Комплект три фейсбук страници с по 4 833, 4 088 лайка и 1 162 лайка |СПЕШНО|

stefancho.original

New Member
Рейтинг - 100%
1   0   0
Уникално Съдържание - Да
Приблизителна Цена -
100лв. за и трите :)

4 833 лайка - 50лв.
4 088 лайка - 40лв.
1 162 лайка - 10лв.

Начини на Плащане - EasyPay


ВНИМАНИЕ!! Харесванията не са направени чрез спам !!
Повече информация на ЛС...
 
Последно редактирано:
От: Комплект три фейсбук страници с по 4 833, 4 088 лайка и 1 162 лайка |СПЕШНО|

Страниците се продават в комплект.
ВНИМАНИЕ!! Харесванията не са направени чрез спам !!
Повече информация на ЛС...


Уникално Съдържание - Да
Приблизителна Цена - 100лв.
Начини на Плащане - EasyPay

Би ли обяснил колега какво имаш предвид под спам в случая? Какъв е начина за добавяне на фенове чрез този спам всъщност?
 
От: От: Комплект три фейсбук страници с по 4 833, 4 088 лайка и 1 162 лайка |СПЕШНО|

Би ли обяснил колега какво имаш предвид под спам в случая? Какъв е начина за добавяне на фенове чрез този спам всъщност?


Имам предвид, че не съм лъгал хората, както правят другите :)
Най-вероятно си срещал спама... харесай, сподели или абонирай се и ще видиш кой ти е гледал профила :)
 
От: От: Комплект три фейсбук страници с по 4 833, 4 088 лайка и 1 162 лайка |СПЕШНО|

Имам предвид, че не съм лъгал хората, както правят другите :)
Най-вероятно си срещал спама... харесай, сподели или абонирай се и ще видиш кой ти е гледал профила :)

Ясно, разбрах те :) А да споделяш публикациите от страничката в по-голяма страница и така да трупаш фенове - това спам ли е или не ?
 
От: Комплект три фейсбук страници с по 4 833, 4 088 лайка и 1 162 лайка |СПЕШНО|

Може ли линкове на лично,
бих желал да видя за какво иде реч.

Поздрави
 
От: От: Комплект три фейсбук страници с по 4 833, 4 088 лайка и 1 162 лайка |СПЕШНО|

Ясно, разбрах те :) А да споделяш публикациите от страничката в по-голяма страница и така да трупаш фенове - това спам ли е или не ?

Мисля че Ти започваш неусетно да спамиш темата. Придържай се ако обичаш към заглавието.

Отговор на запитването ти:

Не виждам защо да не можеш да рекламираш една страница в друга...
Ако прекалиш - Спамиш !


Какво е Спам ?
 

Горе