Колко струва ?

exP

Banned
1 приятелче се итнересува колко биха платили за него става въпрос за http://www.prosoccer.bg
 
Последно редактирано:
От: Колко струва ?

според мен поне 150 кинта, но не съм много навътре специално в цените за домейни, така че може и да те подведа...
 
От: Колко струва ?

бях объркал сайтовете оценете този ..... че сделката се провали и засега не трябват пари
 
От: Колко струва ?

5 лева давам :-Р
Конкуренция сте и админа ме банна, ама ако трябва да съм честен сайтчето струва доста... Ако кажете и колко уникални на ден имате, без да преувеличавате, може би ще можем да определим реалната цена .. ;)
 
От: Колко струва ?

ами точно уникални незнам ще го попитам но със сигорност са над 2000 :)
 
От: Колко струва ?

доколото говорих с моя фр незнам доколко е бил сериозен но каза 50 000 лева можело и на изплащане на година по 10 000 това реално ли е ? :) има много хляб в този сайт но трябва още малко да се вложи :)
 
От: Колко струва ?

НИКОЙ НЯМА да даде толкова пари за сайта! Дори и на изплащане!! Освен всичките му там глупости от аналитикс, трябва черно на бяло да покаже каква е чистата месечна печалба от този сайт на месец!! Ако прави по няколко хиляди на месец цената си струва, но ако не прави.... Честно да си кажа, дори за сайт като флиртче.ком не бих дал 50 000 лева, като знам че прави хиляди на месец...

Първо - Гугъл не одобрява хазартни сайтове - т.е адсенс няма..
Второ - Виждам прословутите банери на Спортингбет - беше готино, докато плащаха на месец, ама сега с реферал програмата става доста дебела работата...
Трето - подобни сайтове вече никнат като гъби и конкуренцията става много ожесточена - отде да знаеш че утре няма да дойде някой който да вложи 2000 лева в реклама и да му се вдигне сайта до номер 1?

Е.. ? Кажи му на админа много здраве от мен ... 50 000 лева...
 
От: От: Колко струва ?

НИКОЙ НЯМА да даде толкова пари за сайта! Дори и на изплащане!! Освен всичките му там глупости от аналитикс, трябва черно на бяло да покаже каква е чистата месечна печалба от този сайт на месец!! Ако прави по няколко хиляди на месец цената си струва, но ако не прави.... Честно да си кажа, дори за сайт като флиртче.ком не бих дал 50 000 лева, като знам че прави хиляди на месец...

Първо - Гугъл не одобрява хазартни сайтове - т.е адсенс няма..
Второ - Виждам прословутите банери на Спортингбет - беше готино, докато плащаха на месец, ама сега с реферал програмата става доста дебела работата...
Трето - подобни сайтове вече никнат като гъби и конкуренцията става много ожесточена - отде да знаеш че утре няма да дойде някой който да вложи 2000 лева в реклама и да му се вдигне сайта до номер 1?

Е.. ? Кажи му на админа много здраве от мен ... 50 000 лева...

Верно е сайтовете могат да никнат като гъби но специално този знам че е доста подържан и хората си го знаят и с тая реферал система все пак спортингбет осигоряват наградите и хората залагат през линка на просокър и едвали разчитат само на бонусите но както и да е той ме помоли да питам :)
 
От: Колко струва ?

ами въпроса ти, както каза колегата е малко несъстоятелен :) Да каже средно печалбата си за месец и тогава може да обсъдим цената... не ме разбирай грешно, аз не съм заинтересован, защото нямам този финансов капитал (за момента) но специално просокър е добър сайт 1 е номер едно в България 2 името му вече е бранд както и да го погледнеш (отделно има просокър гр фр мр и кото още се сетите) 3 Подобен сайт не е толкова труден за поддържане и двама човека могат да се справят идеално (а дори и един, но с повечко свободно време). но идва точка номер 4 около която имам притеснения - а именно точно колко е печалбата от този сайт? Както каза колегата, адсенса отпада автоматично като вариант, сайта е на български така че другите продукти за казина и ала бала ще конвертират по - трудно, остава да разчитаме на спортингбет + някой друг продаден линк. От продадени линкове едва ли ще прави чак много, макар че гледам по 50 кинта на месец ги дават, с 3-4 линка правят някой лев, ама съвсем не е достатъчно. Ако цената се смъкне на половина, доста по - нормално ще ми изглежда :)
 
От: Колко струва ?

с тези печалби малко ми приличате на жабата и бивола дето го подковавали...

ако не схващате, жалко...

я някой да отвори www.tdnam.com и да погледне там дето пише в заглавната страница разни домейнчета за продан.. от тия дето имат цифрички като 500 000 $ например, някъде да има сайтове на тях, че и печалби?


говорите едни и същи дрънканици като малки зациклили роботчета :oops:
 
откъде я изкопа тази тема от преди 15 години.....
 
Ако е наистина от 2018 не е добре работата, почти никакво развитие. Иначе сподели трафик, съдържание и ще може някой да те ориентира
 
Ако е наистина от 2018 не е добре работата, почти никакво развитие. Иначе сподели трафик, съдържание и ще може някой да те ориентира
объркал си годините.... 9 Май 2008 година е темата - 15 години
 
От търсене в гугъл ми изкочи темата и реших да попитам, няма значение, че е стара, въпросът все още важи :D
 
За самия сайт имах предвид, пише че е 2018-2023
ти мани какво пише в сайта , винаги проверявай регистъра... а той говори друго


Creation Date: 2020-12-18 T10:56:37Z
Registry Expiry Date: 2023-12-18 T10:56:37Z
 
ти мани какво пише в сайта , винаги проверявай регистъра... а той говори друго


Creation Date: 2020-12-18 T10:56:37Z
Registry Expiry Date: 2023-12-18 T10:56:37Z
Той е от 2018 сайта, но реално се работи по него (любителски, през свободното време) от 2021.
 
Той е от 2018 сайта, но реално се работи по него (любителски, през свободното време) от 2021.
2018 година може да е бил на друг домейн зашото сегашния регистрацията му е от Creation Date: 2020-12-18 T10:56:37Z

1684401496994.png
 

Горе