Предлагам: Коментари в бг мама

Според мен си давате парите на вятъра. Аз преди също предлагах същата услуга, по 5 лв, на много по-ниска цена от тази тук. Пратиха името на акаунта ми и ме блокираха, важното в случая беше, че коментарите стояха около месец и хората, които си бяха платили си оправдаха парите. Нямам нищо против автора на темата, само казвам, че може да си платите за мнение, и след ден-два да го няма. Ако блокират акаунта. :)
 
До 2 дена ти изтриват линка и поста. Проверено.
Ако греша - опровергайте ме :)
СЕО, пробвах го това 2012-3 някъде там, прави си. Ората си пазят форума от умни хора и натрапници.
 
Ами не е вярно. :)
Запазвам си правото и да отказвам коментари, които са на много необичайни теми, от тези, в които пиша, защото ме питаха скоро за видео наблюдение и спортни залози например.
 
Последно редактирано:
Винаги могат да ти изтрият коментара, освен ако не се знаете с някой по-така от форума. ;) За пример - Давам ти пари, пишеш ми коментар, копирам ти профилното име и те докладвам, или пиша на админ, че пишеш спамерски коментари и те блокират.
 
Последно редактирано:
Аз се възползвах преди 20 дни от услугата, нямам никакъв проблем, коментарът не е изтрит, дори има интерес към него има последващи мнения с въпроси относно линка. Профилът има няколко хиляди коментара, може би това е причината да няма проблем.
 
Аз пък не мога да разбера какво й се бъркат разни трети лица в темата на момичето.

Тук се предполага да пишат продаващият, купуващите и заинтерсованите да купят. Някакви кифладжии от не знам си къде решили да дават акъли дали може или не може, дали имало смисъл или нямало. Особено пък единия, който първо хайджаква темата и подбива цената, и после като са го изшибали от въпросния форум като парцал( може би някой те е репортнал именно защопто моралният ти компас сочи доста на юг, но ти за това не си се замислял, предполагам), дошъл да прави мръсно на другарчето.

Докато такива неща продължават да се позволяват по темите на хората - пазара ще си остане както предприемачески, така и кифладжийски.

Ако на някой услутата не му харесваше - все щеше да е писал до сега. Или пък да е направил по-възпитаното нещо и да си е поискал рефунд на лично или през PayPal. Но вие кифладжиите сигурно и за колегиалност не сте чували.

Не съм се възползвал до сега от услугата на момичето, нито пък я познавам лично или онлайн, обаче е повече от досадно когато свободата на словото дава възможност на селяндури да се месят където не им е работата и да се чувстват горди от това.

Успех с услугата! :) Не им се давай на тези селяци.
 
Аз пък не мога да разбера какво й се бъркат разни трети лица в темата на момичето.

Тук се предполага да пишат продаващият, купуващите и заинтерсованите да купят. Някакви кифладжии от не знам си къде решили да дават акъли дали може или не може, дали имало смисъл или нямало. Особено пък единия, който първо хайджаква темата и подбива цената, и после като са го изшибали от въпросния форум като парцал( може би някой те е репортнал именно защопто моралният ти компас сочи доста на юг, но ти за това не си се замислял, предполагам), дошъл да прави мръсно на другарчето.

Докато такива неща продължават да се позволяват по темите на хората - пазара ще си остане както предприемачески, така и кифладжийски.

Ако на някой услутата не му харесваше - все щеше да е писал до сега. Или пък да е направил по-възпитаното нещо и да си е поискал рефунд на лично или през PayPal. Но вие кифладжиите сигурно и за колегиалност не сте чували.

Не съм се възползвал до сега от услугата на момичето, нито пък я познавам лично или онлайн, обаче е повече от досадно когато свободата на словото дава възможност на селяндури да се месят където не им е работата и да се чувстват горди от това.

Успех с услугата! :) Не им се давай на тези селяци.

Те тук всички са от професор нагоре. Философи, за жалост дървени. И аз не мога да разбера - завиждате ли, че някой може да предложи нещо, което вие не можете? Типично по байганьовски: "Не е важно на мен как ми е, важното е на Вуте да му е зле".
Относно услугата - възползвах се. С линк. Коментара се публикува в тема, която позволява това и има немалко страници, пълни с линкове.
Така, че се обръщам към всички тролове и кандидат-тролове - спрете да хапете темите на хората като комари-кръвопийци. За всеки влак си има пътници.
Ако не се интересувате от една или друга услуга, няма смисъл да се правите на знаещи и да хейтвате.
Обръщам се и към админите: Не е ли време да се поограничат малко такива псевдоинтелектуалци? Лично аз доста хора добавих в игнор листата си. А ако зависеше от мен, щяха да изядат банан отзад на изпроводят. По-добре да останат 10 човека тук, ама да са струващи хора, а не да е пълно с боклуци, които освен да си чешат устата, нищо друго не правят тук.
 
След 28 дни ще получиш линк. Когато това стане, искам публично извинение в тази тема като подчертаеш с големи букви, че не си бил прав.
Ако пък наистина мнението се изтрие след 28 дни, аз ще се извиня и ще напиша с големи букви, че не съм бил прав.
 
@xainov, точно твоето е бай-ганьовщина. Аз често съм попадал на форума на бг-мамма когато търся някаква информация или мнение. И определено когато се намирам в даден форум предпочитам всички, повтарям ВСИЧКИ мнения написани в него да са натурални, а не платени (съответно лъжливи).

На момичето няма за какво да й се завижда. За да прави свестни пари трябва редовно да пуска линкове. 23 бройки като за минимална заплата в тая държава. Ако не я издаде някой тукашен, то просто ще стане подозрителна там на някой форумец или модератор и ще й резнат кранчето.
И най-големия проблем е, че всичко това е минало покрай предприемачеството. Предприемачеството е да си в услуга на хората. Момичето на кой е в услуга - на поръчители на спам като @xainov. На други (като мен) е във вреда, защото утре мога да попадна на нейното платено мнение във форума и да се подведа. И още стотици хора така...
 
Приятели, нямам намерение да споря. Който желае, нека ми пише.
С профилът си участвам редовно с реални коментари и определено не предлагам услугата с цел да си изкарвам заплата. :)
 
Последно редактирано:
@xainov, точно твоето е бай-ганьовщина. Аз често съм попадал на форума на бг-мамма когато търся някаква информация или мнение. И определено когато се намирам в даден форум предпочитам всички, повтарям ВСИЧКИ мнения написани в него да са натурални, а не платени (съответно лъжливи).

На момичето няма за какво да й се завижда. За да прави свестни пари трябва редовно да пуска линкове. 23 бройки като за минимална заплата в тая държава. Ако не я издаде някой тукашен, то просто ще стане подозрителна там на някой форумец или модератор и ще й резнат кранчето.
И най-големия проблем е, че всичко това е минало покрай предприемачеството. Предприемачеството е да си в услуга на хората. Момичето на кой е в услуга - на поръчители на спам като @xainov. На други (като мен) е във вреда, защото утре мога да попадна на нейното платено мнение във форума и да се подведа. И още стотици хора така...

За какво ще давам парите си е въпрос на собствен избор, т.е. моя. Ти ще слагаш ред на други финанси. Услугата на колежката е в моя полза и в полза на сайта ми. Предпочитам да имам линкове на такива места. Кое точно е спам? Ти знаеш ли въобще какво е спам, клепоухи? Вземи се ограмоти малко, пък после се прави на съдия, жури и палач. Много лесно мога да извадя 50 лв, да купя хиляди мейли и да наспамя всички.
Ама много лесно. Но не го правя. Ето това е спам. Тук съм платил за реклама на сайта си, даже не реклама, а линк. Предпочитам линк в посещаван сайт, ще ме извиняваш.
А това до колко аз съм предприемач или не, не си ти човека, който ще оцени. Много големи станахте всички тук, а 90% от тия, дето сте изтъквате, сте хванати от кол и въже и кой от кой е по-голям нарцис. Всички сте предприемачи, бизнесмени и богаташи. Да се чуди човек какво правите в едно форумче вместо да си харчите парите и да се радвате на живота.
 
За какво ще давам парите си е въпрос на собствен избор, т.е. моя. Ти ще слагаш ред на други финанси. Услугата на колежката е в моя полза и в полза на сайта ми. Предпочитам да имам линкове на такива места. Кое точно е спам? Ти знаеш ли въобще какво е спам, клепоухи? Вземи се ограмоти малко, пък после се прави на съдия, жури и палач. Много лесно мога да извадя 50 лв, да купя хиляди мейли и да наспамя всички.
Ама много лесно. Но не го правя. Ето това е спам. Тук съм платил за реклама на сайта си, даже не реклама, а линк. Предпочитам линк в посещаван сайт, ще ме извиняваш.
А това до колко аз съм предприемач или не, не си ти човека, който ще оцени. Много големи станахте всички тук, а 90% от тия, дето сте изтъквате, сте хванати от кол и въже и кой от кой е по-голям нарцис. Всички сте предприемачи, бизнесмени и богаташи. Да се чуди човек какво правите в едно форумче вместо да си харчите парите и да се радвате на живота.

Само, че не си платил за реклама на сайта си, бг-мама си имат официални тарифи за реклама. Не можеш да слагаш знак за равенство между да идеш в техномагазин да си купиш телевизор, с това да дадеш 20 пъти по-малко на някой ром да ти открадне.
 
Аз пък не мога да разбера какво й се бъркат разни трети лица в темата на момичето.

Тук се предполага да пишат продаващият, купуващите и заинтерсованите да купят. Някакви кифладжии от не знам си къде решили да дават акъли дали може или не може, дали имало смисъл или нямало. Особено пък единия, който първо хайджаква темата и подбива цената, и после като са го изшибали от въпросния форум като парцал( може би някой те е репортнал именно защопто моралният ти компас сочи доста на юг, но ти за това не си се замислял, предполагам), дошъл да прави мръсно на другарчето.
Отдавна пишат хората в тема, без да имат нужда от услугата. Или нещо не е окей, или просто си водят чат, колкото и гадно да звучи... :D И не идвам да правя мръсно, спокойно. Ако исках да направя мръсно щях да платя за услугата, да пратя името на потребителя на админите на форума, че печели пари на техен гръб и щяха да и блокират акаунта. Но до колкото виждаш съм далеч от това мислене, нека си печели щом има хора да поръчват. Нищо лично и лошо против никого.
 
Последно редактирано:
Трият не, ами и банват по ip, злобните квачки. :D:D:D Някои линкове обаче се провират между капките. Явно админките са си хванали любовници и вече не са толкова угнетени от факта, че мъжете им не им обръщат внимание. :)
20 кинта на коментар е добра цена, бих казала. Бравос. ;)

:D :D :D Уби ме с тоя коментар! Верно за злобни квачки :D
 
Току що видях в аналитикса как влизат от бг-мама и ми трият линковете. :) а линковете са от 2009г. и са напълно по темата и са полезни за потребителите.
А преди малко ми се обадиха от рекламния им отдел да ми кажат, че са ми изтрили линковете и да ми предложат реклама

Ако сте забелязали има форумни мами с по 5000 поста - ако се досещате - това са платени мами или такива с някакви облаги от форума - ако си направите сметка за колко време се пишат 5000 поста по всякакви теми и поне по 200 думи единия

Успех на всички !
 
Последно редактирано:
Не е само бг-мама, обаче. Прави впечатление, че всички форуми, създадени и управлявани от отчаяни домакинки се пазят от линкове по-вирепо, отколкото същите незадоволени женки пазят децата си от въшки. Има форуми, приличащи на постапокалиптични градове - влизаш - няма живо пиле. Последна активност е от преди три години, ама ако изровиш подходяща тема и пуснеш линк, точно след две минути коментарът (заедно с линка) е изтрит, а профилът ти бастисан. Колко трябва да си прост, за да не вденеш, че всяка активност е полезна за форума ти, включително линковете, защото водят към умрелия ти форум при търсене в гугъл. Да се чудиш защо ги създават тия форуми и какви комплекси избиват чрез тях, та не могат да видят очевидните ползи?
 

Горе