Коментари за цялостен сайт (HTML, CSS, PHP MySQL, JavaScript)

Freak

New Member
Еми ето това е проекта по който работим в момента с колега:
http://design.cc-vending.net/
Има още няколко неща, които трябва да се пипнат, но са някакви дребни детайлчета.
Всякаква критика относно сайта е добре дошла (като изпълнение говоря, фукнционалност, цел на сайта и т.н. не зависят от нас )
 
От: Коментари за цялостен сайт (HTML, CSS, PHP MySQL, JavaScript)

Щом имам затруднения с изключен JavaScript да си влизам в категориите от менюто, вервай, че и Google ще има

банерите са най-хубавата част от дизайна

хич не го обичат май всички тоя ALT на картинките..

<meta content='' name='Keywords' />
<meta content='' name='Description' />

това е накратко и набързо, но не и маловажно
 
От: Коментари за цялостен сайт (HTML, CSS, PHP MySQL, JavaScript)

Ще приема коментара като "офтопик" :) Все пак преди да пишете все пак погледнете темата, в която ще го правите, в частност тази част от нея "(HTML, CSS, PHP, MySQL, JavaScript)" ... лично аз не прочетох SEO :) Относно проблема с ALT поне няколкото страници, които проверих с валидатора, бяха екстра. Ако можеш покажи къде си видял картинка без ALT, за да fix-на проблема.

Все пак благодаря за коментара, въпреки че не беше много на място :p
 
От: Коментари за цялостен сайт (HTML, CSS, PHP MySQL, JavaScript)

ахахах я го па тоя колко е важен , човека си прави труда да му показва грешките , нашия се прави на велик...
 
От: Коментари за цялостен сайт (HTML, CSS, PHP MySQL, JavaScript)

Какво се прави на велик ? Наистина не е искал мнение за SEO... Не е засегнато ... А и да прави забележка за Alt tag и Keywords и Description На примерен сайт е смешно...
(да част от проекта съм)...
 
От: Коментари за цялостен сайт (HTML, CSS, PHP MySQL, JavaScript)

a и двамата се правите на сляпи че радев обяснява че има проблем с джавата , която сте споменали в заглавието на темата , но се хващаме за другото , абе българска работа ... нищо не заслужава българина
 
От: Коментари за цялостен сайт (HTML, CSS, PHP MySQL, JavaScript)

Java-та при колко потребителя е проблем ? Какъв процент от потребителите знаят за съществуването на JavaScript, какъв процент от тях знаят че може да се изключи изобщо и знаят от къде и след това още едно въпросче: Какъв процент ГО ИЗКЛЮЧВАТ... Основно Уеб Мастъри .. Got IT ? 1% от потребителите на сайта ще имат проблем като влязат.... Извинявам се ;(

Прави проблеми със SEO - да ? Като цяло съдържанието на този сайт ако не на 100% то поне на 70% ще е дупликейт, така че точно тази джава не е проблем...

Мисли малко ти преди да хулиш, защото не се хващам за другото а се хващам за каквото сметна, че има смисъл да коментирам и да обяснявам... Защото това което изписах тук си го видял и сам, но не... нека се спами...


Ааа и междудругото - мерси за книгата.

А по поста на радев ако искаш да коментирам още ?
"Банерите са най-хубавата част от дизайна" - тва критика ли е ? Нито е градивно, нито е полезно... Мен като не ми харесва нещо казвам що, щото нали се сещаш че колкото хора по земята толкова различни вкусове, та за това е хубаво да се поясняват такива неща, ама ти си затваряш очите за това... Важното е да се хули труда на другите, без да се гледа обективно на нещата...
Живей си живота.. ти като един небългарин ( ?!? ) заслужаваш всичко... уж си голям човек, уж имаш нещо горе, а кво демонстрираш ?
 
От: Коментари за цялостен сайт (HTML, CSS, PHP MySQL, JavaScript)

мдам демонстрирам адксата простащина извинявай , коректни човеко...
оставям ви трошете си главите ти за пореден път ми се доказа на мене... не че има зна4ение
 
От: Коментари за цялостен сайт (HTML, CSS, PHP MySQL, JavaScript)

айде и за да не е съсем завършващо така, още един последен напън.

батета от проекта, сори, че пак ше ви засегна, но проекта съкс, както и вие съкс.
не исках да е така стила, но квото почукало...

и като искате да се коментира точно според заглавието ви:

(HTML, CSS, PHP MySQL, JavaScript)

и малоумник ще се сети, че през браузъра да искаш да ти коментират PHP и MySQL не върви, или казано на твоя език, "смешно е"

ся сички фак офф и тва е
 
От: Коментари за цялостен сайт (HTML, CSS, PHP MySQL, JavaScript)

Хаха .. знаех си, че не трябва да пускам тема тук, ама айде :) Май старото правило питай в BGDEV и не се занимавай с глупости все още си важи :D И в заглавието под PHP и MySQL се разбира да се коментира функционалността на сайта. Тъй като е направен преди 1 ден има възможност да има бъгове някъде и като ти изкара на някоя страница "You have an error in your mysql syntax near ...", ами да SQL-а се коментира като репортнеш такава грешка. Ааа и к'во забравих !?!? Ааа, да (sun) Сетих се. @radev благодарим ти приятелю за градивната критика :) Не знаеш за какво става на въпрос ли? :D Ще цитирам:

"батета от проекта, сори, че пак ше ви засегна, но проекта съкс, както и вие съкс.
не исках да е така стила, но квото почукало..."
"ся сички фак офф и тва е"
 
От: Коментари за цялостен сайт (HTML, CSS, PHP MySQL, JavaScript)

Ами, това ще направя :) Мисля, че няма смисъл от повече безсмислени редове и губене на време в глупости, затова моля модераторите да заключат темата.

П.С. И само, ако ми позволиш @radev малко градивна критика от мен към теб :)

"...както и вие съкс..."

Става въпрос за думата съкс, която всъщност трябва да бъде сък(suck), защото глаголите във второ лице мн.ч. в Английския език не приемат окончание S :) Т.е. правилното е You suck, а не You sucks :D
И ето какво било това животно "градивна критика" :D Можех да ти кажа: "Първо научи английски и после ми пише в темите, бе, мъжкиии!", но като един истински българин няма да го направя :D

П.П.С. Това всичко беше в кръга на шегата. Сега да не хванете да ме изядете тука :)
 
От: Коментари за цялостен сайт (HTML, CSS, PHP MySQL, JavaScript)

жалки сте пичове....
Като нямате какво да кажете по-добре просто замълчете, че така се излагате повече...
 
От: Коментари за цялостен сайт (HTML, CSS, PHP MySQL, JavaScript)

ще направя един малък аддон на поста ти

"жалки сте пичове....
Като нямате какво да покажете по-добре просто замълчете, че така се излагате повече..."
 
От: Коментари за цялостен сайт (HTML, CSS, PHP MySQL, JavaScript)

Аз ще добавя че не ме е срам от това което съм показал, защото никой не се е родил научен и тук е разликата. Аз имам стимула да се науча, а ти мислиш че си велик... Когато казваш "Тва съкс" виж нещата на фирмата за която работиш и тогава коментирай мен - сеш' са мъжки ?
Щото това не е критика а избиване на комплекси... Уеб играчо
 
От: Коментари за цялостен сайт (HTML, CSS, PHP MySQL, JavaScript)

ZzZaPyr has now been successfully added to your ignore list. You will now be returned to where you were.
Freak has now been successfully added to your ignore list. You will now be returned to where you were.

Дано да сте доволни..
 
От: Коментари за цялостен сайт (HTML, CSS, PHP MySQL, JavaScript)

Да страшно гадно ми е че влязогх в игнор листа на ултра, супер, мега, хипер готиния сами, защото мога и си отстоявам позицията с факти, за разлика от някой хора който си повтарят като балалайки едно и също... Айде със здраве...

Вкарайте ме всички в игнор листите си, ще ми дадете наклон на хуя... И без тва влизам зарад 2ма 3ма свестни във форума.
 

Горе