Конкуренцията преди всичко - Google+ срещу Facebook … Предлагам изграждане на Google+

delindadar

Member
Рейтинг - 100%
12   0   0
Конкуренцията преди всичко - Google+ срещу Facebook … Предлагам изграждането и развитие на Google+

Социалната мрежа Google+ стартира през 2011 год. и светкавично набра популярност, може би и заради самия факт, че е част от голямото семейството на Google.
Въпреки „младата“ си възраст, то тази социална мрежа е повече от пряк конкурент на Facebook. Обвързването с YouTube, свързани # /маркери/, лесно управление, добри възможности за оформяне на презентиращата информация, включително с директни линкове към страници на вашия уебсайт и т.н.
Използвайки търсенето в Google, няма как да не се забележи засилващия се ефект от определено по-челното позициониране на сайта ви, ако сте си създали страница за бизнес в Google+. Един доста добре аргументиран отговор на този вече съществуващ въпрос: Google+ ЗАЩО ?.

Вашият Бизнес в Google+ - каква е ползата?
Като част от инструментариума на Google, ведно с останалите многобройни приложения, социалната мрежа Google+ може само да е в огромна полза за вашия бизнес.
Използвайки страницата си в Google+ можете лесно да представите продуктите или услугите, които предлагате и това само да подпомогне за индексирането ви в търсачката на Google.
Знаете ли, че публикувайки статус, снимка, албум или клип, когато правилно се нанасят маркерите, Google+ потребителят може с едно натискане на този маркер да разгледа всички Ваши публикации отбелязани с този маркер.
Създавайки профил и страница в Google+ с течение на времето ще забележите промени в трафика към уебсайта ви, както и по-добро класиране.
И не забравяйте, развитието е само ръчно!

Опции:
- Изработка на ковър
- Коректно попълване на презентиращата информацията, с включени линкове към сайта
- Добавяне на последователи
- Регулярно качване/публикуване на адекватно съдържание (свързано с бранда или дейноста на фирмата) и ангажиращо потребителите.
- Всяка една публикация се оформя с маркери по ключови думи, уточнени от Вас
- Възможност за изработка и публикуване на картички, спрямо празници и поводи
- Възможност за договаряне на месечна поддръжка на страницата

След уточняване на всички параметри, които желаете ще ви изготвя предложение с конкретна цена.

Запазвам си правото, на колеги светещи в червено, да не отговарям на запитванията!

За контакти с мен:
Тук на ЛС и на скайп: delindadar
e-mail: [email protected]
 
Последно редактирано:
От: Конкуренцията преди всичко - Google+ срещу Facebook … Предлагам изграждане на Goo

Аз от доста време я ползвам тази социална мрежа.

- Добавяне на последователи
- Регулярно качване/публикуване на адекватно съдържание (свързано с бранда или дейноста на фирмата) и ангажиращо потребителите.
- Всяка една публикация се оформя с маркери по ключови думи, уточнени от Вас

Това определено ми звучи добре, само да кажеш цени. Колко ще ми струва добавянето на 3-4 хил. последователи? Тъй като в моите кръгове са предимно хора работещи в IT сектора, ме интересуват по - скоро обикновени активни потребители на Г+. Публикациите, ти ли ги пишеш и колко дълги са, ако да?
 
От: Конкуренцията преди всичко - Google+ срещу Facebook … Предлагам изграждане на Goo

Понеже нямам наблюдения отностно Г+ искам да питам:
10к страница във фейсбук или 10к страница в Г+,коя ще прави повече рийч на линковете ?
 
От: Конкуренцията преди всичко - Google+ срещу Facebook … Предлагам изграждане на Goo

Понеже нямам наблюдения отностно Г+ искам да питам:
10к страница във фейсбук или 10к страница в Г+,коя ще прави повече рийч на линковете ?

Е то това зависи най вече от последователите, но Г+ е май по-добрия вариант по мои виждания
 
От: Конкуренцията преди всичко - Google+ срещу Facebook … Предлагам изграждане на Goo

Аз от доста време я ползвам тази социална мрежа.

Това определено ми звучи добре, само да кажеш цени. Колко ще ми струва добавянето на 3-4 хил. последователи? Тъй като в моите кръгове са предимно хора работещи в IT сектора, ме интересуват по - скоро обикновени активни потребители на Г+. Публикациите, ти ли ги пишеш и колко дълги са, ако да?


Отново уточнявам в Google+ всичко се прави РЪЧНО! Поне аз не знам за бот или типа LJ, който върви в фейсбук.
Развиването на страница от 3-4хил е бавна и методична работа.
Защо?
Водещите неща за присъединяването на активни потребители са добре развита страница, регулярни публикации и агресивен администратор.
На ден могат да се добавят около 50 последователи т.е. за около месец може да се достигне до 1000-1200.

Публикациите /текст, снимки, албум, видео/ трябва да са съобразени с тематиката на страницата и съответния таргет, който се гони. Важното, което не трябва да се изпуска е на всяка една от тях да се добавят маркери. Предпочитам публикациите да са от клиента, но мога и аз да ги подготвям. Дължината на публикацията зависи от продукта/услугата/.
Целта на цялото това "упражнение" е първо: достигане до активни потребители, второ: заинтригуване на тези потребители, трето: "доброволно" споделяне, четвърто: насищане с маркери и водещи линкове към сайта ви.

Цената зависи от обема на работа, и също така от много индивидуални параметри, които трябва да се уточнят, за да е качествена самата услуга.

По принцип работя комплексно, но са възможни изключения
НА ЛС ще изпратя конкретните си въпроси, които трябва да се уточнят, за да подам коректна цена.


Понеже нямам наблюдения отностно Г+ искам да питам:
10к страница във фейсбук или 10к страница в Г+,коя ще прави повече рийч на линковете ?

Това е интересен въпрос. Мнението ми е, че да развиеш качествена страница в Google+ с 10 хил последователи, ще отнеме от 6 до 10 месеца, може и за по-кратко но зависи от таргета, които гониш.
Facebook е атакуван от години, с какви ли не приоми, в Google+ все още липсва онази група 13+, което поне за мен е един голям плюс и дава възможност за по-качествени потребители.
 
От: Конкуренцията преди всичко - Google+ срещу Facebook … Предлагам изграждане на Goo

Как и би ли носела трафик група в google+ за новинарски сайтове , изпрати ми оферти на лични за развитие на група с тази насоченост
 
От: Конкуренцията преди всичко - Google+ срещу Facebook … Предлагам изграждане на Goo

Как и би ли носела трафик група в google+ за новинарски сайтове , изпрати ми оферти на лични за развитие на група с тази насоченост

Писах ти на лично съобщение
 
От: Конкуренцията преди всичко - Google+ срещу Facebook … Предлагам изграждане на Goo

Всяко ново нещо е по-добро от всичко старо. Не се учудвам, че колежката се е насочила в по-добрия вариант на Google+ за социални контакти. Имайки се в предвид възрастовата граница между Facebbok /2004/ и Google+ /2011/, може да се каже, че втората социалка с възможностите, които предоставя в скоро време ще настигне и задмине Facebook осезаемо. Всичко е въпрос на виждане и развитие. От написаното чувствам, че Google+ е по-разчупен и дава по-добри възможности.

Мен лично ме интересува развитие на страница отначало до 5 хиляди последователи на първо време. Време за изграждането и най-важното цената. Очаквам оферта на лични.
 
От: Конкуренцията преди всичко - Google+ срещу Facebook … Предлагам изграждане на Goo

Мен лично ме интересува развитие на страница отначало до 5 хиляди последователи на първо време. Време за изграждането и най-важното цената. Очаквам оферта на лични.

Както писах и по-горе развиването на страница е методична работа. Всичко се прави ръчно. Изпратих ти ЛС
 
От: Конкуренцията преди всичко - Google+ срещу Facebook … Предлагам изграждане на Goo

Запазвам си правото, на колеги светещи в червено, да не отговарям на запитванията!
 

Горе