Колко часа е в момента в USА И коя зона гледате

Здравейте. В момента се вълнувам от това, колко часа е в Америка. Знам, че е -7 или -8 часа назаде, но съм толкоз изморен, че ми е трудно да го асимилирам.
Затова ако в момента в България сме 23:06, значи ли това, че в Америка е 13:06 (14:06) ПЕТЪК СЛЕД ОБЕД?
И другото е, те имат 4тири зони които се различават с по един час, да но ако в едната е 13:06 в другата може да е 14:06, затова, коя зона в крайна сметка да взема за ориентир?
Благодаря предварително.
 
Бърз отговор: google current time in new york - 4:09 PM
google current time in seattle, washington - 1:09 PM

И междинните времена също ги имат в "междинните" щати.

Та в различните щати е различно време. Ориентирай се според това къде е този, с който искаш да комуникираш.
 
От: Колко часа е в момента в USА И коя зона гледате

Бързия отговор го разбрах, но трудно асимилирам, затова 4:09 PM това СЛЕД ОБЯД ли е или е ПОСРЕДНОЩ (ранна сутрин)?
 
От: Колко часа е в момента в USА И коя зона гледате

Да сега вече се потвърди това, което мислех.
Все пак, ако някои има опит как могат да се хванат всички часови зони в Америка, или тоест да се намери Златната среда, или другия вариант е да се гледа най - ранната часова зона, нз как се процедира, може да сподели мнение?
 
От: Колко часа е в момента в USА И коя зона гледате

Да сега вече се потвърди това, което мислех.
Все пак, ако някои има опит как могат да се хванат всички часови зони в Америка?

Лесно е. Качваш се на самолета в ЕлЕй и кацаш в Бостън. Докато летиш, засичаш "Златната среда".
 
То зависи и как дефинираш "Америка" :)
На Хаваите, които са американска територия е 10:26 сутринта, а в аляска - 12:26 на обяд.
 
От: Колко часа е в момента в USА И коя зона гледате

Трябва да се пусне от Москва до Владивосток. Тогава ще настъпи истинският купон.
 
От: Колко часа е в момента в USА И коя зона гледате

Бързия отговор го разбрах, но трудно асимилирам, затова 4:09 PM това СЛЕД ОБЯД ли е или е ПОСРЕДНОЩ (ранна сутрин)?

Ти май не знаеш PM и AM какво значат и оттам загубваш ума и дума. Ето ти ги:

00:00 AM - 11:59 AM = 00:00 полунощ - 11:59 сутринта
12:00 PM - 11:59 PM = 12:00 на обяд - 23:59 вечерта

PM - след обяд
AM - преди обед
 
От: Колко часа е в момента в USА И коя зона гледате

strana: Ела на летището в Сарафово, безплатно ще те кача на полет пълен с Еврей, да видим дали ще ти е толкова забавно тогава.
pisara: Не точно че не знам, просто за последната седмица ми се събират 5 часа сън и трябва да продължа да работя и тази вечер и взех да изпушвам вече. Да това обяснение ми трябваше, да го видя написано, защото като мисля се обърквам.
 
От: Колко часа е в момента в USА И коя зона гледате

Ooo! Strana лайк полет пълен с Еврей! Обаче, ако не ми купиш жабата, ще кажа на татко. Кичо лайк мъни!

P.S. що се опитваш да мислиш, щом този процес ти създава ядове?
 
От: Колко часа е в момента в USА И коя зона гледате

strana: Ела на летището в Сарафово, безплатно ще те кача на полет пълен с Еврей, да видим дали ще ти е толкова забавно тогава.

Нема му се сърдиш на страната, той е наш човек, ние тук у форума го развалихме, а и днес му е ден и кара на бисери. :lol:
 
От: Колко часа е в момента в USА И коя зона гледате

Абе той може да не се сърди, обаче трябва да има мярка. По мое време часовите зони се изучаваха в 4-ти клас. Човекът не е спал 5 часа - значи или работи, или купонясва, с други думи е над 4-ти клас. Неграмотен е (колкото и да е забавен този Еврей), не може да провери разликата между PM и АМ, а за часовата разлика е чувал само защото някой му е казал, че когато в България е едиколко си, то в Ню Йорк е толкоси. Но че по Западното крайбрежие или край Великите езера може да е нещо друго - дори не му стиска да го проумее, оправдавайки се с безсъние. Чул е за 4 зони и търси "средната"...

Упрекът е към образователната система, не към него. Той е нейна жертва.
 
От: Колко часа е в момента в USА И коя зона гледате

strana: абе кавалче, ти май не може да четеш, писах че съм спал 5 часа, не че не съм спал 5, второ не купонясвам, 3-то ЕДИНСТВЕНОТО КОЕТО ПРАВИШ Е ДА МИ СПАМИШ ТЕМАТА и ако има ЧИТАВИ МОДЕРАТОРИ ВЪВ ФОРУМА, А АЗ ЗНАМ ЧЕ ИМА, ЩЕ ТИ ПУСНАТ ПРЕДУПРЕЖДЕНИЕ ЗА СПАМ.
Иначе аз може да съм неграмотен и да не мога да мисля, ама поне не стамвам така целенасочено чуждите теми и не си избивам комплексите по форуми за взаймопомощ.
Тука се питат и много неща дето на мен са ми елементарни, ама не ходя да се подигравам на хората по темите.
Спами си на воля, няма да те чета повече.
 
От: Колко часа е в момента в USА И коя зона гледате

Два пъти ти отговорих на въпроса, хлапе. И с LA-Бостън, и с Москва-Владивосток. Нямам вина, че не схващаш отговора или че не можеш да зададеш конкретен въпрос, на който да получиш конкретен отоговор. Пет човека се чудеха пет минути как да ти отговорят, докато налучкат какво питаш.
 
От: Колко часа е в момента в USА И коя зона гледате

Я още един дришльо дето си мисли, че целия свят му е длъжен, само защото е по-неграмотен и от обувките си
 
От: Колко часа е в момента в USА И коя зона гледате

QfkRE.gif
 
От: Колко часа е в момента в USА И коя зона гледате

Явно имате време за губене, аз обаче нямам, получих си отговора, доволен съм.
Ах да и не градя профил във форума, а го чета за информация, може да дадете един тон отрицателна репутация и пак ще сте същите безработни хейтъри.
 

Горе