Колко струва този сайт?

От: Колко струва този сайт?

Нямам намерение за повече спорове, явно няма смисъл въобще да питам повече какви пари да му търся, защото просто не се дават нужните съвети и препоръки... смисъла се губи ;)

Един от най-важните съвети е, че всъщност името на домейна е малко подвеждащо. По-горе ти споменаха, че използваш готов темплейт и уърдпрес цмс, което не е кой знае какво ново и уникално. Единствено остават статиите, които не съм проверявал, че са уникални, но ти реално би продал тях най вече пък останалото ще е "бонус". Ако наистина правиш толкова пари от адсенс, с такъв трафик, НЕ ГО продавай. Работи си по него и като стигнеш 1000 уникални на ден би трябвало да ти носи приличен доход. Обаче това е при условие, че всичко което казваш е вярно ;), т.е. не караш приятелите си да кликат на рекламите или не правиш някакви други "шашми". Качвай смело разпечатките и ще си проличи.
 
От: Колко струва този сайт?

Май като гледам сайтът за който се спори толкова вече не съществува :) а бях готов да изискам скрийншот на адсенсе рекламата за 1 месец :) Здраве да е.
 
От: Колко струва този сайт?

Май като гледам сайтът за който се спори толкова вече не съществува :) а бях готов да изискам скрийншот на адсенсе рекламата за 1 месец :) Здраве да е.

Съществува си сайта, как да не си съществува. В момента го гледам

btw, няма връзка с темата/обявата, но vlado520bmw, благодаря ти. Хрумна ми чудесна идея докато ти разглеждах сайта. Успех!
 
От: Колко струва този сайт?

Май не съм го написал правилно домеина като съм го отварял сега виждам, че си се зарежда :)

Но като гледам с под 1000 посещения за месец от български трафик $15-$30 е малко постижимо.

ПС: не знам автора на сайта дали си е поглеждал футера, но е пълен с разни линкове и ако случайно не ги е слагал умишлено там в което съм сигурен по-добре да го редактира и да ги премахне :)
 
Последно редактирано:
От: Колко струва този сайт?

Май не съм го написал правилно домеина като сум го отварял сега виждам че си се зарежда :)

Но като гледам с под 1000 посещения за месец от български трафик $15-$30 е малко постижимо.

ПС: не знам автора на сайта дали си е поглеждал футера, но е пълен с разни линкове и ако случайно не ги е слагал умишлено там в което съм сигурен по-добре да го редактира и да ги премахне :)

Да, знам, благодаря за съвета. Ето сега вече мисля, че темата може да тръгне както трябва :)
 

Горе