

Като си купи някой веднъж такава, после дали ще повтори?
Тия са нарязали със затъпен сатър някаква вафла на дребно и са я запечатали такава.Това е помиярска история...
Вафлата боклук се казва "Мини Маца" и е произведена от фирма ЕТ "Наслада-92 Златин Йорданов" град Павликени! - БОКЛУК!!!!!!
Представям си как в някоя маза са насекли "Голямата Маца" на по малки маци и ги продават , с опаковка на която няма нищо общо със съдържанието...
 
От: Колко струва една опаковка на вафла?

Здравейте,
малко късно прочетох всички Ваши коментари, но може да потрябва и на някой друг! Опаковките за вафли се изработват от полипропиленови фолиа, в повечето случаи каширани или ламинирани ( два слоя фолио са залепени един за друг). Печата е флексов, минималните поръчки са около 200 кг, бройките се изчисляват спрямо размера на вафлата която ще се опакова. Ако вафлата е шоколадова се работи с метализирано фолио+прозрачен пп или полиестер. Това което трябва да знаете, когато правите запитване е размерите на фолиото, начина на пакетаж и евентуално материала с който ще се пакетира.
Тук говорите за пликове явно, но аз се съмнявам, че може да работите по този начин. Освен това преди да се отпечата дадено нещо се изработват фотополимерни клишета по даден дизайн и те са единствено на клиента който ги поръчва, с тях се работи продължително време до амортизацията им. Инвестицията не е малка, клишетата са в зависимост от цветовете с които ще се печата. Цената на фолиото е различна в зависимост от вида фолио, брой цветове и количество. Щанци няма, това е при офсета или при флексо машина за етикети. Определено 1 бр. е под 5 ст., но ако ще се печата еднократно 20 000 бр, само клишетата ще натоварят цената и ще започне от 0,05 - 0,07 лв/бр + опаковката с печат. Принципно една опаковка излиза около 0,01 - 0,025 лв/бр, но при постоянни поръчки. Вашите 20 000 бр. никой не може да ги напечата на флексо, много е малък тиража. Поздрав и се надявам да съм написала разбираемо нещата :)
 
От: Колко струва една опаковка на вафла?

Най-добре беше вафли за fb фенове, така и така сложна работа се оказа пакетирането :)
 
От: Колко струва една опаковка на вафла?

Колеги понеже и аз сега съм малко пред въпроси от сладкарски тип повдигам малко темата.

Знаете ли къде могат да ми направят 10-20 хиляди сладкарски изделия. Аз опаковки ще си направя, по-дизайн от мой дизайнер, дистрибуцията също аз ще си я предвижа. Но мисълта ми е за здравословен продукт примерно като това:


Колко пари ще искат на бройка ориентировъчно ме интересува. Знам че не можете да ми кажете точна цена, но нещо приблизително ме интересува.
И няма вариант, ако поръчам изработка от някоя фирма такъв продукт по моя рецепта, че като се върна след седмица те няма да си произвеждат вече такъв продукт с такава рецепта нали .....



USA за това им се кефя, там съобразяваш се с няколко изисквания и може да произвеждаш продукцията сам във вкъщи и колко му е на човек да си наеме за един месец една машина за бъркане и правилно разпределяне на количеството, а тук 1 милион глупости трябва да направиш :D
 
От: Колко струва една опаковка на вафла?

Колеги понеже и аз сега съм малко пред въпроси от сладкарски тип повдигам малко темата.

Знаете ли къде могат да ми направят 10-20 хиляди сладкарски изделия. Аз опаковки ще си направя, по-дизайн от мой дизайнер, дистрибуцията също аз ще си я предвижа. Но мисълта ми е за здравословен продукт примерно като това:


Колко пари ще искат на бройка ориентировъчно ме интересува. Знам че не можете да ми кажете точна цена, но нещо приблизително ме интересува.
И няма вариант, ако поръчам изработка от някоя фирма такъв продукт по моя рецепта, че като се върна след седмица те няма да си произвеждат вече такъв продукт с такава рецепта нали .....



USA за това им се кефя, там съобразяваш се с няколко изисквания и може да произвеждаш продукцията сам във вкъщи и колко му е на човек да си наеме за един месец една машина за бъркане и правилно разпределяне на количеството, а тук 1 милион глупости трябва да направиш :D

Мога да осигуря достъп до над 1000 завода за храни по целия свят, само че за количества.
 
От: Колко струва една опаковка на вафла?

Патентовай си рецептата и няма да имаш проблеми от това естество. Иначе предполагам, че в почти всеки цех за захарни изделия ще могат да изработят нещо подобно. Договаряне се и започвате :)
 
От: Колко струва една опаковка на вафла?

За какви храни и колко ще струва

Всякакви, за обема-само голями поръчки. Цената зависи от дректни преговори, няма посредници...
 

Горе