Коментирай Колегата

От: Коментирай Колегата

Хайде колеги да видя какво ще кажете за http://magazincheto.com/


За безплатната платформа Престашоп ( по-добра няма за мен) и за темата си спестете мнението.
 
От: Коментирай Колегата

Хайде колеги да видя какво ще кажете за http://magazincheto.com/


За безплатната платформа Престашоп ( по-добра няма за мен) и за темата си спестете мнението.

Имаш много работа по онпейдж оптимизацията. Поне от това, дето видях.
 
От: Коментирай Колегата

@Krumov

1. Джурни му едно 1.5.4 на това, ще излезне до седмица-две.
2. Много е претрупано според мен... много неща се търкалят, много информация ненужна на продуктовата страница. Лудница.
3. Много фенове, много нещо в тоя фейсбук. Свали го долу във футъра тоя модул.
4. Говорейки за футър - къде ти е футъра? :)
5. Ако ще го ползваш Reinsurace модула джурни му некви по-изчистени слогани. "ПРЕГЛЕД НА ПРОДУКТА ПРЕДИ ЗАПЛАЩАНЕ" на 4 реда... нещо... Аз бих го махнал.
6. Аз много се замислям дари да не махна Categories и на негово място да ползвам Layered navigation - клиента drill-ва до категорията, която го интересува от top horizontal menu и от там "върти и суче" с филтрите. Малко е бъгав тоя layered navigation, че е изваден със свои индекси, а не ползва актуалните наличности, но... става.
7. Качи горе някъде във футъра тоя телефон за контакти с по-едри буквички и дай 100 лв. на някой пич от форума за едно КАСАПСКО лого (няма да ти навреди, после ще си го слаташ във фб, навсякъде..) ! :)
8. Не щЪ да се регвам, да поръчвам, но ако си включил 1 step checkout-а - евала! Ако не си - направи го... :)
9. На dev сайта си бях махнал дясната колонка и с малко ровене по css-а се прави 2 column design - доста изчистено става. Порови из форума им, има теми кое къде да се барне. Мисля, че 3те колонки за онлайн магазини умреха преди 2-3 години...


Поздрави!
 
От: Коментирай Колегата

Хайде колеги да видя какво ще кажете за http://magazincheto.com/


За безплатната платформа Престашоп ( по-добра няма за мен) и за темата си спестете мнението.

Буквите на "Спорт и хоби" и съседния бутон на монитор ДЕЛ Тринитрон изглеждат като дъвкани от куче.
На слайдера може да увеличиш времето с половин до една секунда. Особено дразнещо е накъсаното/подскачащо нахлуване на четирите опаковки с никотинова течност. Повече плавност на влизане на кадъра ще е плюс.
Мога ли да си поръчам Велосипед JETT SF 20" за 9,40 лв? А USB кабел за батерия eGo не искам - скъп ми е. Точно така ми изглеждат нещата.
Не съм запознат, но бутона "Мобилна версия" не трябва ли да е най-горе?

И защо на почти всички магазини бутона тип "Полафете си с магазина и красивата продавачка" е оцветен в това оранжево-кафяво, тип патешки дрисък?
 
От: Коментирай Колегата

Тази тема я бях забравил... а с такова желание я създадох
 
От: Коментирай Колегата

Мога ли да си поръчам Велосипед JETT SF 20" за 9,40 лв? А USB кабел за батерия eGo не искам - скъп ми е. Точно така ми изглеждат нещата.

Това не го разбрах


Не съм запознат, но бутона "Мобилна версия" не трябва ли да е най-горе?

На смата теам е там, дори мисля да го махна

И защо на почти всички магазини бутона тип "Полафете си с магазина и красивата продавачка" е оцветен в това оранжево-кафяво, тип патешки дрисък?

Защото безплатната версия на Зопима не предлага много опции
 
От: Коментирай Колегата

Мога ли да си поръчам Велосипед JETT SF 20" за 9,40 лв? А USB кабел за батерия eGo не искам - скъп ми е. Точно така ми изглеждат нещата.

Това не го разбрах

Цената на горния продукт е много близо до долната снимка. Имаш много празно място между името на продукта и бутона "Преглед". А цената пък е отдолу, под този бутон, съвсем близо до долната снимка.
В момента велосипеда е на друго място и "струва" 18,30 лв.
 
От: Коментирай Колегата

Да разбрах те, не мисля, че някой би възприел цените грешно. Иначе би трябвало да пълня мястот с безсмислен текст
 
От: Коментирай Колегата

Айде и аз да хвърля моето магазинче на вълците....koketart.com
На няколко месеца е, няма нито една продажба, макар че има посещаемост и честно казано ми мина мерака да се занимавам с него и съм го поизоставила, чат пат пиша по някоя статия колкото да не го забрави гугъл.
 
От: Коментирай Колегата

В интерес на истината за 3 години разбрах, че бг потребителя нито му дреме как ти изглежда сайта, нито как се индексира в гугъл. Харесва продукта и поръчва.
 

Горе