Колко струва love.net?

От: От: Re: Колко струва love.net?

На мен при този сърч ми дава .au и .co.nz и .ca ... От щатско IP си мисля, че ще покаже по-различен резултат.
На мене пък ми дава това:Untitled.jpg
 
От: Колко струва love.net?

Обърках се вече - каква беше темата?
Колко струва лов.нет?
Струва толкоз, за колкото се продаде.
Мога само аз да кажа колко бих дал за него.
Не повече от 470лв.
Не питайте как ги сметнах. С елката.
Аи някой от вас би ли го купил за друго освен за да го продаде?
 
От: От: От: Re: Колко струва love.net?

На мене пък ми дава това:Виж файлът 1528
Еми да, и на мен ми дава това, не забелязваш ли Новозеландския домейн, или Канадския, или Австралийския?
Като дори са си локални фирми? Не ми се вярва в САЩ гугъл да даде този резултат за това търсене, но не ми се занимава да пробвам с прокси ...
 
От: Колко струва love.net?

@zack е то ясно :) Няма нещо да не е свързано по някакъв начин с пари. Обаче в случая, питанката е "колко би струвал подобен сайт" От чисто бизнес гледна точка не може да струва повече от колкото би изкарал, или повече от колкото е предвиденият бюджет на дадената компания за тази цел. А специално за домейни от "ранга" на лове.нет и тяхните космически цени не можем посмъртно да говорим за ценообразуващи фактори, като тези по-горе. Ако случайно попада в интересите на някоя силна, имиджова компания - да, може да се стигне и до пазарлъци от рода на няколко стотин К, но милиони - забрави. Секс.цом да не го продадоха за бизнес.. колко милиона бяха това, реално самият секс.цом няма да ги избие и за 1000 години - кой инвестира така. Това си е чиста снобарщина, гаден вид колекционерство :) Не ми казвай, че една мацаница на бай ти Гог струва 50млн... същата работа. И ето сега глей кво се случва - лове.нет, за него едва ли е щало да се говори по форумите, че би струвал милиони, ако не беше излязал този филм :)
От бизнес гледна точка един домейн може да струва толкова, колкото бъдещият собственик смята, че ще изкара от него.
 
От: Колко струва love.net?

Баце, ти сам си отговори. Мацаницата на бай ти Гог за мен струва точно 0 лева щото ми е супер грозна,
но за човека който я купува за 25.000.000 зелени тя струва много повече, поради супер простата причина,
че той ще я продаде след няколко години за много повече, стига да пожелае!!!

И баце, още нещо. С примера за бай ти Гог ти отговори и на другия спор! Картината няма да изкара нито един
лев, но това не пречи да струва милиони и цената и да се покачва. Същото важи и за домейните в пълна сила.
Още повече с тия темпове на развитие на Интернет!!!

Ти чул ли си картина да стои у вас и да вади кинти, пък какво остава да се изплати. Ноооо!!!!!!!!!
Социалния ти статус се променя, разни хора ти дават повече бизнес, ти си важна клечка,
ако искаш продаваш тъпата картина за още повече милиони и т.н.

То и шефа ми ужким беше набутан да изхарчи стотици хиляди за един рожден ден, ама всъщност
май е на далавера от цялата работа, щото там е имало едни хора, дето много неща зависят от тях ;)

P.S. Пак ви казвам, купувайте www.ала-бала-дрън-дрън-дрън-искам-кинти-дрън-дрън.com, там е бъдещето :D :D :D
 
Последно редактирано:
От: Колко струва love.net?

Баце, и така не е :) Нямаш никаква гаранция в тия "дългосрочните" инвестиции. Хората ти пускат нет2 - по-качествен, после и нет3, после нет-спешал и тн.. и твоя "ценен" домеин се превръща в едно нищо. Същата работа е и за бай ти Гог - просто една мацаница, която днес се цени, а утре може и да се плюе. Света става все по-практичен и го е ял вече няколко пъти от тези "повишаващите се стойности" нали така (имаме пресни примери) Освен това бизнеса иска да изкарва пари СЕГА, а не да се нада да се намери следващият изкуфеняк - любител на мацаниците. А шефа ти дет му одат шаро-та в къщи пък може да е нож с две остриета, дори с осемнайсет, щото в повечето случай такива позьорски посещения имат простата цел - да го преебат нещо.
Така че по темата, адекватната максимална цена за домейн си остава тази, която би се избила за определен срок.
 
От: Колко струва love.net?

тоя madgooglebot и Zack наистина са объркани типове- почнаха за едно, минаха на второ, през това време зачеркнаха трето, докато стинаха разбирачи, че чак започнаха да обсъждат на Гог картините.
1 word домейните ( еxact url-keyword )са супер скъпи, вие ако имахте поне един такъв друго щяхте да казвате - аз не бих продал такъв домейн - бих го паркирал и ако е толкова добър, бих се издържал само от това. Или пък бих му сложил 10000 пиксела и бих продавал реклама... просто самата мисъл, че нещо мое би могло да се развие и да се вземе от друг, направо не ми се мисли... затова и вече избягвам да продавам мои домейни - нека да гният, няма да ги продавам.
 
От: Колко струва love.net?

А шефа ти дет му одат шаро-та в къщи пък може да е нож с две остриета, дори с осемнайсет, щото в повечето случай такива позьорски посещения имат простата цел - да го преебат нещо.

Само за информация, за шаро-тата дето си ги писал, ето ти една извадка за някой от тях. Човека дето според тебе ще е прецакан е г-н Русев:
"тази година яхтеният сезон в Сен Тропе беше открит от три лодки на трима души - Спас Русев, Флавио Бриаторе (от Формула 1) и Силвио Берлускони. И това не е мой извод, а констатация на италианската преса"

Тази година в първото си интервю за БГ телевизия, каза че жена му е приятелка с жената на Обама :D Нека имам такива приятели като Бриаторе и Обама пък ти ми говори каквото си знаеш ;)

А за дългострочните инвестиции питай Уорън Бъфет какво мисли по въпроса :D

AlanFrot баце, не съм някой разбирач, просто си разсъждавам :) Ако ти преча спирам :)

P.S. И не му одат вкъщи да не му цапат, а ги кани на ей таквиз неща :D
4155.jpg
 
Последно редактирано:
От: Колко струва love.net?

Хахах тебе щи спираме сериалите :)
Наеш колко ме боли за шефа ти...кой русев бре - гирата, жицата или цигулката?! Къв берлускони, ква пугачова..
Къде се вкарваш във филми, тука говорим за млади предприемачи, какви картини, какви яхти...
Обаче скачаш с 200 в категорията -
Обаче до като стане това ще срещаме естествено и все по-често така наречените "клакьори" ахахаха дето "абе как, аз много печеля..екстра съм" – Пичелиш бате, аме не ти, а шефа ти..и не той, а шефа му
Иначе наистина всички можем да си разсъждаваме на воля..нали не сме извадили своя пара/на родители и тн да инвестираме в мацаниси и ултра хай-мега екзактни домейни :)
 
От: Колко струва love.net?

Тоя вярно се е хванал в адския филм ;)
И кво викаш, жена му си е френдка с обама ;) ;) , ми много ясно, че така ще каже бе, то да има такива въхели дето вярват най-добре. А пък въпросният милионер е мошенник и измамник от класа - http://www.capital.bg/politika_i_ik...spas_rusev_-_kontaktite_sa_negoviiat_kapital/ , не бе, не си разбирач, ама се излагаш, въпреки че почна да правиш смях, може да продължиш, имаш approve от мене за по-нататъчни идиотщини ;)
 
Последно редактирано:
От: Колко струва love.net?

Просто се опитах да дам примери, но както винаги стана мазало :)
 
От: Колко струва love.net?

Ти ся заради тая тема ли си сложи тоя подпис ;) :D
Get Rich or Die Tryin'
.... аз съм зает бе мой, правя пари не ми пречи ти бе мой ....
Нещо си се надъхал си мисля ;)
 
От: Колко струва love.net?

Ти ся заради тая тема ли си сложи тоя подпис ;) :D
Нещо си се надъхал си мисля ;)

Виж какво :) Не смятам да се карам с теб, затова спри да се заяждаш с мен като малко дете!
Отговора на въпроса е следния - не, сложих го преди години този подпис.
За парите, изкарвам доста пари, които смея да твърдя, че са добри за човек на моите
години и за държавата, в която живеем :)
За Спас Русев, работата тръгна от там, че човека знае как да си осигури лоби където трябва.
Самият факт, че всички правителства го обичат говори, че човекът знае как да си изиграе картите.
Но вие пак го избихте на БГ простотия. Все пак БГ манталитета трудно се изкоренява!
Общо взето мислете каквото си искате, ваше право е. Само ако може да намалиш малко обидите!
Не за друго, но не вярвам да са полезни в случая...

P.S. Капитализмът е интересно животно ;)
 
Последно редактирано:
От: Колко струва love.net?

Трябва да се попита , който трябва. Едва ли тук някой има отговор.
 
От: Колко струва love.net?

Трябва да се попита , който трябва. Едва ли тук някой има отговор.
Неска съм много изнервен.
Който мисли да спами, да го прави в по-затулени темички някъде...
Иначе ще ти туря червената точка.
А след това на свой ред ще оспамя пръдливата ти темичка, която вероятно ще е в 'Пазар' или "Фрийленс'.
 
От: Колко струва love.net?

Тия дето дават толкова пари за домейни или са луди или перат пари или пак са луди или имат толкова много пари, че не ги ебе или мениджъра, който решава покупката си пие уискито със собственика на домейна. Извинете ама сетете се за 1 00 000 какъв сайт може да се спретне и.т.н.

С домеини като sex.com / love.net / pizza.com и т.н. , този 1 милион може да си го избиеш за година две и след това да си само на печалба. Стига да знаеш как да реализираш идеята, небето ти е граница след това.
 
От: Колко струва love.net?

понеже се спомена домейна sex dot com, преди време(мисля че около 2-3 години) гледах по дискавъри филм точно за този домейн
та там нещо се съдеха(бивш и настоящ собственик), но се спомена цифрата от $15млн
бившия собственик, който между другото си спомням че ми изглеждаше доста оръфан, каза че е вземал по $150к на седмица за малък банер(не си спомням размера на банера)
 

Горе