Колко ще трябва да вложа ?

Nadahan

New Member
Здравейте :) От скоро имам , сайт който мисля вече е горе долу добре поддържан и сега си мисля какви методи има аджеба да го развия. Решен съм да вложа последните си спестявания , защото състоянието на семейството ми не е цветущо и ми трябват доходи спешно. Та ще съм благодарен ако някой ме упъти или изобщо сподели някакви впечатления от собствен опит. Имам що годе достатъчно време пред компа , 3-4 часа дневно. Съжалявам ако такава тема вече съществува и благодаря предварително :p
 
От: Колко ще трябва да вложа ?

Честно казано надали в момента е момента да влагаш всичко в онлайн бизнес, просто прекалено много го цакат от всякъде.

Здравейте :) От скоро имам , сайт който мисля вече е горе долу добре поддържан и сега си мисля какви методи има аджеба да го развия. Решен съм да вложа последните си спестявания , защото състоянието на семейството ми не е цветущо и ми трябват доходи спешно. Та ще съм благодарен ако някой ме упъти или изобщо сподели някакви впечатления от собствен опит. Имам що годе достатъчно време пред компа , 3-4 часа дневно. Съжалявам ако такава тема вече съществува и благодаря предварително :p
 
От: От: Колко ще трябва да вложа ?

Незнам какво да ти кажа, вече всичко е лудница, може да опиташ, но определено не си влагай последните пари в него.

Дали ще се оправят нещата си нямам на идея зависи от други на които слугуваме всички.

И чакаме този период да отмине или как ?
 
От: Колко ще трябва да вложа ?

Разбирам , явно ще трябва да се захвана с нещо друго. Бях останал с впечатлението , че всеки упорит и постоянен човек който се захване с това успява.
 
От: Колко ще трябва да вложа ?

Упорство и постоянство не означава спешени приходи демек доходи!Вие казвате трябват ми спешно доходи.Тази работа спешно не става за съжаление.
 
От: Колко ще трябва да вложа ?

Да напълно съм съгласен , но не говоря за някаква сума от порядъка на 5к$ месечно , а нещо близко до минималната заплата във България
 
От: Колко ще трябва да вложа ?

Аз съм го разбрал за себе си, че винаги има неща които си работят, в криза, в промени, в гадно време.. цаката е да хваниш едно такова... Успех!
 
От: Колко ще трябва да вложа ?

Здравейте :) От скоро имам , сайт който мисля вече е горе долу добре поддържан и сега си мисля какви методи има аджеба да го развия. Решен съм да вложа последните си спестявания , защото състоянието на семейството ми не е цветущо и ми трябват доходи спешно. Та ще съм благодарен ако някой ме упъти или изобщо сподели някакви впечатления от собствен опит. Имам що годе достатъчно време пред компа , 3-4 часа дневно. Съжалявам ако такава тема вече съществува и благодаря предварително :p

Според мен не влагай парите си, особено ако си начинаещ.
Сложи едни реклами на Гугъл(adsense) - това е най-лесния начин за монетизиране. След това започни на четеш за начини за привличане на трафик.
Например СЕО - разбери как да намериш слабо конкурентни думи и се пробвай да се оптимизираш на тях. Във форума има доста информация за това.
Също може да се възползваш от социални мрежи като Facebook, Twitter и т.н.
След като имаш някакъв трафик и монетизираш(дали ще е с adsense или нещо друго), ще правиш някакви пари - вложи тях.
Във форума има куп информация. Започни да четеш от важните теми във всеки раздел.
 
От: Колко ще трябва да вложа ?

Според мен мойта схема няма да я бъде , защото съм начинаещ и на всичкото отгоре си избрах ниша с много голяма конкуренция ( weight loss )
 
От: От: Колко ще трябва да вложа ?

Според мен мойта схема няма да я бъде , защото съм начинаещ и на всичкото отгоре си избрах ниша с много голяма конкуренция ( weight loss )

Предлагам ти да се пробваш със pinterest. Ако попаднеш на правилните board-ове може да си докараш огромно количество трафик + adsense и се печелят хубави пари. Аз като започнах да се занимавам с pinterest, още 1-вата седмица бях направил 80 евро, като един от дните бях направил 50 лв. Разучи сайта и започвай да експериментираш. Може да прочетеш тази тема: http://www.predpriemach.com/showthread.php?t=41439 (в темата за монетизиране е казано афилиейт, но ти препоръчвам адсенс - по-лесно е) . Също във blackhatworld има доста интересни статии по темата, потърси ги. Това е един от най-лесните начини за печелене в момента(поне за които знам).
Успех !
 
От: От: Колко ще трябва да вложа ?

Според мен мойта схема няма да я бъде , защото съм начинаещ и на всичкото отгоре си избрах ниша с много голяма конкуренция ( weight loss )
Определено не си влагай последните пари в сайт. Особено във weight loss. Там, освен як бюджет, ти трябват и много знания. Както и нюх, ако щеш го наречи късмет.
По-добре купи краставици с тези пари, и се опитай да ги продадеш. Шанса за приходи е по-голям, а и можеш да ги изядеш.
Или играй на ротативки...

Влагането на последни пари е жест на отчаяние - не го прави!
 
От: Колко ще трябва да вложа ?

Да напълно съм съгласен , но не говоря за някаква сума от порядъка на 5к$ месечно , а нещо близко до минималната заплата във България

За подобни спешни доходи е по-добре да се захванеш с някакъв вид фрийланс и междувременно да трупаш знания и опит по свои проекти. Да инвестираш пари в нещо, от което не разбираш, си е хазарт.
 
От: Колко ще трябва да вложа ?

Мточно, от кога разправям, че НОВИТЕ проекти шанса да почнат да пичелят без зверска интервенция е точно 0.1% :) Както сме обсъждали, в момента най на далавера са КОНТЕЙНЕРИТЕ :)
 
От: Колко ще трябва да вложа ?

Не влагай последните си пари в нещо, което не разбираш. Все едно да вкараш последните си пари на фондовата борса, без да я разбираш. Ще загубиш всичко за нула време. По-добре или се свържи със специалист, или понатрупай опит и тогава, за да не загубиш само.

Успех!
 
От: Колко ще трябва да вложа ?

Тъжното обаче е , че сайта наистина въпреки че не съм професионалист е по-добър поне от 50% от конкуренцията. Но да google policy съкс
 

Горе