Комплект статии на health тематика нач.цена 1 евро за А4

bgkulinar

Well-Known Member
Рейтинг - 100%
7   0   0
Аукционът е за над 270 машинописни страници А4 статии, разделени в 612 поста (486'686 знака), писани от ЮС копирайтъри (има 6 статии, които са писани от българка на приличен английски). Статиите са уникални разделени по области: general health, quit smoking tips, womens health, mens health, childrens health, hair loss, dental care, skin care, human body, weightloss, fitness и други. Аукционът е за комплекта, не за отделни статии/категории.

Като бонус получавате 11 годишен домейн, с ПР3 на главната и трафик от 3к месечно. За съжаление този домейн ударен от Пандата. За януари при 4к импресии е изкарал 5.70 евро. Само за сравнение, януари 2011 при 7к импресии е изкарал 42 евро. Защо му паднаха така драстично приходите за мен е загадка. В добрите времена е правил и по 80-100 евро на месец, но това е минало.

Начална цена 270 евро (само 1 евро на А4 страница 1800 знака!!!), стъпка 20 евро, купи сега 2000 евро.

Край на търга 19.02.2012 г 12 часа на обяд по часовника на форума БГ време (Гледайте часовника на форума, не личния си и гледайте в настройките на профила ви, времето да е сетнато на GMT+2!!!) . НО! Ако до 5 минути след последното наддаване няма друго такова в рамките на срока, търгът приключва. В противен случай се срокът се удължава с 5 минути. С други думи, ако някой бидне в 11.59, срокът се удължава до 12.04 и така до последния бид.

Търгът се провежда само тук!

Нека най-добрият да победи ;).<br /><br /> Домейн Име | URL: http://yourhealthcounts.net/<br /><br />Приблизителна Цена: 270 eвро<br /><br />Уникални Посетители за Месец: до 5000<br /><br />Импресии на Месец:: 4500<br /><br />Page Rank: 3<br /><br />Уникално Съдържание: Да<br /><br />Система: Опън Сорс<br /><br />Дизайн: Безплатен / GPL<br /><br />Приходи: 5 euro / месец<br /><br />Начини на Плащане: Paypal, epay, bank, webmoney<br /><br />Мога да дам достъп до Гугъл Аналитикс или генерирания PDF: ДА<br /><br />Адрес на картинката за верификация (виж правилата): http://yourhealthcounts.net/<br /><br />
 
От: Комплект статии на health тематика нач.цена 1 евро за А4

Много бих искал да се включа , но цената за комплекта ми е висока.Ако не ги продадеш в комплект пиши ми да се разберем за някакъв брой статии.Също така тия страници А4 няма ли ги написани в Уърд?Защото така човека който ги купи ще трябва да ги пише ръчно , което си е работа.

Поздрави и успех с търга.
 
От: Комплект статии на health тематика нач.цена 1 евро за А4

Много бих искал да се включа , но цената за комплекта ми е висока.Ако не ги продадеш в комплект пиши ми да се разберем за някакъв брой статии.Също така тия страници А4 няма ли ги написани в Уърд?Защото така човека който ги купи ще трябва да ги пише ръчно , което си е работа.

Поздрави и успех с търга.

Ми аз това, което прочетох тук http://searchengines.bg/showthread.php?t=15714 ме навява на мисълта, че на само че ги има в Word, ами и направо в нета.
@bgkulinar ще ме извиняваш, ако бъркам:)
 
От: Комплект статии на health тематика нач.цена 1 евро за А4

Да, директно са качени в нета. Няма да се продават на порции, защото ще се наруши целостта на сайта. Всъщност продавам сайта, но съм наблегнал върху съдържанието, защото то е ценното. 11 годишен домейн е бонус.
 

Горе